Ka teica PIONIERIS PERLE

Интересные моменты из жизни наших игроков
DobrjaK
Маньяк

Re: Ka teica PIONIERIS PERLE

Postby DobrjaK » 18 Feb 2017, 14:20

Pionieris wrote: Tu neesi ne audzis ne dzīvojis tā kā to daru es.

Esli zevew hrenova ne obezateljna bit dalbajobom i poslednim derjmom :)! No ti vibral imenno etot putj zalko tebja indeviduma ;) Tebe celovek delo govorit :) Posluwal bi maloletnij oboltus :)

Shuffler
Маньяк

Postby Shuffler » 19 Feb 2017, 01:45

DobrjaK wrote:

Esli zevew hrenova ne obezateljna bit dalbajobom i poslednim derjmom :)! No ti vibral imenno etot putj zalko tebja indeviduma ;) Tebe celovek delo govorit :) Posluwal bi maloletnij oboltus :)

Тебя почитаешь, блювануть охота. Ты сам как быдло общаешся и тыкаешь тут пальцем другим.

DobrjaK
Маньяк

Postby DobrjaK » 19 Feb 2017, 07:14

Shuffler wrote:
DobrjaK wrote:

Тебя почитаешь, блювануть охота. Ты сам как быдло общаешся и тыкаешь тут пальцем другим.

Zernava zakroi idi bljuj :)

Ugisk
Мастер слова

Postby Ugisk » 28 Feb 2017, 14:37

Pionieris wrote:Čuvak teikšu tā , kad sanāk pec tava teiktā dirst = rupjība , bet kakāt = nav rupjība vai ne tā ? Tad padomā loģiski kādus vārdus tu izmanto ikdienā sarunvalodā un ja tu neizmanto tādus vārdus tad čali es nezinu kas tev vainas. ja tevi kas tāds aizskar tad varbūt man vajadz;etu uzrunāt tevi uz ''jūs'' un ar lielo burtu ? zini man uz tādiem pajoļiem kā tu ir nospļauties ja ar savu gudrību gribi kautkur izlīst šeit tad nesanāks un droši vari iet mēģināt to darīt piemājas bērnudārzā :) Veiksmi tev ( ar mazo burtu ) dzīve! :)

tēmēts uz arcrhy

Te tema ir par dirst un kakat, bet vakar dazs labs izdomaja ka vards gailis ari nav piemerots vards, un par to nobanoja speletaju. protams ka pusserveris bija shokaa.
Nesaprotu, tiesam tik sarezgiti atrast neitralus cilvekus kam galva uzreiz neparadas kkads melnais caurums tiekot pie GM statusa? O.o

Salvatore
Мастер слова

Postby Salvatore » 28 Feb 2017, 16:48

Te dziivnieki nespeelee. Gailis - dziivnieks - GMs uztver kaa aizvainojumu.
Peec tavas beerna logikas arii vaards Pimpis nav aizvainojums - tas ir orgaans.
Vai arii gejs - tas arii nav aizvainojums, bet gan cilveeks ar hromosomu probleemaam vai nolaidiibas.
Es varu turpinaat ar katru,normaalam cilveekam, nepiedieniigu vaardu.
Bans tika uzlikts patiesi, vari buut briivs.

Rudjka
Маньяк

Postby Rudjka » 28 Feb 2017, 22:19

Salvatore wrote:Vai arii gejs - tas arii nav aizvainojums, bet gan cilveeks ar hromosomu probleemaam vai nolaidiibas.

par šito smējos :D tu maz pats zini kas tas ir?

Homoseksualitāte (no grieķu valodas homoios[1] "tāds pats", "līdzīgs" un latīņu valodas sexus "dzimums") ir emocionāla vai seksuāla tieksme pret sava dzimuma cilvēkiem. Homoseksuālus vīriešus sauc arī par gejiem un homoseksuālas sievietes par lesbietēm. Īpašības vārds "homoseksuāls" tiek lietots, apzīmējot arī seksuālu rīcību starp viena dzimuma cilvēkiem, kuri sevi neuzskata par gejiem vai lesbietēm.

Tas lai tu zinātu , nebūs nākamreiz man jāsmejas par tevi.

Salvatore Izlasot tavu inteliģento atbildi Ugisk tekstam . Vēlējos pajautāt kā tu nosaki cilvēka loģiku? Takā nezini par kas īsti ir gejs , tad teikšu ka arī tava loģika ir kā bērnam.

Lietojot forumā lamuvārdus tu arī parādi to ka šeit tas ir atļauts ? bet nu tas jau kā kura loģika strādā.

Pirozhkov
Маньяк

Postby Pirozhkov » 28 Feb 2017, 22:38

Salvatore wrote:Te dziivnieki nespeelee. Gailis - dziivnieks - GMs uztver kaa aizvainojumu.
Vai arii gejs - tas arii nav aizvainojums, bet gan cilveeks ar hromosomu probleemaam vai nolaidiibas.

Ja tebia neponimaiu.Ti obshaesha s igrovim charom oskorblaja,prinizhaja,narushaja pravila no kak tolka ktota stota skazet adresuja tebe tak ti srazu stanovisa GM i stavish bani,ugrozhaes,nexotite neigraete,ucites pravila,trebuesh skrini i eso mnoga chevo drugova.V moix gazah ti 0 i esli necevo neizmenitsa to situacija ochen ploxa.

p.s. nezabudj sprosit skrini,ti eto ljubish.... :D umnik

I aint a killer but dont push me
revenge is like the sweetest joy next
to gettin pussy.

Salvatore
Мастер слова

Postby Salvatore » 28 Feb 2017, 23:24

Почему ломанными буквами пишешь? Скрины в студию. Нынче на все нужны доки. Преда, если бы я воспринимал игровым чаром все как ГМ, то вчера за "Птицу" половина поста в в гаге/бане сидела. Тоже самое с флудом и провокациями. Вы дяденьку Флорина благодарить должны, который велел с Вами помягче (Пока) при рецидиве помягче уже не будет. Я полностью все скрины логи/переписки/косяки игроков скинул Флорину, все игроки на чеку. Следите за языком и действиями (с). По поводу того что я игровым чаром с Вами общаюсь как ГМ, это поправимо, но только тогда общатся буду по другому, там уже лицо другое и воспринимание информации тоже совершенно другое, так что радуйтесь. И Да, скрины в студию, а без скринов ты у всех на глазах Пустозвон с большой буквой.)

Shuffler
Маньяк

Postby Shuffler » 28 Feb 2017, 23:25

Pirozhkov wrote:
Salvatore wrote:Te dziivnieki nespeelee. Gailis - dziivnieks - GMs uztver kaa aizvainojumu.

Ja tebia neponimaiu.Ti obshaesha s igrovim charom oskorblaja,prinizhaja,narushaja pravila no kak tolka ktota stota skazet adresuja tebe tak ti srazu stanovisa GM i stavish bani,ugrozhaes,nexotite neigraete,ucites pravila,trebuesh skrini i eso mnoga chevo drugova.V moix gazah ti 0 i esli necevo neizmenitsa to situacija ochen ploxa.

p.s. nezabudj sprosit skrini,ti eto ljubish.... :D umnik

А это, мой друг, уже начали вы. Вы привязали объязонности ГМа к его игровому чару. Так что правильно делает что всё что касаеться его игрового чара принимает как будто это ГМ чар. Вы мешали ГМ чар и игровой чар ГМа в одном котелке. От куда щас притензии? Вы уже в корень обнаглели!

Rudjka
Маньяк

Postby Rudjka » 28 Feb 2017, 23:27

mans teksts protams ignorets ^^

Pirozhkov
Маньяк

Postby Pirozhkov » 28 Feb 2017, 23:32

Skazu korotka,nevtikaja silno v tvoi tekst.Vremja vse postavit po svoim mestam.

I aint a killer but dont push me
revenge is like the sweetest joy next
to gettin pussy.

Salvatore
Мастер слова

Postby Salvatore » 28 Feb 2017, 23:37

Rudjka wrote:mans teksts protams ignorets ^^

Tavu postu neieveeroju, uzreiz uz peedeejo noskreeja. Visu dienu gaidiiju atbildes, domaaju preda vieniigais uzrakstiija.
Cassiel, tad Tu man dod pilnu autorizaaciju speelee tevi par zilo, geju, pediku, pidaru saukaat? ))) tas tachu ir normaali prieksh tevis.
Izlasiiju beidzot, kas tu geju wikipedia esi? :) Itkaa cilveeki nezinaatu , ko tas nozimee. Man taads vaardu "zapas" tajaa nozimee patieshaam nav, jo es par to neintereseejos, kaa to dari pienjemsim Tu. ))
Kaa winners teica, forums neattiecas uz speeles noteikumiem, sheit ir savi noteikumi.

Stro
Маньяк

Postby Stro » 01 Mar 2017, 10:34

Paskaidrošu, kāpēc uzliku banu.

1) Gaili var traktēt dažādi, taču, kad tas tiek lietots kā aizvainojums, es to arī uzskatu par aizvainojumu.
2) Vārds "gailis" var nozīmēt gan dzīvnieku, gan pamuļķi (kad tiek izmantots kā aizvainojums), tomēr vēl šis vārds apzīmē arī cietumnieku, kuru izkalpina un seksuāli izmanto.
3) Tā kā šis vārds tika lietots kā aizvainojums (spriežot pēc spēles čata kontektsta), tad tas, manā uztvērē, bija viens no diviem pēdējiem vārda nozīmes variantiem.
4) Par ko tik bargi? Reiz tika piedots, ka šis spēlētājs sauca citus par suņukiem. Un tajā reizē es pabrīdināju, ka nākamreiz būs dubultā sods.

Ja scratch un JŪS visi vēlaties, lai viņam ir unban, tad scratch'am tikai jāatvainojas Salvatore. Ā, bet ir viens āķītis! Jums joprojām nebūs atļauts saukt citus spēlētājus par gaiļiem (jo mēs šo vārdu uzskatam par aizvainojošu, ja tas ir lietots kā aizvainojums), taču mēs JŪS sauksim par gaiļiem (un jūs nedrīkstēsiet neko iebilst), jo JUMS šis vārds sķiet tīri normāls un adekvāts. Un, ja sāks parādīties iebildumi kādi par to, ka jūs par gaiļiem sauc, tad bans būs atpakaļ, tikai jau četrkāršots. :)

Taisnības cīnītāji, lūdzu, jums ir visas kārtis rokās! Izvēlieties, ko vēlaties - tikt sauktiem par gaiļiem un paciest to, neapvainojot citus pretī, vai tomēr piekrist, ka šis sods bija pamatots.

Un es piekritīšu Shuffler - brīdī, kad jūs sākat ar mūsu spēles čariem komunicēt kā ar GM vai raidat kādas negācijas, kas saistītas ar GM čariem, sodi tiek piemēroti jau citādāk.

Uz turpmākām provokācijām es vairs neatbildēšu.
Image

Rudjka
Маньяк

Postby Rudjka » 01 Mar 2017, 15:45

Piekritīšu tam ka spēlētājs ir jāsoda par aizvainojumu . Ja dzīvnieku nosaukumi (gailis ,aita utt) ir domāti lai aizvainotu kādu spēlētāju , tad attiecīgi par to pienākas noteikumos paredzētais sods . Nemaz nerunājot par lamuvārdiem . Esiet saprātīgi , lai negadītos šāda veida situācijas .

Salvatore
Мастер слова

Postby Salvatore » 01 Mar 2017, 20:58

Rudjka wrote:Piekritīšu tam ka spēlētājs ir jāsoda par aizvainojumu . Ja dzīvnieku nosaukumi (gailis ,aita utt) ir domāti lai aizvainotu kādu spēlētāju , tad attiecīgi par to pienākas noteikumos paredzētais sods . Nemaz nerunājot par lamuvārdiem . Esiet saprātīgi , lai negadītos šāda veida situācijas .

Pilnīgi piekrītu.

Return to “Курилка”