Ka teica PIONIERIS PERLE

Интересные моменты из жизни наших игроков
arcrhy
Писатель комментов

Ka teica PIONIERIS PERLE

Postby arcrhy » 30 Jan 2017, 08:38

Diezgan interesanti, Serifiem ir parasties personazi ari! Un tas ko vini atlaujas posta ir daudz pec maniem uzskatiem...! Netiek soditi , jo redz beidz dirst wai ko tu pluti Esot sarunvaloda!!! Tad interesanti kops kura laika ta ir sarunu waloda starp svesiem cilvekiem kurus tu pat redzejs nesi ? Wai tiesam ja tu esi izvelets tadam amatam tu wari visu ? Ka izteikt par speletaju viedokli! Ta GM cata runat ko welies!!! Ka piemers kad GM waig chaos noria ! Wai kadu speletaju nenoradisu kuru liks pa galveno GM! Un kad ieliks server pametis visi un smejas!! Publiska norgasanas ta ir mana skatijuma!!! - Kam tas wajadzigs? Tad jau dodoam visiem gm carus un lai ardas pa serveri visi ! Kpc ir dazi izredzetie? Un labakais ka lielaka dalai bailes kautko teikt preti viniem! Nau jadoma kpc ir bailes es domaju!

Shuffler
Маньяк

Re: Ka teica PIONIERIS PERLE

Postby Shuffler » 30 Jan 2017, 09:13

Vienkārši zem galda. :lol:

Shuffler
Маньяк

Postby Shuffler » 30 Jan 2017, 09:14

Lielākajai daļai vienkārši pietiek prāta nerunāt neko lieku kā to dari Tu. Mētājies ar tekstiem, kurus tajā pašā brīdī pat nespēj argumentēt.

ddexman
Писатель комментов

Postby ddexman » 30 Jan 2017, 12:48

arcrhy ko tu piipee? :D

arcrhy
Писатель комментов

Postby arcrhy » 30 Jan 2017, 18:12

Argumentet viss servers sito zin! Tiaki baidas, jo redz bus sankcijas ka ASV un Russia tagad nemas! Man jau liekas ka pasi ieberzisies agri wai welu man nau jegas talak turpinat! PASKAIDRO KPC TAS IR KKAS LIEKS ???? Jaruna par visam temam ir - ari par jusu uzvedibu serveri!!

DobrjaK
Маньяк

Postby DobrjaK » 30 Jan 2017, 20:34

ShufflerGM wrote:Vienkārši zem galda. :lol:

ShufflerGM wrote:Lielākajai daļai vienkārši pietiek prāta nerunāt neko lieku kā to dari Tu. Mētājies ar tekstiem, kurus tajā pašā brīdī pat nespēj argumentēt.

Neplohoi Otvet dlja Administraciji!!!

DobrjaK
Маньяк

Postby DobrjaK » 30 Jan 2017, 20:36

arcrhy wrote:Argumentet viss servers sito zin! Tiaki baidas, jo redz bus sankcijas ka ASV un Russia tagad nemas! Man jau liekas ka pasi ieberzisies agri wai welu man nau jegas talak turpinat! PASKAIDRO KPC TAS IR KKAS LIEKS ???? Jaruna par visam temam ir - ari par jusu uzvedibu serveri!!

Cego bojatsja etogo klouna? Berew skreen wlew Frozenu i vse pustj on s takimi visokomernimi razberaetsja!! takoje bojatsja nenado takoje nado nakazivatj!

arcrhy
Писатель комментов

Postby arcrhy » 30 Jan 2017, 21:34

Nesat iedomajusies kad es to saku bez naida! Gribu lai jus padomatu par mani teikto ! Ja gribetu lai jus soda skreni butu!! Tads merkis nau - pagaidam protams!!

Serfifi jus kontaktejat ar cilvekiem tikai virtuali (pasvitroju, jo saubos ka dzive jus butu spejigi runat ta ar svesu cilveku ta pat ka serveri...) ludzu piedomajiet pie taa....! Mes esam klienti mes seit ieguldam laiku un naudu! To jus saprotat? Un jums mums japalidz ir un jadara savs darbs nevis janirgajas un jaizsakas necenzeti!! Warbut jums waidzetu atkaroti pajautat Vortex kadi ir jusu pienakumi ???

Pirozhkov
Маньяк

Postby Pirozhkov » 01 Feb 2017, 02:30

Gm parkapj biezi vien savas tiesibas un tas ir fakts!!!gan foruma,gan spele!

I aint a killer but dont push me
revenge is like the sweetest joy next
to gettin pussy.

ddexman
Писатель комментов

Postby ddexman » 02 Feb 2017, 09:03

uztaisiet juus serveri un arii taa vareesiet :D

TheBigBad
Мастер слова

Postby TheBigBad » 05 Feb 2017, 01:42

ShufflerGM wrote:Lielākajai daļai vienkārši pietiek prāta nerunāt neko lieku kā to dari Tu. Mētājies ar tekstiem, kurus tajā pašā brīdī pat nespēj argumentēt.

Īstenībā tur ir mazliet taisnības. GM atļaujas par daudz.
Amm... Cik es zinu GM jābūt, teiksim, profesionālām attiecībām. Bet par to Chaos uz noriu zinu, tas nebija smiekligi, bet stūlba sajūta, tāda itkā tu spēlētu garāžas serverī laukos veidotā.
Ir jāuztur sajūta, ka serveris ir, tā sakot, Legit.

Nekas traks tas nav bet tāpat, tas tak ir Latvijas lielākais pašmāju serveris :)

Pionieris
Ламер

Postby Pionieris » 05 Feb 2017, 04:30

Čuvak teikšu tā , kad sanāk pec tava teiktā dirst = rupjība , bet kakāt = nav rupjība vai ne tā ? Tad padomā loģiski kādus vārdus tu izmanto ikdienā sarunvalodā un ja tu neizmanto tādus vārdus tad čali es nezinu kas tev vainas. ja tevi kas tāds aizskar tad varbūt man vajadz;etu uzrunāt tevi uz ''jūs'' un ar lielo burtu ? zini man uz tādiem pajoļiem kā tu ir nospļauties ja ar savu gudrību gribi kautkur izlīst šeit tad nesanāks un droši vari iet mēģināt to darīt piemājas bērnudārzā :) Veiksmi tev ( ar mazo burtu ) dzīve! :)

tēmēts uz arcrhy

arcrhy
Писатель комментов

Postby arcrhy » 08 Feb 2017, 08:34

Pionieris - beidz kadu kopet un telot no sevis! Te spele ari mezgadigie tpc pie leksikas ir japiedoma! Nesi nekads vecis ne surais pacans - lai gan textos liecies liels kuri liekas jau sen dzirdeti! Orginal kko izdoma! Klauns! Ja tavas smadzenes nespej sagremot to vnk aizveries un chilla spele lamajies talak un pie sarunwalodas dzeraju esi pieradis skatos ! Ta tuprini - neko jau labu nesi redzejs dzive ta izskatas!! Man nau kur list un izlist - taaa teema tev tuva skatos ka speej kautko tadu saskatit mana texta!!! Pieaudz

Pionieris
Ламер

Postby Pionieris » 10 Feb 2017, 11:22

Čali. :D:D :D nuu neesi tu tik gudrs lai varētu te runāt ar mani par tādām tēmām. Nu un ka man ir tā sauktā ''DZĒRĀJU" Leksika? Tu neesi ne audzis ne dzīvojis tā kā to daru es. Vismaz es izeju ārā ar draugiem iebuhāt un labi pavadīt laiku,nevis tikai mājās sēžu un domāju kādus gudrus vārdus lai izspļauj te ārā.
aaa un jā par Klauns.

nejau es esmu tas mudaks kurš kladzina kautkādu hujņu,bet tu. Apsveicu . Mūsu sabiedrībā ir izaudzis vēl viens memmesdēliņš!! :)
Un nejau tu būsi tas kurš liks man aizvērties. :) neesi tu man ne Māte ne Tēvs ne purnā iedevis. par ko es stipri šaubos ka vispār varētu kādam kautko izdarīt. hahaha :D

Lai jau spēlē te mazgadīgie kāda starpība kur tu iemācies matam runāt.. <3

arcrhy
Писатель комментов

Postby arcrhy » 10 Feb 2017, 21:56

Nau jegas ar padibeni man apspriest Pieklajibas formas! :D

Return to “Курилка”