CS i Raimys

Вопросы к администрации

Moderators: Moderators, Admins, GM

igra4ok
Маньяк

CS i Raimys

Postby igra4ok » 04 Apr 2018, 23:59

I tak, nasot poslednovo CS...kak tebe Raimys ne stidno? kak gm dazhe nepojavilsa na cs, a postavil dvuh kozlov kotorije s chitami ohronali knopki. ih nebilo vozmozhnostji ubitj, tak kak miskha dazhe nepojavilaj na eti personazhi i eti nashi bogi kotorije derzhali knopki- SMOrcc i BK_Vilks
kaneshna nepojavilsa iz tavo ctobi nezabanitj svaih!

Zhalko cto etot muo opustilsa do tokovo uravnja. Nu hatja shas uze netu smisla tut zalovatsa, kak nikak on shas glavnij bos,kotorij nicherta nedelajet! Chiterov vidit tolko v svoji vragi a svoih prjachet.
udaci vam!
Mani nav ko apstrīdēt, man ir taisnība :P , nu 99% :D

RaimY_s
Маньяк

Re: CS i Raimys

Postby RaimY_s » 05 Apr 2018, 02:30

Sāksim ar to - kauns.? Hmm, par ko kauns.? Par to ka nebiju CS.? Par to ka viņi labi izpildija savu darbu.? Tikai tāpēc ka nevarējāt nosist.? :D OK. Tās ir tikai Jūsu slimās iedomas, ja reiz domā ka čīteri, davaj video sūti, apsriedīsim kopā. Un ir cilvēki arī no Predator guild, kas zina ka nekādu cheat nav, bet tas tā. Un tas ka Predator visus gāž, ar 3x lielāku dmg caur visu max MS un ++, tas viss skaitās ok ne? Kā viņam damage vairs nav, uzreiz bug, cheats utt. Pašiem nav kauns šitā dirst?

Nav ko sūdzēties, bet forumā iedirš tāpat, logic. Es neesmu galvenais tāds kā Winner vai Frozen. Man nav nekādu kruto pieeju kā viņiem. Mani uzlika kā galveno, tikai tādā ziņā, kam bija jāseko jaunajiem GMiem, lai kaut ko nesabojā, vai kaut ko ne tā neizdara. Un kā arī pamācīt. Bet Jūs visu protams pārprotat, jūs visu labāk ziniet. Malacīši nu. Man nav ko teikt. Savējos slēpj, protams. Cik es bieži biju ingame paprasi labāk.? Pēdējas 2 nedēļas tikai uz īsu brīdi. Tad kad neeju ingame ir slikti, tad kad eju slikti. Visulaiku slikti.

Un vienmēr ir teikts, ja redzi pārkāpējus, lūdzu filmē, screeno un banojam. A nevis sūkstieties cik viss slikti. Man vienkārši pretīgi lasīt to visu kādu huiņu ko Jūs dzenat. Droši sasauc vēl savējos, lai kopā variet nodirst, tāpat neko citu nemākiet. Peace, Love and Happiness. ^^
Image
Image

grants
Писатель комментов

Postby grants » 05 Apr 2018, 07:26

cik beizi tika banots puspalis ^^ (daudz) :D

Pirozhkov
Маньяк

Postby Pirozhkov » 05 Apr 2018, 10:51

Raimi kad tu izsakies par Pr3dator,kad tu saki 3x lielaks dmg ko tas nozime???Lielaks par ko?

Ja par Bagiem tu zini ,daudz bagu un tu tos izmanto turklat parmetot citiem to ko vini nedara un nezin.Tu ar savam slimajam izdomaam.
Vienu cs jus noturejat sametot DC,nezinu kurs no jums tur to darija vai tu vai kads tavs gildes biedrs,bet tas ir fakts.
Ka ari bagi par kuriem tu visiem parmet izradas ir tikai tev!
Tu saki sutiet screen,bet ar tevi vispar da jebko nav iespejams runat.....vieni lolololo un :D :D :D :D huhuehueheuheu

I aint a killer but dont push me
revenge is like the sweetest joy next
to gettin pussy.

RaimY_s
Маньяк

Postby RaimY_s » 05 Apr 2018, 12:47

Viss chill, tur tak 2Grandi un ign cape. :D haha

Zinu tikai vienu, par kuru zina arī visi pārējie. Tas ir Summoner debuff bug. Un nez kā viņu es varu izmantot.? Kā.? Ja debuffi serv1 nestrādā.? Maģija tad jau.
DC no mūsējiem, protams, Tu man tajā brīdī vēl blakus tronim biji, un siti pa mani, tad arī pazudāt visi.. Jāa, es ar GM spēlējos, ar hide speciāli sametu. Protams. Man tak tas CS tik svarīgs, Ak manu dieniņ. Bet es joprojām nesaprotu, kā DC hack strādā. Ja jau met visiem, tad visi pazustu, bet kā tikai speciāla grupiņa pazuda, cik tur 5-7pazudāt.? Kāpēc no mūsējiem neviens nepazuda? Te minēt var daudz ko protams.
Pārmet citiem, izrādās man. Kur ir? :D Tu jau kā dunduks man te apsūdzi hp clickerošanā un vēl kaut kādus agi bugus piesieniet. Tulīt pateiksi - Es jau neko nesaku, es nēe. Bet pār ģildes čatu ne tik tas vien iet uz rinķi :D
A ko man runāt ar Tevi, ja reiz nevari kā cilvēks atbildēt bet riet, man ar Tevi nebūs par ko runāt.
Tu zīmē sev mantas, Tu kliko kā traks, Tu .. TU... Tu.. Neesi dzirdējis attieksme rada attieksmi.? Sāksi normāli runāt, nevis ņirgāties, un aprunāt aiz muguras, tad redzēsim kā mainīsies, vai savus pakalpiņus uzsūtīsi, lai ņirgājas tavā vietā. huehuehueuheuhueh
Image
Image

Pirozhkov
Маньяк

Postby Pirozhkov » 05 Apr 2018, 13:12

RaimY_s wrote:Viss chill, tur tak 2Grandi un ign cape. :D haha

Zinu tikai vienu, par kuru zina arī visi pārējie. Tas ir Summoner debuff bug. Un nez kā viņu es varu izmantot.? Kā.? Ja debuffi serv1 nestrādā.? Maģija tad jau.
DC no mūsējiem, protams, Tu man tajā brīdī vēl blakus tronim biji, un siti pa mani, tad arī pazudāt visi.. Jāa, es ar GM spēlējos, ar hide speciāli sametu. Protams. Man tak tas CS tik svarīgs, Ak manu dieniņ. Bet es joprojām nesaprotu, kā DC hack strādā. Ja jau met visiem, tad visi pazustu, bet kā tikai speciāla grupiņa pazuda, cik tur 5-7pazudāt.? Kāpēc no mūsējiem neviens nepazuda? Te minēt var daudz ko protams.
Pārmet citiem, izrādās man. Kur ir? :D Tu jau kā dunduks man te apsūdzi hp clickerošanā un vēl kaut kādus agi bugus piesieniet. Tulīt pateiksi - Es jau neko nesaku, es nēe. Bet pār ģildes čatu ne tik tas vien iet uz rinķi :D
A ko man runāt ar Tevi, ja reiz nevari kā cilvēks atbildēt bet riet, man ar Tevi nebūs par ko runāt.
Tu zīmē sev mantas, Tu kliko kā traks, Tu .. TU... Tu.. Neesi dzirdējis attieksme rada attieksmi.? Sāksi normāli runāt, nevis ņirgāties, un aprunāt aiz muguras, tad redzēsim kā mainīsies, vai savus pakalpiņus uzsūtīsi, lai ņirgājas tavā vietā. huehuehueuheuhueh

Neizliecies par mulki kartejo reizi,tu labi zini ka strada dc hack ne reizi esi banojis noria to elfu.Taja bridi mes bijam panemusi pili no jums un jus bijat visi aizmesti uz sakumu,pagaja dazas minutes un jus jau grupejaties pie ieejas pilij,bet nebijat vel ieksa gajusi,tad ieskreja jusu neatvairamais Raketa un tuvakajiem bij dc.Jaa kadiem 5-7 cilvekiem kas bij pa centru pilii,bet tiem kas bij sturos pie pogas taa patalaak dc nebij.Tad jus mierigi iegajat pili un panemat pili atpakal,ta ka tas bij pedejas minutes mes vairs negajam jo sapratam ka ar tadiem prikoliem nav jegas nemaz iet.
Pedejais CS vispar bij shoks visiem,soreiz laikam bijat ieguldijusi visas bagu zinasanas un pats pat atzinies ka izmantojat kautkadu bagu lai onehit kilotu elfus un sumonerus un brinies ka neviens no musejiem neraudaja,bet vismaz + ka dc nebij,butu bijusi ja butu riskantaka situacija vaine?]

P.S. Savu marazmu kas ir beigas vari vairs nerakstit,jo tadu es nemaz nelasu un atbildes uz to nebus.
5 GAG un 1 Warning ne par ko,tas ir tavs jaunais risinajums???

to gettin pussy.

RaimY_s
Маньяк

Postby RaimY_s » 05 Apr 2018, 13:26

Tici man, nezinu gan kā strādā, es nevienā MU neesmu hackojis, man patīk ka par mani nerunā figņu apkārt. Vienīgi šajā MU pirmajās nedēļās kad visi ar Proxy varēja skraidīt, arī es biju izmantojis. Bet tā, nevienu pašu cheat. Un vari man te nestāstīt tā, ka zinātu mani labāk , par mani pašu.
āāā, tagad jau Raketa? Ok. brīnos ka tagad viņš neko nemetā, ja reiz viņš meta. Hmm. Nākamreiz taisiet video, lai nebūtu pārpratumu. Un nez kas tad mani no Jums sita mani pie troņa, ja reiz negājāt.. :D
Tu runā tākā 1x MU spēlētu, vienkārši tiešām pretīgi lasīt tavu čerņu. Vai arī tiešām Tu esi nedaudz atpalicis, protams, neesmu ārsts, bet sajūta tāda nepamet.
Visu bagu zināšanas. :D:D:D:DD:D:D:D:DD hueheueheueheuh Okay vecīt. :D Joprojām apvaino. Tad kad tev pateicu 1x CS, ka Tu kā ar sh ka šitā nes visus ārā, un ka pie troņa tākā iebugojies izgrūstit nevar, toreiz arī biji iesprūdis, uzreiz ar sūdiem sāki nolie.. Tu GM, filmēe, bano, tāpat žurkas esiet, blalbalbla. Kā pašam kaut kas nepatīk, uzereiz kā suns, un savos padotos dzen. Malacis.
Es atzīstos jā, ka ir Summoner bug, ko Tu nesaproti dunduk.??? Tas strādā tikai server3. Tiešām Tev tik lēna aizdedze.? Par to Summoneru bugoto jau pats Cassiel zināja, pat Mehanik zināja, visi kas uz CS gāja 90% zināja par to. To pat ar labsirdīgāko prātu nevar neizmantot ja Summoner tev debuffus met un ja tajā pat laikā Tu cīnies.. Labrīt, saulstariņ.. Tu filtrē ko runā.?
Ja jau visus bugus salasījuši, nosauc vēl kādus. Es diemžēl te tikai 1 zinu. Parasti ar neko tādu nenodarbojos lai zinātu vēl kādus, bet tu tak Predator, Tev labāk zināms, pareizi. Nosauksi mani te vēl par meli un paliks kā ir. Nekas jauns neskanēs no tavas mutes.
Image
Image

RaimY_s
Маньяк

Postby RaimY_s » 05 Apr 2018, 13:29

Pirozhkov wrote:
RaimY_s wrote:Viss chill, tur tak 2Grandi un ign cape. :D haha

P.S. Savu marazmu kas ir beigas vari vairs nerakstit,jo tadu es nemaz nelasu un atbildes uz to nebus.
5 GAG un 1 Warning ne par ko,tas ir tavs jaunais risinajums???

Ne par ko? Tas ka tevi visulaiku kacina, provokācijas taisa, nepatiesi apmelo, un vēl spēj palamāties iedot tikai Warning? Warning varētu izteikt ja Tu 1x , par kko sacepties nolamājies post, vai kko tādu, bet ne katru dienu savu huiņu dzīt.. - Tu tak Galvenais GM, dari kas tev jādara, bļe vispār kur tu lien, skaties kāds tas GM, musars tu esi nekas vairāk.. Blabla..
Image
Image

Pirozhkov
Маньяк

Postby Pirozhkov » 05 Apr 2018, 13:40

Personigi man iedeva Warning par so redigeto un ar pilnu chatu neatverto SS.Parejiem cik noprotu ari ne par ko.
https://failiem.lv/f/kyqdbcxv

to gettin pussy.

RaimY_s
Маньяк

Postby RaimY_s » 05 Apr 2018, 13:45

Kas tur rediģēts.? Chat redzams, aizkrāsotas Tev nevajadzīgās lietas. Tālāk.? Un ticu ja jau apgraizoja šo, ir arī vesels screen.
Image
Image

Pirozhkov
Маньяк

Postby Pirozhkov » 05 Apr 2018, 14:39

RaimY_s wrote:Kas tur rediģēts.? Chat redzams, aizkrāsotas Tev nevajadzīgās lietas. Tālāk.? Un ticu ja jau apgraizoja šo, ir arī vesels screen.

Viss skrins ir redigets,prasa kas tur vel redigets :D Vel piedevam chats ir neatverts pilniba un tur neka nav :D :D :D taja kas ir redzams.
Interesanti chatBan ari cilvekiem salikti par kautko lidzigu? :lol:
GL.labs veids ka novakt EVILpro...

to gettin pussy.

RaimY_s
Маньяк

Postby RaimY_s » 05 Apr 2018, 20:39

Tajā screenā ir tavs monologs, kad pārveidājam mass kill rule pie izejām. Juuu, visiem nepatiesi chatbani. :) Pateica man - Es Tevi mīlu, un srazu chatban. ;)
Labs veids kā apklusināt cilvēkus. ;) huehuehueh
Image
Image

DarkSky_GM
Почемучка

Postby DarkSky_GM » 06 Apr 2018, 10:52

Gribetu pajautat vai sim speletajam pareizi hp clicker strada

https://www.youtube.com/watch?v=7REV4mVLfxE&t=

RaimY_s
Маньяк