maintenance

Вопросы к администрации

Moderators: Moderators, Admins, GM

igra4ok
Маньяк

Re: maintenance

Postby igra4ok » 09 Feb 2017, 20:08

Salvatore wrote:Apdomaaju pirms rakstiiju, kur ir uzsveerts, ka riit mainiis dzelzhus? Administracija dara visu kas ir vinju speekaa, lai serveri paceltu un lai vinjsh buutu stabils. Neaizmirstat, ka tas ir bizness, katra zaudeetaa minuute ir nauda un klienti speciaali serveri offline neviens netur.

Drziak ka izskataas ka neko nedara, nevis kko daritu... ja dara, lai izrubi vispar nafig! lai nekaitina tik.
2 sez arii taisija laboja, jau ari nedelju vairak kaa neiet nekas, tapat i te...
Ja kados dzelzos vaina, 2-3 dienas pietiek lai nomainitu, nevis jau gandriz nedelja...
taa ka lai nestaasta. jau kaitinaat saak.
Mani nav ko apstrīdēt, man ir taisnība :P , nu 99% :D

mufans
Почемучка

Postby mufans » 09 Feb 2017, 20:17

Paņem nedelu brivu aizej pasporto, kad atgrieziisies serveris buus kartiiba!

MansDK
Писатель комментов

Postby MansDK » 09 Feb 2017, 20:26

nez, man kautkā liekas ka nevis labāk, bet sliktāk paliek ar serveri :D laikam ejot uz priekšu :D
PASTARS

Kroftijs
Мастер слова

Postby Kroftijs » 09 Feb 2017, 20:33

MansDK wrote:nez, man kautkā liekas ka nevis labāk, bet sliktāk paliek ar serveri :D laikam ejot uz priekšu :D

tieshi ta, ar katru laboshanu arvien sliktak un tie, kas saka panjem nedelju brivu pasporto :D Tu zini cik ilgi te ar dc ir problemas? :D

Mildronats
Ламер

Postby Mildronats » 09 Feb 2017, 20:52

tak liekat balansu pec default !!!!

mufans
Почемучка

Postby mufans » 09 Feb 2017, 21:19

Kroftijs wrote:
MansDK wrote:nez, man kautkā liekas ka nevis labāk, bet sliktāk paliek ar serveri :D laikam ejot uz priekšu :D

tieshi ta, ar katru laboshanu arvien sliktak un tie, kas saka panjem nedelju brivu pasporto :D Tu zini cik ilgi te ar dc ir problemas? :D

Ne nezinu speleju jau kadus 2 meesu katru dienu . Pedeja laika naw smisla pat on iet kamer nesalabos :D jo dc ik pec pus h tad jega no taa :D

Kasper
Писатель комментов

Postby Kasper » 09 Feb 2017, 21:38

ota nazivaetsa izdevatelstvo uja .

mufans
Почемучка

Postby mufans » 09 Feb 2017, 21:48

Kasper wrote:ota nazivaetsa izdevatelstvo uja .

Vispar tas saucas probelams ar serveri, kuras jarisina, To jau edara speciali :D:D

ddexman
Писатель комментов

Postby ddexman » 09 Feb 2017, 23:22

tas ir biznes !!!!!

Ziniet biznesaa ir taa - pirms biznesu uzsak tiek izdomats, parbaudiits , izanalizets viss liidz peedejam , lai varetu ceret uz taalaku atiistibu :D Sheit uztaisa serveri palaizh vinju uz pentium III , un tad lenaa garaa kautko krukjii. Nemaz nerunaajot par to, ku sheit krediita cenas jau vienaa liimeni ar Web zen lol :) Un kaa tas ir , ka balansaa tika njemts veraa pec speletaju ierosinajuma parbaudem utt???? Cik meneshus es nekliedzu ka elfam piemeram +++ neiet ? ka elfu sit nost ar +13+dd exc setu 2 sekundees? ka neiet ne exc dmd ne critic dmg? Vai kads no adminiem man atbildeja? Salvatore tik pateica ka ir ok, elfam ir ice ar ko var nosist bk ja ir pareiza strateegjija :D es p..sss strategjija sit bk ar 600-1k dmg un esot jataisa pareizaa startegjija. Salvatore laikam tur visparrr ir NR 1. kaa vinjsh saka taa laikam ir jabuut.Es jau nespeelu kopsh menesha saakuma vairs ,bet stulbi tas ka speleju no pirmaas dienas godiigi , bez ciitiem, ne lamajos neko un se tev. Admniem pat zeeel iedot uztaisiit stat rr lai vismaz elf var buut kaa ee, ja reiz nevar to elfu nobalanseet kaa pvp . Tai pashaa laikaa dzeki chiito perk aukcii 2x veinu un to pashu gd mantu ar kautkadu ref+dd opcijaam pa 30+kkk un adminiem ir pie pakaljas :D

Pirozhkov
Маньяк

Postby Pirozhkov » 10 Feb 2017, 00:08

SALVATORE

2. Cilveeki, kas suudzas par balansu, te bija viens DL ne exc setaa, kursh sudzejas par balansu un kursh atminjaa man pat iekrita, es biezhi vien atveru vinju charus un peetu, kas ir uzvilkts, kas nav, kas, kaa un kur ir salikts. Brizhiem galva jaasakjer. Taadu cilveeku replikas es censhos ignoret, jo cilveeks nemaak speeleet.

Pieprasu paskaidrojumus kur un kad Pr3dators ir sudzejies par DL vajumu vai nevajumu,ja teica ka balans ir slikts,bet tas ir dazadas lietas,ko saki tu un ko saka vins?+Kad runa par NE EXE setu neaizmirsti pieminet ka tur ir 2socket option ar lielakiem % neka exe setam +13 kas principa veido lielaku pienesumu neka parasts 2 opt exe sets ar tadiem pasiem option(nu to tev vismaz vajadzetu sajegt)... ko tu tur galva esi interpretejis?Un nedirs te par savam UBER muo statu liksanas spejam.Cik tu esi pareizs un precizs vari stastit,skolniekiem.Bet vispar balanss ir nederigs un tu esi ta nederiguma sastavdala.....Pats biju pvp testa serveri un redzeju ka un kas tur notika un cik jels balanss tika injicets spele.Vispar varetu iemest savu Uber charu formulu,lai cilveki zin uz ko te kaa % celjas,jo te nav ka citur.

I aint a killer but dont push me
revenge is like the sweetest joy next
to gettin pussy.

Rudjka
Маньяк

Postby Rudjka » 10 Feb 2017, 01:10

Pie Pirazkov teikta vēl pieliktu dažus sīkumus.

1. testeja gan Pirazkov , gan arī es un tā nebija 1 stunda ka te visiem tiek teikts. Un to var pierādīt arī Frozen
2. ja mēģini pierādīt ka esi labāks spēlētājs tad dari to ar faktiem , nevis norādi ka citi ir sliktāki (tīri ētiskāk būtu)
3. Atvaino par vārdiem , bet tas ka tu esi GM , nenozīmē ka citu spēlētāju viedoklis nav svarīgs , necel sevi Dievu kārtā (tici man neesi )

Salvatore
Мастер слова

Postby Salvatore » 10 Feb 2017, 07:23

Umm, labi, saliksim bishkji pa plauktinjiem cilveekus
saaksim ar elfu :
1. Esi kaadreiz pircis no salona mashiinu? Kaa pirmais iipashnieks bez nobraukuma? Itkaa forshi ne? Iet labi, nekas nechiikst un negrab? Komforts vai ne? A kas notiek ar mashiinu kad tu vinju esi jau palietojis kaadu laicinju? Voot, luuk arii atbilde, ar serveri notiek tieshi tas pats.
2. Nevajag man staastiit ka +++ Negaaja vai neiet, ne velti man raimis ceela nost BC ar sava elfa buff ieksh BC PvP setaa, ko bez buff pat ne tuvu nevareeja izdariit, parbaudijaam buff ar Sfinksu, straada cepuri nost.
3.Exc un crits nevienai rasei pareizi nestraadaas, jo tika mainiits balanss DMG un DEF zinjaa katrai rasei, liidz ar to, ka tika veiktas izmainjas rate un crit neiet, to es skandinu patstaaviigi, ja neklausies taa ir tava probleema.
4.Tas , ka tev skauzh, ka es zinu kaa speeleet, kraat zen/cred un varu atljauties sev pirkt GD mantas +13+ref+dd+dd7%harm pa 30-40kkk [Konkreeti pirku Armoru pa 30kkk un helmu pa 40kkk, nevis 2 vienaadus itemus] un tu nemaaki taas jau ir tavas probleemas. Varu pat tev atklaat nelielu nosleepumu, peec nesenaas konversaacijas topikaa forumaa kur runa gaaja par zen farmu no monstriem varu tev atklaat, ka esmu atkodis sisteemu kaa salasiit 80kkk 10 stundu laikaa, pietam ne tikai 80kkk bet kaudzi exc mantu un teiksim taa, videeji plusaa ap 40 lifes stundaa + citi jwls.

Turpinam ar piiraadzinju :
Redz , pat ar pirkstu raadiit nevajadzeeja, pats saprati. Peec konteksta noprotu ka Tu esi paarliecinaats, ka 2 socket ne exc sets ir labaaks nekaa 2 opc exc + harmony 7%dd? Pirmkaart defs exc setam ir lielaaks, uz def atspoguljojas tas pat par galvas tiesu vairaak, otrkart % zinjaa Tavs sets ir vaajaaks, it iipashi pareekjinot visus set itemus kopaa pa cik stati shkjiraas. Treshais, testaa tavs uztaisiitais personaazhs bija lupata ar visu sunlight setu un horse (Frozens pats ar tavu persu bija iegaajis) , status nemaaki likt, tai pashaa laikaa incognito samainiija status, panjeema pareizi izveeleetu setu un tava lupata pat tuvu nestaaveeja, Optimus zen setaa daudz vairaak vareeja izdariit nekaa tavs personazhs. Fakts! Puis, mani nosleepumi paliek pie manis, peec granda jau no 22 resa celju nost BC 30 resetiigiem BM. bez tam, tev tachu bija dziivs piemeers kaa ir jaaspeelee, vai man tev piekto reizi ar pirkstu pabakstiit kaa Tu, Cassiels, Snappy 3 v 1 full buff MS visi 3 no manis kritaat ar visu RDPS un saldeeshanu kad visi 3 vienlaiciigi man virsuu,neveiksmiigi, leekaajaat? )))) Piiraadzinj, to sauc par skillu.

Nu un Rudjka, nezinu tavu speles niku,diemzhel, bet es testaa biju 2 nedeeljas, pat gadiijaas vairaakas dienas no vietas uzreiz peec naktsmainjas no 4 riitaa lidz 12 pa dienu seedeet tur non-stop un testeet. uz acc staaveeja pa 5 max personazhiem un katram pa 2-3 dazhaadi seti + frozena acc ar 5 persiem maxotiem kuri arii tika editoti biezhi. Pat harm opcijas tika mainiitas pilniem testiem uz SD parbaudi, es varu dereet, ka juus pat tik elementaaru lietu neizdariijaat, katram uz acc 1 chars un laimiigi seedeejaat vaine? )
Faktus rekur augstaak uzmetu, palasi.
un peedeejais punkts - Esmu forumaa nevis ar GM acc bet ar parasto acc, ja uz mani skatiisities kaa uz GM kad esmu ar Salvatore, tad pie jebkura krustcelja arii attieciigi reagjeeshu un nevis jau kaa speeleetaajs kas tika iesaistiits, bet kaa GMs. Mees saprataam viens otru?

Shuffler
Маньяк

Postby Shuffler » 10 Feb 2017, 09:08

DISCONNECTS:

Ir jāsaprot, ka neviens no Administrācijas puses tīšprāt nebremzē serveri un tā darbību. Tas nav tik vienkārši kā liekas. Katru dienu personīgi Frozens meklē vainu sakarā ar pastāvīgajiem DC. Jā, līdz šim nav to izdarījis veiksmīgi, bet nevajag tik ļoti ārdīties. Jā, es Jūs visus saprotu, es tieši tā pat uzvelkos, ka ieeju serverī, 30 minūtes paspēlēju un 30 minūtes serveris ir offline. Pēdējās dienas ir vēl trakāk. Uz 1 minūti vari ieiet spēlē un serveris atkal izslēdzas. Bet es saprotu to, ka kaut kas ir noplīsis un vēl nav salabots. Var izveidot topiku ar normāli, mierīgi izteiktu prasību, lai serveri izslēdz, salabo un tikai tad darbina iekšā. Tas pataupītu visu spēlētāju nervus.

BALANSS:

Mēs visi saprotam to, ka pēc defaulta (noklūsējuma(pamata) iestatījumiem) Mu serveros BK ir OP, tālāk iet pārējās klases. Elf un MG ir visvājākie, bet s4.muo.lv tika ņemts vērā tas, ka spēlētāji vēlas spēlēt ar dažādiem personāžiem un grib būt līdzvērtīgi PvP ziņā citām klasēm. Ko es varu pateikt - nekad nevarēs noregulēt visu 100% godīgi attiecībā pret visām klasēm. Kāds vienmēr par kādu būs pārāks.
Es varu parunāt ar Frozenu, ja Jums ir vēlme patestēt balansu testa serverī ar kādiem statiem gribat, ar kādiem setiem gribat (pieņemsim exc+13+2opt+L un 85k stati(DL & MG 96k stati). Ja būs vēlme, samainīsim setus, status. Lai Jūs redzētu to, ka balanss nav tik slikts kā šobrīd liekas. Lielākajai daļai no mums nemaz šobrīd spēlē nav tie spīdošākie seti. Teikšu godīgi - uztaisīju testa serverī identisku BK savam no s4, atšķirība bija tajā, ka s4 man nav ne seta, ne swordu, ne wingu normālu, bet testa serverī bija exc+13+2opt gan sets, gan swordi, gan 3lvl wings. Atšķirība ir pamatīga!
Bet to visu ir jāsarunā ar Frozen. Tā kā testa serveris hostējas uz viņa mājas datora, iespējams, ka lielu spēlētāju pūli nenoturēs, bet to jau manīs (Ja vispār Jums būs vēlme).

Pirozhkov
Маньяк

Postby Pirozhkov » 10 Feb 2017, 10:46

SALVATORE

Ka es varu nesaprast ja tiesi to pasu tu chiksti spele un ar kadam tiesibam tu vispar visiem stasti kadas man ir mantas un kas man ir???Ko tu te vispar murgo???kas kad ir kritis? Kautka es neatceros lai mes 3jata butu tev brukusi virsu turklat es pat nezinu kas ir snappy,tu kautko esi nosapnojis,es vispar tevi neredzu ka pretinieku spele. :D :D :D afk jaa to tu vari vai ari kad kads ir tiko no resa un nestrada ne cape ne seti.....Un beidzot iebrauc taja ko es saku,tad kad es saku ka balans ir mesls es nesaku ka DL ir mesls,bet BALANSS BALANSS KARL !!!Dzivo talak sava "Strana zazerkalje" un doma ka esi kings,bet visi zin ka tads neesi,smiekligi :D :D :D Spele daudzi krit,te pat tika celtas temas ka Pr3dator OP,nado rezatj un tu te tgd lej udeni ka Pr3dator ir visvajakais DL serveri kurs neprot likt status un staiga pasa sudigakaja seta :D :D :D doma ko saki.
Last edited by Pirozhkov on 10 Feb 2017, 17:58, edited 4 times in total.

I aint a killer but dont push me
revenge is like the sweetest joy next
to gettin pussy.

Kasper
Писатель комментов

Postby Kasper » 10 Feb 2017, 11:00

*** this balance, my question when server will start to work? Why is taking so long to fix it ?

Return to “Questions”