maintenance

Вопросы к администрации

Moderators: Moderators, Admins, GM

despis555
Писатель комментов

Re: maintenance

Postby despis555 » 10 Feb 2017, 21:36

DC bus šeit vienmēr un paliks. =D

Kroftijs
Мастер слова

Postby Kroftijs » 10 Feb 2017, 21:37

Forums nelago :O atsajiet visu ka ir. :DD iegaju spele un pec 2min dabuju mega lagus un dc, viss sk. :D

Pirozhkov
Маньяк

Postby Pirozhkov » 10 Feb 2017, 22:05

Salvatore wrote:Lokaacijaa kur mees bijaa 3 v 1 bijaam tikai mees 4, vari savos kill logos paskatiities, ka neviens tur nebija/nemaisiija. Un raavaat pa cepuri taka mazie. )))))) Cassiels sen pirms maniim bija 30 resets, pirms jaunaa gada man veel nebija 30 resi, ne 3rd wingi (starpcitu).
Neviens par taviem itemiem neauro, konkreeti pateikts ne exc sets, par opcijaam pats saaki aurot, a ja gribi, es varu buut iznjeemums un forumu, tieshi tapat kaa tu, neuztveershu par neitraalu vietni, bet uztvershu kaa serveri ar servera likumiem, un tad puisiit, ies kaa pa kalniem. )))) Neenu ja godiigi, ti menja ljstish, tagad ar paceltu degunu vareeshu bishkji pastaigaat, jo zinu, ka tev skauzh. ))))))) Uberzen lasiishanas prasme paliek pie manis. Negribu,lai kaads liistu manaa daarzaa )))

Es nesaprotu tu izliecies vai nav kkas kartiba ar tevi?Tu lepojies ar to ka kilo kadu pie izejas un brinies kapec tevi neviens tur nenosit???Tava augstpratiba,rakstisana par lietam ko tu nejedz nevar nekaa skauzt!!!TU vai tavs bralit servera chata shito te auroja(par itemiem un statiem),taksto te neotmazivajsa tagad!Puisit rly? :lol: Tu man te sac jau draudet?

I aint a killer but dont push me
revenge is like the sweetest joy next
to gettin pussy.

ddexman
Писатель комментов

Postby ddexman » 10 Feb 2017, 23:38

Ko var gvelzt par kautkaadiemn statu guru liceejiem! Serveri kur ir 30 res+ taa statu likshanas paranoja ir pie kaajas, ja nu neuzliek nez sm piem visu uz str un bk visu uz vit, tad baigi noshaut garaam nemaz nav iespejams. Statu likshana ir svariga pie no rr sistemas. Tas viss ir s...ds ziniet kur ir problema? tas ka paarak aatri viss atiistijas serverii, saka dot visadas mantas questos, goldi ripoja pa konvejeru, winigi paradijas shausmigi atri utt. Ja uztaisiitu serveri kads bija zolik kadreiz viss buutu cotka, un nah kautkadas rr sisteemas. spele ir jaatstaaj taada kaada vinja ir!

ddexman
Писатель комментов

Postby ddexman » 10 Feb 2017, 23:41

un forums nelago jo serveris ir citur ne pie mu gm kaajam zem rakstaamgalda :)

Frozen
Admin

Postby Frozen » 11 Feb 2017, 01:16

Exclusive wrote: Frozen, перестань лгать хоть ты!!! На какой дата центр перенесли <=== это меня shocked...?! IP не поменялась - значит сервер (скорее просто комп - хотя разница только в ECC и не-ECC RAM'е) стоит тамже где и стоял! Нащёт DC - а вы за всё время не попробовали сетевую карту другую поставить (другой фирмы не такую как стоит на данный момент)?! Было давно дела с серваком именно по этой причине!(c) Octavia

О ДНС слашал, умник? Перед тем как обвинять кого-то во лжи, удостоверься что знаешь о чем говоришь.

Сервер был пару суток в дата центре, где все стало только хуже. Предпринимаем новые меры, пока доведем все до ума.

Тебя никто не заддерживает, интернет полон серверов.

Salvatore
Мастер слова

Postby Salvatore » 11 Feb 2017, 02:53

Pirozhkov wrote:
Salvatore wrote:Lokaacijaa kur mees bijaa 3 v 1 bijaam tikai mees 4, vari savos kill logos paskatiities, ka neviens tur nebija/nemaisiija. Un raavaat pa cepuri taka mazie. )))))) Cassiels sen pirms maniim bija 30 resets, pirms jaunaa gada man veel nebija 30 resi, ne 3rd wingi (starpcitu).
Neviens par taviem itemiem neauro, konkreeti pateikts ne exc sets, par opcijaam pats saaki aurot, a ja gribi, es varu buut iznjeemums un forumu, tieshi tapat kaa tu, neuztveershu par neitraalu vietni, bet uztvershu kaa serveri ar servera likumiem, un tad puisiit, ies kaa pa kalniem. )))) Neenu ja godiigi, ti menja ljstish, tagad ar paceltu degunu vareeshu bishkji pastaigaat, jo zinu, ka tev skauzh. ))))))) Uberzen lasiishanas prasme paliek pie manis. Negribu,lai kaads liistu manaa daarzaa )))

Es nesaprotu tu izliecies vai nav kkas kartiba ar tevi?Tu lepojies ar to ka kilo kadu pie izejas un brinies kapec tevi neviens tur nenosit???Tava augstpratiba,rakstisana par lietam ko tu nejedz nevar nekaa skauzt!!!TU vai tavs bralit servera chata shito te auroja(par itemiem un statiem),taksto te neotmazivajsa tagad!Puisit rly? :lol: Tu man te sac jau draudet?

Ieej iekshaa Lacleonaa un pasties kuraa vietaa atrodas taas koordinaates. Neizliecies par gariigi atpalukusho. ))))) Skriinus studijaa par itemiem un statiem, ja nav skriinu, tad es varu pienjemt meerus par meliigas informacijas izplatishanu nomelnojot administraciju. Es nedraudu, es saku to, kas ir manos speekos. )))

Shuffler
Маньяк

Postby Shuffler » 11 Feb 2017, 06:35

Topiks par servera maintenance pārvērtās par negatīvu miskasti. :)

Exclusive
Писатель комментов

Postby Exclusive » 11 Feb 2017, 19:41

Frozen wrote:
Exclusive wrote: Frozen, перестань лгать хоть ты!!! На какой дата центр перенесли <=== это меня shocked...?! IP не поменялась - значит сервер (скорее просто комп - хотя разница только в ECC и не-ECC RAM'е) стоит тамже где и стоял! Нащёт DC - а вы за всё время не попробовали сетевую карту другую поставить (другой фирмы не такую как стоит на данный момент)?! Было давно дела с серваком именно по этой причине!(c) Octavia

О ДНС слашал, умник? Перед тем как обвинять кого-то во лжи, удостоверься что знаешь о чем говоришь.

Сервер был пару суток в дата центре, где все стало только хуже. Предпринимаем новые меры, пока доведем все до ума.

Тебя никто не заддерживает, интернет полон серверов.

В maine нету ресолвера (который переобразует Domen to IP)! Как можно тащить Static IP вокруг? Если там переадресация была - логично что лаги ещё больше были!

Мне по, захожу на форум и web что постебатся!

Frozen
Admin

Postby Frozen » 11 Feb 2017, 21:26

Домен у нас в длл-ке, не в майне. Остальное на стороне сервера.

Kroftijs
Мастер слова

Postby Kroftijs » 15 Feb 2017, 11:26

vse uzhe dumalji - vsjo budet norm, netu lags, netu dc. i vot vi na4alji trogatj tam 4tota - opjat lagi i dc, pozdravljaju!

Return to “Questions”