Servera RR

Вопросы к администрации

Moderators: Moderators, Admins, GM

Rudjka
Маньяк

Servera RR

Postby Rudjka » 11 May 2019, 11:41

Šodien 11.05.2015 apmēram 12:30 pēc Latvijas laika tika veikts servera restart. Vēlētos pajautāt kas tika izdarīts?
Protams tas ir tikai mans viedoklis kuru nekādi nevarēšu pierādīt , bet tomer mēģināšu. Tātad šajā laika bija jāsākas Castle Siege, bet uzzinot to ka nevarēs ierasties Skyangel guild master tiek veikts servera restart , ar nolūku izmainīt CS laiku. Kas protams ir izdarīts sekmīgi un sākums būs 20:59 pēc Latvijas laika. rodas jautājums par GM atbilstību sajā serverī.

RaimY_s
Маньяк

Re: Servera RR

Postby RaimY_s » 14 May 2019, 07:07

Ko tu te pļūti.? Jums nav apnicis visur jūsu bēdās mani vainot.?
Cik sapratu server rr bija dēļ bugotajiem goldiem, un vēl pasaki ka viņu nebija.? :D Un parasts GM, cik man zināms vispār nav pieeja pie tādaam krutaam fīčām kā Server rr un CS laika mainīšāna. Pats biji GM, varēji serveri rr taisīt.? Izskatās ka jā - ka māki tā apvainot. Tur tev Kindexam jābrauc augumā par server rr. Un tas CS nav 1x ka laiks pārlec. Nesen kkad arī bija, pirms 3ned laikam.
Un atbilde uz tavu galveno jautājumu - Es biju on jau kopš 12:00 vismaz webā ja nepamanīji un ingame jau pirms plkst 13:00 biju, kur jau paspēja Predator un Full_Logic dirst, ka manis nebūšot un speciāli tāpēc rr. Ieraugot mani apdirsa pakaļkājas. Brīnos ka jūs to nēpārrunājāt savā starpā, ka es biju. Izgāju pēctam 13:15+- saprotot ka CS būs vakarā. Un kur es netiku pastāsti man.?
Vai arī jums tiešaam tik sekla domāšana, kā tik apvainot un nodirst ikvienās savās nelaimēs, mani vai arī tēmēt uz kādu tiešu GM. Pretīgi pat spēlēt, ka neko neziniet tik dirsiet.
Image
Image

Pirozhkov
Маньяк

Postby Pirozhkov » 14 May 2019, 16:58

RaimY_s wrote:Ko tu te pļūti.? Jums nav apnicis visur jūsu bēdās mani vainot.?
Cik sapratu server rr bija dēļ bugotajiem goldiem, un vēl pasaki ka viņu nebija.? :D Un parasts GM, cik man zināms vispār nav pieeja pie tādaam krutaam fīčām kā Server rr un CS laika mainīšāna. Pats biji GM, varēji serveri rr taisīt.? Izskatās ka jā - ka māki tā apvainot. Tur tev Kindexam jābrauc augumā par server rr. Un tas CS nav 1x ka laiks pārlec. Nesen kkad arī bija, pirms 3ned laikam.
Un atbilde uz tavu galveno jautājumu - Es biju on jau kopš 12:00 vismaz webā ja nepamanīji un ingame jau pirms plkst 13:00 biju, kur jau paspēja Predator un Full_Logic dirst, ka manis nebūšot un speciāli tāpēc rr. Ieraugot mani apdirsa pakaļkājas. Brīnos ka jūs to nēpārrunājāt savā starpā, ka es biju. Izgāju pēctam 13:15+- saprotot ka CS būs vakarā. Un kur es netiku pastāsti man.?
Vai arī jums tiešaam tik sekla domāšana, kā tik apvainot un nodirst ikvienās savās nelaimēs, mani vai arī tēmēt uz kādu tiešu GM. Pretīgi pat spēlēt, ka neko neziniet tik dirsiet.

Ko tu te olas laizi?Slidenais tu tarpelis.Tavam pasakam jau 50% servera netic.Ka ari Predators ne varda neteica par to vai tu on vai off,fantazetaj.
Gm labi zinaja ka bus CS ta ka tava guild vini ir.Gm ir jabut gudram un ir jakomunice ne tikai ar speletajiem,bet ari sava starpa un tas ir fakts.

I aint a killer but dont push me
revenge is like the sweetest joy next
to gettin pussy.

Azrael
Ламер

Postby Azrael » 14 May 2019, 17:22

Pirozhkov wrote:
RaimY_s wrote:Ko tu te pļūti.? Jums nav apnicis visur jūsu bēdās mani vainot.?

Ko tu te olas laizi?Slidenais tu tarpelis.Tavam pasakam jau 50% servera netic.Ka ari Predators ne varda neteica par to vai tu on vai off,fantazetaj.
Gm labi zinaja ka bus CS ta ka tava guild vini ir.Gm ir jabut gudram un ir jakomunice ne tikai ar speletajiem,bet ari sava starpa un tas ir fakts.

Usyks Kindex par visādiem bugiem teicis bija entās reizes. Pēc, varbūt, nedēļas, divām Kindex atbild - man nav laika. Ko tālāk?
Uzradās golden bugs. Visi rakstīja kindex, ka baigie bugi. Vajag restart serverim uztaisīt. Pagāja vairākas dienas kad kaut ko izdarīja. Un tur neviens nejautā kad taisīt rr un kad nē. Domā ka viņiem pis, kas te notiek? Izdomās rr uztaisīt, uztaisīs. Izdomās aizvērt serveri ciet uz mēnesi un aizvērs.
Tā jūsu domāšana iespārda. Ja jau kindex neliekas ne zinis par visiem bug vai web ka neiet jo cietais pilns utt. Tad negribas ticēt ka tagad šis uz raimja vārda skries un taisīs rr serverim kad raimis teiks.

Un tie mūžīgie teksti - tik daudz bugu bet gmi neko nedara lietas labā. Tu ķip domā ka gm ir kaut kādas pielaides servera failiem lai bugus salabotu? Galīgi sviesta esi sagājis? Gm nodod ziņu kindex ka ir tādi un šādi bugi. Kindex uzmet mīksto un ignorē. Labakaja gaidījuma rr serverim uztaisa. Tas arī viss.
GM atbilda par kārtību serveri. Neko vairāk. Viss kas attiecas uz servera darbību ir kindex ziņā. Un zinot to cik viņam liels pohuj kaut ko darīt tad padomā loģiski vai viņš tiešām skries dēļ raimja tgd speciāli rr taisīt pirms cs.
Recigi

ALIGATOR
Почемучка

Postby ALIGATOR » 14 May 2019, 17:34

pzd cik daudz texta bet , jegu nevar saprast .
Image

RaimY_s
Маньяк

Postby RaimY_s » 14 May 2019, 17:41

Pirozhkov wrote: Ko tu te olas laizi?Slidenais tu tarpelis.Tavam pasakam jau 50% servera netic.Ka ari Predators ne varda neteica par to vai tu on vai off,fantazetaj.

Kādām Tev vēl pasakām.? Abi divi runājāt ar FUll_Logic par to ka RaimY_s nav on laikam tāpēc vēl uzlikts CS laiks uz vakaru.. Kā parādijos on, uzreiz citu dziesmu sākāt runāt - ka nepietiek ka izmantojat DC vēl te mainat CS laikus, skaidrs ar jums, bla bla.. Protams tu ar Predator tur baigi neuzdrošinies dirsties, tikai ar fake nick kādu atnāc un tad tēlo visneapmierinātāko meiteni ciemā. Full_Logic gan bailes nejuta, varēja normāli kaut ko muldēt un dirst.
Un es tev vēlreiz saku, pietiek pie visām savām nelaimēm mani vainot. Man tur nekāda sakara nav. Nomainīs visus GM, redzēsi , nekas nemainīsies, tāpat raudāsi kā līdz šim. Man te nav ko slēpt, tās ir tikai jūsu debīlas iedomas.
Un kāds sakars tur ar GM kādu, ja viņš neko tāpat izdarīt nevar, ja visu dara tikai Kindex? Pastāsti man to.. Nav pirmā reize ka māki skaisti dirst bez faktiem.
Image
Image

Pirozhkov
Маньяк

Postby Pirozhkov » 15 May 2019, 15:57

RaimY_s wrote:
Pirozhkov wrote: Ko tu te olas laizi?Slidenais tu tarpelis.Tavam pasakam jau 50% servera netic.Ka ari Predators ne varda neteica par to vai tu on vai off,fantazetaj.

Kādām Tev vēl pasakām.? Abi divi runājāt ar FUll_Logic par to ka RaimY_s nav on laikam tāpēc vēl uzlikts CS laiks uz vakaru.. Kā parādijos on, uzreiz citu dziesmu sākāt runāt - ka nepietiek ka izmantojat DC vēl te mainat CS laikus, skaidrs ar jums, bla bla.. Protams tu ar Predator tur baigi neuzdrošinies dirsties, tikai ar fake nick kādu atnāc un tad tēlo visneapmierinātāko meiteni ciemā. Full_Logic gan bailes nejuta, varēja normāli kaut ko muldēt un dirst.
Un es tev vēlreiz saku, pietiek pie visām savām nelaimēm mani vainot. Man tur nekāda sakara nav. Nomainīs visus GM, redzēsi , nekas nemainīsies, tāpat raudāsi kā līdz šim. Man te nav ko slēpt, tās ir tikai jūsu debīlas iedomas.
Un kāds sakars tur ar GM kādu, ja viņš neko tāpat izdarīt nevar, ja visu dara tikai Kindex? Pastāsti man to.. Nav pirmā reize ka māki skaisti dirst bez faktiem.

Ebat tu fantazee :lol: Es ienacu spele nokavejot Cs,ieteleportejos walley un kkur 5 min biju afk tur nekustoties xD Tev regojas ka es runaju :lol: Es ar Pr3d neuzdrosinos dirst?A ar ko es dirshu?Kur? :lol: Tev biki sakapis ir galva,nolaidies uz zemes.... un beidz tupiiit un telot sveto govi...dolb.

to gettin pussy.

RaimY_s
Маньяк

Postby RaimY_s » 15 May 2019, 17:25

Pirozhkov wrote: Ebat tu fantazee :lol: Es ienacu spele nokavejot Cs,ieteleportejos walley un kkur 5 min biju afk tur nekustoties xD Tev regojas ka es runaju :lol: Es ar Pr3d neuzdrosinos dirst?A ar ko es dirshu?Kur? :lol: Tev biki sakapis ir galva,nolaidies uz zemes.... un beidz tupiiit un telot sveto govi...dolb.

Nu jāā, taisnība grauž, ka bez uzdirsieniem nesanāk atbildēt.? Gribi teikt ka Full_Logic tur ar sevi runāja viens pats, un tu tajā brīdī nemaz nebiji on un kad ienāci tipo tikai acis boliji.? :D Būtu zinājis, ka viss šādi iegrozīsies, būtu paņēmis screen no turienes, lai beidzot pats beigtu tēlot "svēto govi" . Vienīgais kas visu te tupī un kam ir sakāpis, esi tu. Kā kaut kas nepatīk uzreiz Raimis vainīgs, kā kaut kas nesaiet, Raimis vainīgs. Visur un vienīgi Raimis. Sad.
Image
Image

Pirozhkov
Маньяк

Postby Pirozhkov » 15 May 2019, 17:35

RaimY_s wrote:
Pirozhkov wrote: Ebat tu fantazee :lol: Es ienacu spele nokavejot Cs,ieteleportejos walley un kkur 5 min biju afk tur nekustoties xD Tev regojas ka es runaju :lol: Es ar Pr3d neuzdrosinos dirst?A ar ko es dirshu?Kur? :lol: Tev biki sakapis ir galva,nolaidies uz zemes.... un beidz tupiiit un telot sveto govi...dolb.

Nu jāā, taisnība grauž, ka bez uzdirsieniem nesanāk atbildēt.? Gribi teikt ka Full_Logic tur ar sevi runāja viens pats, un tu tajā brīdī nemaz nebiji on un kad ienāci tipo tikai acis boliji.? :D Būtu zinājis, ka viss šādi iegrozīsies, būtu paņēmis screen no turienes, lai beidzot pats beigtu tēlot "svēto govi" . Vienīgais kas visu te tupī un kam ir sakāpis, esi tu. Kā kaut kas nepatīk uzreiz Raimis vainīgs, kā kaut kas nesaiet, Raimis vainīgs. Visur un vienīgi Raimis. Sad.

Ja nebutu kkads jelais bazars no tavas puses,tad ari no manas nebutu sho uzdirsienu.
Tur staveja cits dl no manas gildes,ja tu neatskir setus tad sry.Neviens nesaka ka tu esi pie visa vainigs,vismaz nevienu iznemot tevi un tavus 6 neredzu,bet svets tu neesi.Ja tu raksti kautko,tad raksti pa temai,beidz fantazet.

to gettin pussy.

RaimY_s
Маньяк

Postby RaimY_s » 16 May 2019, 22:25

Pirozhkov wrote: Ja nebutu kkads jelais bazars no tavas puses,tad ari no manas nebutu sho uzdirsienu.
Tur staveja cits dl no manas gildes,ja tu neatskir setus tad sry.Neviens nesaka ka tu esi pie visa vainigs,vismaz nevienu iznemot tevi un tavus 6 neredzu,bet svets tu neesi.Ja tu raksti kautko,tad raksti pa temai,beidz fantazet.

Vaine.? Tā vietā atzītu ka biji, tu te tēlo ko citu.. Gribi teikt, ka pirms CS nebiji on ja.? Ļoti smiekīgi.. Un vēk izsmēji Kriksi par to ka Tev nāksies atvainoties par visiem apvainojumiem, jo tev nav taisnība, un vēl to visu apvainošanu turpināji lt1.. Pasaki ka nē, tavs draugs Twinkzz "tipo" bija ja.? :D
Neviens nesaka, protams :D Tikai apvainojumu par dc hack, vēl bugiem un vēl visādiem sūdiem lido manā virzienā.. da nēe neviens nedirš, es fantazēju.. njaa..
Skaidrs viss ar tevi te. :( sad.
Image
Image

Pirozhkov
Маньяк

Postby Pirozhkov » 16 May 2019, 22:58

RaimY_s wrote:
Pirozhkov wrote: Ja nebutu kkads jelais bazars no tavas puses,tad ari no manas nebutu sho uzdirsienu.

Vaine.? Tā vietā atzītu ka biji, tu te tēlo ko citu.. Gribi teikt, ka pirms CS nebiji on ja.? Ļoti smiekīgi.. Un vēk izsmēji Kriksi par to ka Tev nāksies atvainoties par visiem apvainojumiem, jo tev nav taisnība, un vēl to visu apvainošanu turpināji lt1.. Pasaki ka nē, tavs draugs Twinkzz "tipo" bija ja.? :D
Neviens nesaka, protams :D Tikai apvainojumu par dc hack, vēl bugiem un vēl visādiem sūdiem lido manā virzienā.. da nēe neviens nedirš, es fantazēju.. njaa..
Skaidrs viss ar tevi te. :( sad.

Ppc tev nepielec,dari kautko.Nebiju on pirms Cs,ienaacu ar nokavesanos.Nevis izsmeju,bet smejos jo saaka kko man liet virsu neparko,jo ka jau teicu es tur afk staveju kadu laiku.DL tur bij Royal seta,man nav royal.es tur biju,bet tupa afk biju nolicis,bet domaju apmeram to pasu ko tas dl.
Dc bija un tas ir fakts un ne reizi vien,vari tu te locities ka gribi.Bugus jus ari labus zinat un dazkart pat sava starpa varetu vienoties ko teikt,jo putrojaties savas pasakaas.Es pat zinu ka jusu gilde dazi labi,dazhiem labiem dalija dazhas labas aizliegtas progas.

to gettin pussy.

RaimY_s
Маньяк

Postby RaimY_s » 16 May 2019, 23:10

Pirozhkov wrote: Ppc tev nepielec,dari kautko.Nebiju on pirms Cs,ienaacu ar nokavesanos.Nevis izsmeju,bet smejos jo saaka kko man liet virsu neparko,jo ka jau teicu es tur afk staveju kadu laiku.DL tur bij Royal seta,man nav royal.es tur biju,bet tupa afk biju nolicis,bet domaju apmeram to pasu ko tas dl.
Dc bija un tas ir fakts un ne reizi vien,vari tu te locities ka gribi.Bugus jus ari labus zinat un dazkart pat sava starpa varetu vienoties ko teikt jo putrojaties savas pasakaas.Es pat zinu ka jusu gilde dazi labi,dazhiem labiem dalija dazhas labas aizliegtas progas.

Tev nepielec, jo kā es iegāju on, pirms 13:00 vienīgais DL bija ar DM set, nevis Royal.. un Royal set nevienam nav. :D Tikai jaukteņi ar Sunlight un vēl visādiem sūdiem.. Nevajag te tagad tēlot ka nebiji on. Varētu painteresēties vai tiešām tad nebiji, a ja parādīsies ka biji, ko tad.? :D dirsīsi ka neko nezini? :D hahahah, smieklīgs frukts esi. :D
Par DC gan mazāk dirs, cik atceros vienreiz bija, pašā sakumā, un toreiz mēs troņa cīnijāmies abi un tu pazudi, un sāki dirst par kādiem DC sūdiem, lai gan pēc tam man pašam bija arī DC, bet protams tas tev nemaz neinteresēs, jo māki tikai nodirst un uzvelt kādam citam vainu.. Un kādus bugs mm.? Pastāsti man arī. Ineresanti klausīties, ka neko nesaproti no spēles tehnikas. :D
Un kas ko sūtija, izskatās tu visu daudz labāk zini kā es, bet kā CS paņemam uzreiz bugi bugi un dc hacki.. Interesanti.. Ja tev manā ģildē ir draugi, tad brīnos ka vēl nezini nevienu no noslēpumiem kā paņemt CS vieglā veidā. :D Tava daiļdiršana iet jau next level play.
Ja Tu centies te mūs sanaidot, tad sūdīgi sanāk, jo mēs esam diezgan maz online kas vēl spēlē, tāpēc vari nemaz nemuldēt ka tev tur čomi vai hz kas tur. :D
Image
Image

Pirozhkov
Маньяк

Postby Pirozhkov » 16 May 2019, 23:14

Bērnudārzs,atkal tu fantazē :D :D :D tiec ar sevi galā :mrgreen:
Jau zb atbildēt uz tavām ahinejām...

to gettin pussy.

RaimY_s
Маньяк

Postby RaimY_s » 16 May 2019, 23:22

Pirozhkov wrote:Bērnudārzs,atkal tu fantazē :D :D :D tiec ar sevi galā :mrgreen:

A ko tad tu rausties ja fantazēju.? Kā tev pasaka kā ir, tu uzreiz aizbildinies par fantazēšanu un velc domas uz citu pusi. Vai nu tu tiešām esi "īpašs'' vai arī rausties ka visi uzzinās par tevi kāds esi un sagraus tavu reputāciju.
Labi.. Viss man skaidrs. Redzu ka nav jēga turpināt diskusiju ar tevi.. Tu nemaz netaisies normāli runāt un pateikt kā bija. Tāpēc viss būs pa vecam kā ir.. Bugi bugi un dc haki, kliko kā traki, SkyAngel nabi, negodīgākie spēlētāji serverī. Good game, well played.
Davaj cīnies. :) Tiekamies tad jau next CS, lai varētu atkal apvainot kādā čerņā. :)
Image
Image

Pirozhkov
Маньяк

Postby Pirozhkov » 24 May 2019, 18:45

epatj āksts :D :D :D

to gettin pussy.

Return to “Questions”