Update 28/12/16

Официальные новости S4 Muo.Lv

Moderators: Moderators, Admins, GM

RaimY_s
Маньяк

Re: Update 28/12/16

Postby RaimY_s » 28 Dec 2016, 18:46

se4as BK vs BK (30rr oba) bjut do 1k exc dmg in duel. DL vawe padaet kak salaga.. ppc..
neponjimaju gde problema bilo 4tobi ubralji SD?
Image
Image

Pirozhkov
Маньяк

Postby Pirozhkov » 28 Dec 2016, 18:59

RaimY_s wrote:se4as BK vs BK (30rr oba) bjut do 1k exc dmg in duel. DL vawe padaet kak salaga.. ppc..
neponjimaju gde problema bilo 4tobi ubralji SD?

ubrali potamuwto ktota na eto davil...

I aint a killer but dont push me
revenge is like the sweetest joy next
to gettin pussy.

Frozen
Admin

Postby Frozen » 28 Dec 2016, 20:08

Завтра утром верну

Boulewar
Пенсионер

Postby Boulewar » 07 Jan 2017, 14:58

Флор поиграися с сд, там можно сохранить всеми так любимые миссы и сд одновременно оставить
Image

EdzaLV
Ламер

Postby EdzaLV » 17 Jan 2017, 00:34

ja jus nonemat ref sumtad varbut salabojat sleap jo sanak kad sum nau nekadu ipaso speju

EdzaLV
Ламер

Postby EdzaLV » 17 Jan 2017, 00:47

varbut ja jus nonemta mazaku ref tad darat to visiem bk mazaku combo un hp buff elfam samazinat abuss buff par sm vispar nerunasim nonemat ms un samazinat ice brage dl mazaku dmg buff un mg nonemt povver slash un tad viss buss ok jo reali sum nevar aistaveties per sim rasem jo vias visas ir parakas patestejat admini max statos visas rases un snaks ka s2 bk atkal 1 vieta kaut vai sum ir viss grutak ka4ajamais no visiem kapec jus par to neaizdomajaties jo es savu sum ka4aju lai vins butu ref sum varbut tapec visi raudaja un sudzejas par manu sum kad vinam gandriz viss tika likts vit un ene par to jau atkal netika padomats sum atkal nau jegas bk izcina uzvaru top 1 nekas cits ka bk s2 atkartojas

Pirozhkov
Маньяк

Postby Pirozhkov » 17 Jan 2017, 01:10

EdzaLV wrote:varbut ja jus nonemta mazaku ref tad darat to visiem bk mazaku combo un hp buff elfam samazinat abuss buff par sm vispar nerunasim nonemat ms un samazinat ice brage dl mazaku dmg buff un mg nonemt povver slash un tad viss buss ok jo reali sum nevar aistaveties per sim rasem jo vias visas ir parakas patestejat admini max statos visas rases un snaks ka s2 bk atkal 1 vieta kaut vai sum ir viss grutak ka4ajamais no visiem kapec jus par to neaizdomajaties jo es savu sum ka4aju lai vins butu ref sum varbut tapec visi raudaja un sudzejas par manu sum kad vinam gandriz viss tika likts vit un ene par to jau atkal netika padomats sum atkal nau jegas bk izcina uzvaru top 1 nekas cits ka bk s2 atkartojas

Tev kauns nav?es skatos tev 13 resi un tu 30 resigam charam sit pa SD 300-700 un tevi sitot ar kulaku var pat nokrist...

I aint a killer but dont push me
revenge is like the sweetest joy next
to gettin pussy.

EdzaLV
Ламер

Postby EdzaLV » 17 Jan 2017, 01:43

tev pasam kauna nau man ir 14kene 4k vit 10k agi un tu gribi teikt kad ref nevaidzetu stradat vai ka davai uzvelc bk ref set saliec max ene vit un pa 15k agi un str zini kas notiktu pastastisu ja nezini es kritisu no tava ref jo tas nbus iespejam izsist cauri bk buff jo ref vnk no kajam nesis ja es ka4aju ref sum taad viss ir ok bet ja tu ka4a str bk tad sudzeties nau par ko !!!!!!
tad pasaki man kas butu jadara ar sm jo ms ir reali specigs es ar savu sum max varu uzsist kam es situ 500 ar visiem buff ja kas tad moz ari ms vaidzetu samazinat?
vai elfam buff nonemt ja vins ca4a ene agi vieta?

EdzaLV
Ламер

Postby EdzaLV » 17 Jan 2017, 02:10

saproti es normali nevaru stavet spotos man ir jaizmanto buff lai es normali situ kapec bk var 3lvl quest iziet 10 res bet sum tikai 15-16 res nesi uzdevis sev sadu jautajumu?
katrei rasei ir savi plusi un minusi pac specigakais no pasa sakuma ir elfs-mg-dl pectam vinus iedzen sm un tad bk pedejais paliek sum vins ir pac grutak ka4ajama rase spele si nau 2 vai 3 sez kad tu varetu raudat pat sm ms te viss bija godigi nesaprotu kur ir problema es neliku tavam bk likt visus status agi un str nedaudz vit un ene bet ka4a pareizi status protams buss vel daudzi kas pikstes kad sum ir specigs lidz pedejiem res godigi sakot tagad sum ir reals mikstais es ar draugu pasitamies duel uztaisijam vinam 8res sm un man 13 res sum es vineju bet cipars bija tads 8-10 ko mes tagad darisim ar sm? laikam ms jasamazina nesaprotu kur bija problema ja tu esi iestredzis 2-3sez tad ej spelet tur ja kas bk ir tik pat specigs ka sum max statos vaidzeja tikai pagaidit nevis piksteet kad tu kriti no ref nost ko man tagad butu jamains rase kad kads nemak spelet jaunaksas sez esi spelejis orginalo mu online tad tu saprastu kad rf ir vel specigaks par sum laikam si servera veidotaji nedrikstetu taisit kur butu rf ja ne atkal butu naudesana kad rf ir specigaks par visiem. atkartosu pedejo reiz tu nekad neuzvaretu buff sum nekad ja tu ka4asi agi un str vienadies un vit iemetisi 10 points katra res!!!!

Return to “News”