MG

Ошибки и конфигурация сервера

Moderators: Moderators, Admins, GM

karlisjanitis
Ламер

MG

Postby karlisjanitis » 01 Mar 2019, 12:32

Sveiki, ja esat izdomājuši labot bugus, tad noteikti vajadzētu izlabot visu kas saistīts ar MG.
Tātad, uz MG nestrādā luck, tikai bojā dmg, tāpat kā arī rate uz ieročiem.
+Tas kad,setu bez luck ar 2 opt ir neiespējami dabūt, visu taisot +13 ir ļoti grūti jo bez luck viss deg.
Būtu labi ja sataisītu rate uz setiem, jo tad spēlētājiem būtu lielāka variācija komplektēt setus, un testēt kuras opcijas ir labākas noteiktam personāžam.
Paldies.
Hello From Beast!

Pikselis
Писатель комментов

Re: MG

Postby Pikselis » 01 Mar 2019, 16:49

Ņemsim vērā!
Image

edzsss
Ламер

Postby edzsss » 02 Mar 2019, 09:48

Nelabojiet nekadu luck uz MG... ?!?!

mg jau ta vieglakais char spele un jus vel uztaisisiet ka luck vinam strada :D:D
normali esmu uztaisijis mg ar 2opt visu +13 bez luck un tgd jus man to setu pa miskasti uztaisisiet :D
uztaisiet luck vertigu un time to delete

karlisjanitis
Ламер

Postby karlisjanitis » 02 Mar 2019, 14:05

edzsss wrote:Nelabojiet nekadu luck uz MG... ?!?!

mg jau ta vieglakais char spele un jus vel uztaisisiet ka luck vinam strada :D:D
normali esmu uztaisijis mg ar 2opt visu +13 bez luck un tgd jus man to setu pa miskasti uztaisisiet :D
uztaisiet luck vertigu un time to delete

Kā bez luck viņš var būt vieglākais personāžs spēlē? :D Es domāju ka visiem personāžiem jabūt vienlīdzīgiem, nevis visi var taisīt ar luck, bet MG bez. Liekas nedaudz apdalīti no citiem presonāžiem, ja jau domā kad MG ir overpowered tad kas man būtu jāsaka par DL? Ja māk taisīt labu build, jebkurš personāžs ir stirps, protams katram ir savi + un -
Hello From Beast!

Pikselis
Писатель комментов

Postby Pikselis » 02 Mar 2019, 20:28

Centīsimies salabot balansu, bet BK jeb kurā gadijumā paliks kā stiprākais char in mu online.
Image

edzis
Ламер

Postby edzis » 08 Mar 2019, 14:51

vnk uztaisat lai mg crit dmg = pure dmg, tik lai crit ir mazliet zemaks un tapat bez L bus labak un ta ari vajag
jo crit boja damage ari ancientiem tapec tapat labak anc iet full bez luck bus vienmer labak :)

Return to “Bugs”