Zen for Heart

Обсуждение и предложения

Moderators: Moderators, Admins, GM

MansDK
Писатель комментов

Zen for Heart

Postby MansDK » 01 Mar 2017, 12:17

Jautājums vai nevarētu noņemt to 3 pildīšanas reižu limitu Zen for Heart kvestam, jo nedaudz apgrūtina procesu taisīt jaunu charu, iziet kvestu 3 reizes, dzēst arā charu un taisīt vēlreiz par jaunu.

Vēl būtu forši ja to kvestu varētu pamainīt piemēram par Chaos par Heart, jo Jewel of Chaos cena serverī pārāk strauji aug, web marketā tā jau pārsniedz Jewel of Life cenu.

Tas ir tikai ieteikums, es neko neuzstāju, bet tikai izsaku savu piedāvājumu.

Mana versija par šiem kvestiem būtu šāda:
Firecracker kvests nemainās, bet zen 4 heart kvestam tiek noņemts pildīšanas reižu limits, un balvā dod nevis box+1 un 500kk un rep bet plikus 20 Jewel of Chaos :)
PASTARS

Stro
Маньяк

Re: Zen for Heart

Postby Stro » 01 Mar 2017, 14:45

Domāju, ka šis kvests ir jāatstāj nemainīgs.
Savukārt, varētu izdomāt kādu interesantu kvestu priekš chaos :) Ļauj vaļu iztēlei, gaidīsim ieteikumus kvestam, kurā balvā būs chaos.
Image

MansDK
Писатель комментов

Re: Zen for Heart

Postby MansDK » 01 Mar 2017, 22:04

Nu neko interesantu nevaru izdomāt uz doto brīdi es tik varu ieteikt itemus, kurus var iemainīt pret chaos, kurām dotajā brīdī ir ļoti mazs pielietojums :)

Tās būtu piemēram: Jewel of Creation, Box of Heaven, Jewel of Guardian, Exc ringi un pendanti ar salīdzinoši silkitām opt (bet tur vaidzētu izdomnāt kautko lai neprasītu konkrētus opt, piemēram, prasot parastos ring/pendant, kurus nevar nopirkt pie NPC), vai arī vienkārši nopirkt par kautkādu zen summu, lai kautkādi fiksētu chaos cenu. Visam pa virsu var pielikt to ka tev jāiziet piemēram 1 Chaos castle, kā nekā nosaukums saskan :)
PASTARS

Return to “Features”