PvP Balance

Обсуждение и предложения

Moderators: Moderators, Admins, GM

MansDK
Писатель комментов

Re: PvP Balance

Postby MansDK » 25 Mar 2017, 13:12

Sveiki, un uz redzēšanos!

Kāpēc jāņem nost Summoneram refs? Labāk būtu salabojuši lai viņam Master tree būtu iespēja atvērt, tagad nav jēga pat 3. lvl kvestu iet.

Viss līdz šim bija normāli es pat neko īsti neraudāju, es pat īsti neko sliktu nedarīju, man vnk patika tā imunitātes sajūta, kad es visiem varu pa labam sarunāt visu.

Līdz šim ar Summoneru sākt ka4āties bija vispār grūti, nezinu kā tgd pēc jūsu uzlabojumiem, tas ir kipa normāli, kad es ar 1 resu pa 2k max situ ka4ājoties atlansā, kamēr piemēram mg ar 250 lvl 0 res pa 5k+ sit mobiem. Vai elfs pa 10k.

Nu ok, man tā nebij' tik liela problēma bet anyway, daudz grūtāk pirmos 2 resos ka4āties pašam bija, bet vismaz bija cerība, ka pēc tam būs stiprāks, salīdzinot pret citiem.

Ja jau jūs visiem ņemat nost buffus, tad kapēc nevar noņemt BK hp buff/ SM MS/ Summoner berserker/ Elfam +++/ DLam crit.
Uztaisīt visiem vienādu dmg un def (nu tas ka bk vienīgais nesit no attāluma sīkums, gan jau viņi izdomās ko darīt lietas labā).
Noņemt to ka MG un DL dod 7 punkti par lvl, tas padara pārējās rases mazliet vājākas statu ziņā.
Un uztaisīt serverim VIPE, un vairāk neko pie balansa nedarīt.

Tad iedot cilvēkiem nedēļu 2 pameklēt bagus, iepazīties ar "balansu" un iespējām, un laist serveri par jaunu.

Tagad sanāk kaut kā jocīgi, serveris jau ir palaists nu kā 4. mēnešus man piemēram ir sapirkts sets ar domu, ka nemaina chara būtību tik radikāli, kā Jūs to tgd darat.

Ja jūs taisat summoneru par biki krutāku sm, tad man Ref HP sets vairs nav vajadzīgs, kur es viņu apmainīt pret DD HP(ar tādu cik saprotu vairums SM staigā)
PASTARS

eddyy
Писатель комментов

Postby eddyy » 25 Mar 2017, 13:32

Что вы ноете то, вы конкретные примеры приводите что вас не устраивает, то что вы хотите всех сразу убивать при этом не приложив усилия это и так уже давно понятно,ТО вы хотите что бы все были одинаковые по силе , то вы хотите всем все урезать кроме себя любимого. Или вы считаете что SUM с 15 рес , должен убивать рефом 25 рес СМа ии при этом падать 1нин или вместе? Так что больше конкретики, где и кто вас обижает и почему вас это не устраивает. А то прочитали статью урезали и все пошел кипишь, вы хоть пробовали с кем то дуэль ?

DarkSky_GM
Почемучка

Postby DarkSky_GM » 25 Mar 2017, 14:13

MansDK wrote:Sveiki, un uz redzēšanos!

Kāpēc jāņem nost Summoneram refs? Labāk būtu salabojuši lai viņam Master tree būtu iespēja atvērt, tagad nav jēga pat 3. lvl kvestu iet.

Viss līdz šim bija normāli es pat neko īsti neraudāju, es pat īsti neko sliktu nedarīju, man vnk patika tā imunitātes sajūta, kad es visiem varu pa labam sarunāt visu.

Līdz šim ar Summoneru sākt ka4āties bija vispār grūti, nezinu kā tgd pēc jūsu uzlabojumiem, tas ir kipa normāli, kad es ar 1 resu pa 2k max situ ka4ājoties atlansā, kamēr piemēram mg ar 250 lvl 0 res pa 5k+ sit mobiem. Vai elfs pa 10k.

Nu ok, man tā nebij' tik liela problēma bet anyway, daudz grūtāk pirmos 2 resos ka4āties pašam bija, bet vismaz bija cerība, ka pēc tam būs stiprāks, salīdzinot pret citiem.

Ja jau jūs visiem ņemat nost buffus, tad kapēc nevar noņemt BK hp buff/ SM MS/ Summoner berserker/ Elfam +++/ DLam crit.
Uztaisīt visiem vienādu dmg un def (nu tas ka bk vienīgais nesit no attāluma sīkums, gan jau viņi izdomās ko darīt lietas labā).
Noņemt to ka MG un DL dod 7 punkti par lvl, tas padara pārējās rases mazliet vājākas statu ziņā.

Tad iedot cilvēkiem nedēļu 2 pameklēt bagus, iepazīties ar "balansu" un iespējām, un laist serveri par jaunu.

Tagad sanāk kaut kā jocīgi, serveris jau ir palaists nu kā 4. mēnešus man piemēram ir sapirkts sets ar domu, ka nemaina chara būtību tik radikāli, kā Jūs to tgd darat.

Ja jūs taisat summoneru par biki krutāku sm, tad man Ref HP sets vairs nav vajadzīgs, kur es viņu apmainīt pret DD HP(ar tādu cik saprotu vairums SM staigā)

Sveiks. Izlasīju šo visu un rodas daži jautājumi. Cik skatos informācija par char Summoner esi maz savācis , bet nedaudz paskaidrošu.
1. Summoner master tree ir iebūvēts jau no paša sākuma ( pārējās rases to kačā paši).
2. 3.lvl questu iet lai varētu vilkt 3 lvl wingus.
3. DL un MG vienmer ir doti vairāk stati kā citām rasēm.

Par visu rasu Buffiem es domu pat nesapratu. Summoner ref tika noņemts jo tam ir bug. Pagaidām redzu sūdzības par to kas izdarīts , bet neredzu nevienu faktu.

MansDK
Писатель комментов

Postby MansDK » 25 Mar 2017, 14:38

DarkSky_GM wrote:
MansDK wrote:Sveiki, un uz redzēšanos!

Sveiks. Izlasīju šo visu un rodas daži jautājumi. Cik skatos informācija par char Summoner esi maz savācis , bet nedaudz paskaidrošu.
1. Summoner master tree ir iebūvēts jau no paša sākuma ( pārējās rases to kačā paši).
2. 3.lvl questu iet lai varētu vilkt 3 lvl wingus.
3. DL un MG vienmer ir doti vairāk stati kā citām rasēm.

Par visu rasu Buffiem es domu pat nesapratu. Summoner ref tika noņemts jo tam ir bug. Pagaidām redzu sūdzības par to kas izdarīts , bet neredzu nevienu faktu.

Ok, jūs viņu plānojat arī salabot kādreiz? Vai arī šitā atstāt?
PASTARS

Pirozhkov
Маньяк

Postby Pirozhkov » 25 Mar 2017, 14:39

P.S. GM teiktajam: 4.Citam rasem ari ir nonemti skilli delj buga ta ka nav ko te pardzivot.Ja Bk butu saldesana tad jus nekur talu neaizbegtu un butu raudasana.Analogiski ar DL Birds.

I aint a killer but dont push me
revenge is like the sweetest joy next
to gettin pussy.

MansDK
Писатель комментов

Postby MansDK » 25 Mar 2017, 14:52

kas citām rasēm ir noņemts?

DLam putns strādā ļoti labi, manis paša dl ar viņu var atstāt afk tarkan piemēram uz puntna vien.
PASTARS

Salvatore
Мастер слова

Postby Salvatore » 25 Mar 2017, 19:49

MansDK , DLam ir noņemta putnu maģija (Melns mākonis pa visu ekrānu) , SM nogriezts MS, ja strādā tad uz kādi 5 vai 10 %, elfa baffi arī apgriezti + elfam ir noņemts SD rec skills, BK hp ir nogruezts 8 reizes mazāk nekā jābūt un nav saldējošais skills un summam tagad nav refs.

Exclusive
Писатель комментов

Postby Exclusive » 28 Mar 2017, 18:58

Забил я давно на этот сервак и на МU как такую (раз в месяц захожу поточить что нибудь и сдесь щас почитать)! ДА Я БЕЗ СЛОВ, ПСДЦ ЭТО ВСЁ - ТАК НЕ ДЕЛАЕТСЯ!

По ближе к осеню поиграю ещё, если всё ок будет (не так как щас)..МОЖЕТ БЫТЬ!

nap
Злой GM

Postby nap » 22 Jun 2017, 17:11

Согласен с тем что не правильно собирают сеты и раскидывают статы.
Вот например у меня MG[0Gr 29Res] и у меня конкурентов в ПВП нету, так как я уже ветеран со стажем в 14 лет на серверах без фулл статов.

Например делаю пвп с топ 1 BK[3Gr 25Res] на данный момент он мне ничего не может сделать, пробивает макс по 2-3к, а я его за 2-3секунды уделываю, тут уже понятно что он чтото делает не так.
А когда дерусь с моим другом у которого бк[0Gr 29Res] и он тоже знает как правильно раскидывать и одеваться, то мы на равных, он меня с 2-3 тычек сносит, и мне его очень трудно убить.
Мы делали дуель и у нас всегда на равных.
Тоже самое с см, некоторые см орут вечно никакого баланса и т.д. хотя есть и другие см одинакового реса которые держатся в пвп в 10 раз лучше.
Профессиональный конвертер галлюцинаций заказчика в жесткую формальную систему.

Return to “Features”