Funny GM

Вваши замечания
Jūsu aizrādijumi

Moderators: Moderators, Admins, GM

Flare
Юзер ценный

Funny GM

Postby Flare » 02 Jan 2013, 19:06

cik smieklīgs tomēr ir Wolf GM's . dažas dienas atpakaļ spītējās pretī un sastāstija zili zaļus brīnumus par millenium bk :D cenšoties pierādīt ka viņš ir gudrs spēlētājs un neizmanto SH . respektīvi - chalim 50+ resos esot bijis vairāk statu nekā man 91 , un sets esot rate dd, tapēc es neko nevaru izdarīt viņam :D bet tagad, kad chars ir ielikts aukcionā , parādās, ka nekas no tā teiktā nav taisnība, un chars ir apaļa nulle :D visi tik labi un pareizi ka apdir*ties var. tapēc jav tgd chars ir aukcionā lai nav bans uz sh ^^ lai arīi cik dīvaini nebūtu, kā izgāja BK offline, tā parādijās online wolfs :DDD
we are made from broken parts
we are broken from the start
our hearts, they were beating in the dark

MrWinD
Юзер ценный

Re: Funny GM

Postby MrWinD » 02 Jan 2013, 21:05

Nu 50 resos nevar būt vairāk statu kā kaut kādam 90 resu čaram.Tas ir absurds vienkārši apgalvot ko tādu.Izņēmumi var būt vienīgi tajos brīžos, ja konkrētais čars savā laikā ar otkatiem kačāts ir vai arī ilgu periodu barots ar ļoti daudz fruitiem.Bet normālos apstākļos vienkārši kačājot no nulles nevienam čaram (ja nu vienīgi izņemot MG/DL ) 50 resos nebūs pat ne tuvu tik daudz statu kā 90 resu SM vai kādam citam čaram. :arrow:
ХВГ ВСЕМ ПиП В МИРЕ!!!

caliban
Мастер слова

Postby caliban » 02 Jan 2013, 21:24

Flare wrote:cik smieklīgs tomēr ir Wolf GM's . dažas dienas atpakaļ spītējās pretī un sastāstija zili zaļus brīnumus par millenium bk :D cenšoties pierādīt ka viņš ir gudrs spēlētājs un neizmanto SH . respektīvi - chalim 50+ resos esot bijis vairāk statu nekā man 91 , un sets esot rate dd, tapēc es neko nevaru izdarīt viņam :D bet tagad, kad chars ir ielikts aukcionā , parādās, ka nekas no tā teiktā nav taisnība, un chars ir apaļa nulle :D visi tik labi un pareizi ka apdir*ties var. tapēc jav tgd chars ir aukcionā lai nav bans uz sh ^^ lai arīi cik dīvaini nebūtu, kā izgāja BK offline, tā parādijās online wolfs :DDD

nesi vieniigais kurs ir vinju ar SH redzeejis + vel spele ar task manager un tas ir vinja BK agrak situ vinju arena un tas ar gm skreja un ziepeejaas !
You know I don't give a *** what you think or say; cos we gon' rock this whole place anyway

Flare
Юзер ценный

Postby Flare » 02 Jan 2013, 22:03

nu man Wolfs teica ka vinsh daudz fruitus eed un kvestus kontraktu ir nodevis, ka vinjam ir stati - max max un ene 20 k, vit hz :D bet paskaties cik vinjam ir kopejais statu daudzums :DD smuki izziepeja chaliti, tpc jav pardot tikai pec otkat ^^
we are made from broken parts
we are broken from the start
our hearts, they were beating in the dark

dekons
Маньяк

Postby dekons » 02 Jan 2013, 22:35

Flare wrote:nu man Wolfs teica ka vinsh daudz fruitus eed un kvestus kontraktu ir nodevis, ka vinjam ir stati - max max un ene 20 k, vit hz :D bet paskaties cik vinjam ir kopejais statu daudzums :DD smuki izziepeja chaliti, tpc jav pardot tikai pec otkat ^^

Ka saka savu dibenu ir japiesedz tapec ari Atmazavajetsa :D :lol:
SuSliks ^^

AAnarhija
Ламер

Postby AAnarhija » 07 Jan 2013, 02:41

uzvedas ka iists piecgadnieks taisa suudus tur kur pat piedzeeries neuztaisiitu :D izmanto gm acc lai teleporteet savu bk phonomaanu areenaa un tas veel bija pirms tam kad vins saaka visiem attaisnoties ka taisiija testus uz sh utt kr4 pilniigaaka dirshana Un ! pats galvenais ka muusu tupajam winneram pilniigi pie pakaljas,, tikliidz vinsh nezog no speles neko lai dara ko grib.. ar tadu principu musu godatais losis winners iziet uz kompromisu ar janajiem gmiem kuri pat sh no ++ neatshkir un neatshkir kompja lagus :D ko mees labi redzeejam kad bija nobanots bk TaPakaH kur smuki bija redzams kaa sm spaldings persleedz uz item limitation effect 5 :D ko parasti dara ja kompis ir galiigs , totaals suuuds jo nevelk pilniigi neko:D kur nu veel spelet mu :D

AAnarhija
Ламер

Postby AAnarhija » 07 Jan 2013, 02:43

Flare wrote:nu man Wolfs teica ka vinsh daudz fruitus eed un kvestus kontraktu ir nodevis, ka vinjam ir stati - max max un ene 20 k, vit hz :D bet paskaties cik vinjam ir kopejais statu daudzums :DD smuki izziepeja chaliti, tpc jav pardot tikai pec otkat ^^

Vinsh gadijumaa neteica ka winners vinju dibeenaa rauj un tapeec vinsh muo var dariit ko grib??

Return to “Notes”