vairak prieksh GM

Обсуждение и предложения квестов
Kvestu apspriešana un piedāvājumi

Moderators: Moderators, Admins, GM

FingerFak
Писатель комментов

vairak prieksh GM

Postby FingerFak » 25 Dec 2012, 13:58

Kaa buutu ja buutu kaada balva, ja cilveeks tiek liidz 200 resiem... savaadaak, piemeeram, man nav interesanti vairs speeleet, domaaju ka daudziem taapat. jo daudzi ir dabuujushi savus max status pie 120 resiem un viss, apstajushies. Speles autoram tas nav izdeviigi, jo netiek laisti apgroziibaa krediiti (res itemu dzeshana), un pasiem speletajiem arii, jo nav iisti vairs ko dariit, tikai ienaakt speelee, aiziet deviasaa un sisties un seedeet... vajag uzstaadiit kaadu meerkji, varbuut kaa citos MU, dabuu 200 res, uztaisi grand reset, dabuu setu 3opt un jaasaak kachaat no 1 resa... domaju, ka mana ideja ir visai laba un uzlabotu online skaitu un krediitu apgroziibu... un cilveekiem buutu meerkjis peec kaa tiekties, paraadiitos speeles jeega...
(c)Ant1chr1st
а кто меня не любит тот просто мне завидует

dekons
Маньяк

Re: vairak prieksh GM

Postby dekons » 01 Jan 2013, 21:20

FingerFak wrote:Kaa buutu ja buutu kaada balva, ja cilveeks tiek liidz 200 resiem... savaadaak, piemeeram, man nav interesanti vairs speeleet, domaaju ka daudziem taapat. jo daudzi ir dabuujushi savus max status pie 120 resiem un viss, apstajushies. Speles autoram tas nav izdeviigi, jo netiek laisti apgroziibaa krediiti (res itemu dzeshana), un pasiem speletajiem arii, jo nav iisti vairs ko dariit, tikai ienaakt speelee, aiziet deviasaa un sisties un seedeet... vajag uzstaadiit kaadu meerkji, varbuut kaa citos MU, dabuu 200 res, uztaisi grand reset, dabuu setu 3opt un jaasaak kachaat no 1 resa... domaju, ka mana ideja ir visai laba un uzlabotu online skaitu un krediitu apgroziibu... un cilveekiem buutu meerkjis peec kaa tiekties, paraadiitos speeles jeega...

Sen Jau vajadzetu ko tadu ieviests :)
SuSliks ^^

Return to “Quests”