es esmu zaglis.

Обсуждение и предложения квестов
Kvestu apspriešana un piedāvājumi

Moderators: Moderators, Admins, GM

Ugisk
Мастер слова

es esmu zaglis.

Postby Ugisk » 17 Dec 2015, 13:39

sveiki, tātad man te sanāca neliela aizķeršanās kuras rezultātā esmu zaglis un nobanots uz mēnesi..
situācija izskatās apmēram šādi, jau kādu laiku iepriekš ar šo spēlētāju kontaktējos, esmu viņam gan savus itemus devis ,gan viņš man savus..
+ viņš man bija iedevis savu paroli ''teikt savu paroli kādam citam spēlētājam [bans 1-4]''
Jau kādu laiku zinot viņa paroli, un jau vairākas reizes aizņemoties viņa itemus ,kuriem pieeju pats viņš bija devis, paņēmu viņa mantas un vakarā pirms slēdzu datoru ārā aizmirsu visu atlikt atpakaļ, pēc tam no rīta ejot webā, jau parādās ka es esmu zaglis..
kaut kā intersanti sanāk, kādu laiku atpakaļ kad man nozaga setu leather L rate DD 13 ,neviens gm pat nav atbildējis līdz šim par manu sūdzību, un tad pat es nebiju ne savu paroli devis neko.
tas ka uz gmiem paļauties nevar ,tas jau man sen ir skaidrs, ar visiem ''foršajiem questiem'', ar viņu attieksmi pret spēlētājiem un vispār par viņu aktivitāti kā tādu.
es pat nesaprotu kpc šo visu rakstu, bet nu laikam jau sakrājies un bišk dusma uznāca par šādu huiņu.
atgriežoties pie ''teikt savu paroli kādam citam spēlētājam [bans 1-4]''
te katrs otrais lielais čars ir pieejams vairākiem cilvēkiem ,kāpēc tad tas pēkšņi ir atļauts ?
vai tiešām situācijā kad man ir pieeja kāda spēlētāja parolei, nevajadzētu noskaidrot situāciju no abām pusēm nevis tikai vienas ?
un ko jūs tagad darītu manā vietā ja būtu šāda situācija ?
es kaut kā galīgi sevi par zagli neuzskatu, esmu tieši pretēji devis citiem daudz vairāk, kad man bija tie visi savi guild - NighT, SeaSide, un vēl kkāds tur bija , kā guild master, taisīju mazajiem spēlētājiem questus ar balvām (zen,kred,box,itemi,utt.)
par to neprasot atpakaļ neko.
par palīdzību esmu vairākiem spēlētājiem atdevis vērtīgas mantas ,setus un pat kredītus devis vienkārši tāpat neko neprasot atpakaļ.
labi ir arī HEITERI kā piemēram vecais DKCCP īpašnieks Andrejs, kurš uzskata ka esmu viņam parādā pusi no fenrir, kuru savācu es un pēc tam arī pārdevu.
labi, esmu arī pārkāpis vairākas reizes noteikumus ar visiem SH ,proxy ,lamāšanās utt, bet nu zaglis toč neesmu.
Es šeit esmu nospēlējis jau aptuveni divus gadus un kaut kā sāk zust interese par spēli kad notiek šādas huiņas...

Varbūt Tev ir kkas ko uzbraukt?
vai pat kāds padoms?
ar prieku uzklausīšu :)

igra4ok
Маньяк

Re: es esmu zaglis.

Postby igra4ok » 17 Dec 2015, 15:53

Nu vispar, tev butu tad jasakontaktejas ar GM un to mantu ipashnieku, kuram, it ka esi nozadzis mantas, un visi tris kopaa,skaipaa izrunatu to lietu! Kadreiz ta darija GMi, tagad jau laikam vinjiem vienalga...un pec ''apspriedes''GM's lai izdara secinajumus, kadu sodu kads sanem, vai nesanem. vispar par tam parolem, te, 99% zina citu acc paroles utt...
Mani nav ko apstrīdēt, man ir taisnība :P , nu 99% :D

Ugisk
Мастер слова

Postby Ugisk » 17 Dec 2015, 17:03

bet es ceru ,ka Tu saprati ka gmiem ir galīgi pie dirsas..
par unban tak es pat vairs nemaz nedomāju, netaisos lūgties par kkādu huiņu, vnk cilvēciskais faktors te laikam vispār nepastāv ^^

un par tām parolēm - visi zin ka tā ir, bet redz tas attiecās uz pārsvarā visiem max, tpc kko darīt neviens negrib, tā jau te maz spēlētāju, tpc lai spēlē visi kas tik tiek klāt. :)

Apriori
Маньяк

Postby Apriori » 17 Dec 2015, 17:27

Atsuti screen kur tev speletajs dod savu paroli , uzliksim banu.

execut99
Мастер слова

Postby execut99 » 17 Dec 2015, 17:39

Neraudi. Man tā tika nozagts acc ap 70res BK, kur bija visa mana MU iedzīve :D . Aptuveni pirms 4gadiem. A ko tā vietā lai man visu atgriestu GM pateica.? - Pats vainīgs Password iedevi, ja pats nevēlies ban par pw došanu vnk klusē / by Skilled. ;D

Tā nu uzmetu s2 MU uz gadu vairāk, aizgāju uz s6. Bet tad tas sabruka, un negribīgi atgriezos te.. Tā nu es vairāk nevienam neuzticos, viss kas man , mans. Ja kko dodu uzreiz 101 screens ar pārrunām. Ja man atgrieztu VISU ko es tā esmu zaudējis, Tev būtu dzīve jāpārdod lai tiktu tik tālu :D .

Bet nu tas ne pa tēmu. Vienkārši samierinies.. :)

Ugisk
Мастер слова

Postby Ugisk » 17 Dec 2015, 17:46

nav man nekādu screenu, ja arī būtu neko Tev nedotu.

un es dzirdēju ka Tu gribot vēl bargāku banu ķipa uzlikt, ja spēsi kārtīgi argumentēt būšu arī ar mieru uz acc delete. :)

Ugisk
Мастер слова

Postby Ugisk » 17 Dec 2015, 17:50

execute - man tak uz tiem itemiem ir galīgi nospļauties.
man vairāk cepī tā attieksme... :)

Pirozhkov
Маньяк

Postby Pirozhkov » 17 Dec 2015, 18:07

vispar par acc dosanu taka delete jabut.

I aint a killer but dont push me
revenge is like the sweetest joy next
to gettin pussy.

Were_Wolf
Маньяк

Postby Were_Wolf » 18 Dec 2015, 12:47

SieraDesa previkaj :D Akk ukrali vesci ot tuda propali, ti popal v logi vot ih vivod ti vor :D! Apriori ne siljna umjon on sudit tak popal v mojo pole zrenija znacet vinovat! :D Esli ti destviteljno ne kral vesci eti, Savetaju obratitsja k Winneru ili Kindexu cto tvarjat takoi bespredel bez razberateljstv ban stavjat :)! No esli konewna ti uvel to savetuju ne suvatsja i otsidetj svoi srok! I da Winner kak obicna ne dostupen i redko sidit vot oni i tvorjat cto hatjat!

Ugisk
Мастер слова

Postby Ugisk » 18 Dec 2015, 13:29

atkārtoju, itemus es ņēmu, to nenoliedzu, bet tā nebija pirmā reize kad ņēmu no viņa itemus, šoreiz aizmirsu visu atpakaļ atlikt pirms pc izslēdzu. Un no rīta jau cenšoties ieiet man ir bans.

Mani fascinē tieši tas ka mani nobano pat bez jebkādas situācijas noskaidrošanas, par to arī es te tagad cepjos.

Return to “Quests”