Моя история. Квест

Обсуждение и предложения квестов
Kvestu apspriešana un piedāvājumi

Moderators: Moderators, Admins, GM

DeHicka
Маньяк

Моя история. Квест

Postby DeHicka » 09 Jan 2015, 13:23

Моя история

Задание:

1. Рассказать, когда и кем Вы играли, и как добились такого успеха. В раскрытой форме.

Правила:

1. В этой теме не обсуждать истории. Администрацию попрошу все сообщения не по теме удалять.
2. Писать без мата.
3. Не оскорблять игроков/Администрацию.

П.С. Писать можете всю правду, кто, где и что нарушал. Так как это было в прошлом, Winner пообещал не банить.
Тему попрошу закрепить.
Цытируй меня чаще

Sjawa.
Маньяк

Re: Моя история. Квест

Postby Sjawa. » 09 Jan 2015, 19:43

Uhh.. Viss sākās ar to, ka 2. vai 3. klasē mani klasesbiedri iepazīstināja ar muo.lv, kad tas vēl bija 97i+99d stadijā, vai lai arī kā to sezonu sauca. Tad spēlēju zem nika bircis ar BK, bet kaut kas ar kompi notika, kādu laiku nebija tāda ierīce mājās pēc tam (ko var gribēt, 2004 vai 2005 gads..). Bet nu neko, 5. klasē atcerējos par tādu muo, tad nu ķēros pie reģistrēšanās. 2008-10-19 14:03:20 šajā datumā es pirmo reizi reģistrēju savu s2 acc. Sāku es šo spēli ar niku _Thief_, arī biju BK, rāvu ļoti daudz banus no CandyGM, jo, nu, ko lai saka, 5. klase.. Rezultāts - 13 bani uz tā acc. Kādēļ nav dzēsts? Lai to uzzinātu, nāksies šo penteri lasīt tālāk. Lai nu kā, spēlēju, sāku iejusties, sadraudzējos ar veco labo _SurFer_ un _GeituciS_, tiku iekš GBear guilda, tad jau ar laiku sadraudzējos ar nokt120, varbūt kļūdos ciparos, tā nu tas arī sākās. Bija interesanti, kačājos, vācu mantas, darījos, ar laiku jau kļuvu par Battle Master iekš GBear un man tas likās nenormāli kruti, jo tajā laikā GBear bija viens no labākajiem guildiem (prikols, man bija tikai 33 res, tālāk tas čars nemaz netika uzkačāts ^.^), biju jau starā. Bet ko es sāku darīt? Sīks, nauda no kabatas krīt ārā, sūtīju kredītus, sīcis nelaimīgais. Pēc maniem aprēķiniem, muo no manis viena ir uzvārījis vismaz 300 - 400 Ls, katru nedēļu metu iekšā vismaz piečuku, dažreiz dešuku. Man bija 33 res, GD sets +13+L+rate, wingi +9+ign, kaut kādi ne pārāk labi ringi, pends arī nebija spožs, bet KB bija 2x +13+L+rate+2%. Un vai tu re kā, es biju viens no "stiprajiem" ar tikai 33 res, jo mani vienkārši neviens @dev gate neaiztika. Es stāvēju phon, niecīgs 33 res BK un mani nesita BK, kas ap 80 res. Prasīja bieži cik man res, es teicu, ka 33, šie saka, ka domājuši, ka ap 80. Interesanti man tas bija, kā tā var būt. Nu neko, sūtīju vēl kredus, dabuju tobrīd retu setu - Leather +13+L+rate+DD un sarkano feni. Nu gan batja sajutos. Un tad man panesās "mantu pirkšanas mānija", es pirku visu. Bija vēl dažādi niecīgi čari, piemēram, ThiefSM, kuru uzcēlu līdz 15 res pa kādām 5 dienām un pārdevu, bet nu, tie sīkie čari sīkums, tā pat neviens viņus neatcerās. Tad vienu brīdi pamanīju izsolē smuku SM - SerFeR_SM, draugs gribēja šo pirkt, bet ne velna, es paķēru. Pārdevu visu no BK, sapirkos SM mantas, paliku jau bik gudrāks par mu lietām, nu tik bliezu vaļā ar SerFeR_SM. Nopirku melno feni, GV+13+L+rate, Bone setu +13+L+rate+DD, wingus +13+L+ign, nu un tad jau sāku kauties ar lielajiem purniem @dev gate, tikai tad es vairs nebiju iekš GBear, tad jau taisīju pats savus guildus, vienu brīdi man bija pilns guilds un biju groverz aliancē, tie tik bija laiki.. Tad groverz pajuka, iestājos ENEMY guildā. Kādu laiku pasēdēju tur, izveidoju atkal savu guildu un iestājos ENEMY aliancē. Arī bija gandrīz pilns guilds, man kaut kā vienmēr sanāca savākt tautu. Tad es ieraudzīju izsolē BK ar niku mus1cc. Nu, kredīti pilns, jānopērk. Nopirku, sāku kačāt, viss bumbās. Bija man jau jauni acc, uznāca galvā muļķības, ienācu no cita acc, palamājos serverī kamēr 3 GMi bija online, bums. Visi čari banoti. Salikti pirmie līmeņi, viss pa pakaļu aizgāja. Uz SM bija Anubis+13, leg boots pants +13+L+rate+HP, wingi +13+L+ign GV+13+L+rate, vēl tur visādas mantas bija, uz BK bija BD+13+L+rate+ref, 2x KB+13+sk+L+rate+2%, 2x wingi +13+L+ign, kaut kādi ringi un Dragon shields +13+L+rate+ref. Man bija nenormāla škrobe, reāli viss pa kāju, pilnībā viss, jāsāk no 0, čaros ieiet nevarēju, viņiem bija 1 lvl un pēc kāda laika čari vienkārši pazuda. Sāku ņemties gar GMiem, lai atgriež man manu acc, ko tik varu darīt lai atgūtu utt. Tad nu bija tā, ka man bija Boulewar rīkojumā jāveic tulkojumi, jādomā kvesti, pašam viņi arī jāvada, ja tautai patīk, plusiņš man, īsumā sakot es gandrīz pusgadu centos atgūt savas lietas. BET, visu es neatguvu. Man uzzīmēja atpakaļ manu SM, manu BK, bet BK mantas Winner teica, ka neatgriezīs, dabūšu es atpakaļ tikai savas SM mantas.. Škrobe pēc pilnas programmas. BK tobrīd bija 55 res, bet Boulewar aizmirsa vienu lietu.. Uzlika lvl, uzlika status, bet neuzlika resus. Tad nu bija labais, nopirku BK mantas, un ar 2 res CW kačājos, spārdiju mazos ārā, tie tik bļāva, ka man SH, čīteris utt. utjp., tas bija tik jautri.. Bet kāds arī pasūdzējās un Boulewar man uzlika, ja nemaldos, 67 res, jo biju kaut kur līdz 12 res uzcēlies. Nu labi, izdomāju, ka jānomaina tam mus1cc niku, kredi bija, vienmēr nikus esmu mainījis, kādēļ ne. Tieši tad bija nokāries kkas un kredītus par maiņu ņēma nost, bet niku nemainīja. Es, kā jau naglijs čalis speciāli paņēmu un izdarīju tā, jo gribēju uzlikt sev niku, kādu nedrīkst (iekļauj pēc kārtas g un m), palūdzu Boulewar lai nomaina niku uz GoDsmacK_, ko viņš arībez vilcināšanās izdarīja. Tad nu kaut kas man uznāca, ņēmu un GoDsmacK_ nopārdevu, ja nemaldos, šim joprojām nav mainīts niks. Tad nu es tik pirku kredītus, pirku mantas, pārdevu, visādi plēsos. Tad uztaisīju MG ar niku iSparco, kuram arī sapirku tur krutās mantas, uzkačāju viņu līdz 41 res. Kā jau muļķis, atkal pārdevu, tagad viņam niks ir MG2013, tikai statos nerādās. Tad man bija dažādi ref BK, kuriem pat nikus nespēju atcerēties. Man ir bijuši tik daudz čari, ka es pats vairs tam nespēju sekot līdzi. Zinu, ka vienu brīdi pie manis bija sickzaurs, nopirku pa kādiem 400 kred un pārdevu pa kaut kur 800. Tad man apnika niks SerFeR_SM, nomainīju uz mzQshazy_, ap to laiku arī piereģistrējos forumā, postoju, darījos un kļuvu par foruma Moderatoru. Kaut ko es darīju ne tā, Winneram kaut kas neiepatikās, pateicībā par Mod darbu, kad man bija 11 bani, saņēmu "neredzamo" banu attīrīšanu, tā, ka acc nedzēš ārā un 100 kred. Nu ok, nekas traks. Tad es tik spēlēju un tirgojos. Nekačājos, ne pārāk daudz sitos, vienkārši tirgojos. Mans vienīgais mērķis bija dabūt pēc iespējas daudz labas mantas. Mainījos ar mantām, pirku dažādus čarus, pārdevu dārgāk, ko tik es nedarīju. Bija man GD+13+L+ref+HP paštaisīts, pārdevu, bija man fenriri, pārdevu, bija man pilns ar čariem, man bija elfi ar dažādiem nikiem, kurs nespēju atcerēties. Būtībā es biju atkarīgs no tirgošanās (tagad strādāju VIASAT par telemārketinga aģentu, tā kā domājams, var saprast, kādēļ.. :D). Tad man kaut kas uznāca un man beidzot apnika mans SM, kuru aktīvi centos nopārdot. Nopārdevu +iedevu čalim, kurš nopirka papildus 500 kred par nika maiņu. Tagad mans krutais SM ir zem nika inFuriousQ, kuru es ar pircēju divatā izdomājām. Tagad jau mēs tuvojamies manām tālākajām gaitām. Es vēl esot SerFeR_SM sāku bagot. DL bug bija mans mīļākais, es SM'am liku 2 staffus un visus, atvainojos par izteicienu, pisināju @dev gate sakot, ka viņiem lags. Tad es biju par to aizmirsis, pārdevu SM, visu pārdevu, tad es nopirku savu tagadējo SM. shnappy vai shnapijs, neatceros kāds bija niks. Nopirku es viņu, ja nemaldos, pa tikai 2,1k, bija gandrīz max, reputācija ap 17, vienkārši konča. Tad nomainīju niku uz lilsweezY_, spēlēju ar tādu, tad vēl bija DL ar niku IiIsweezY_, vai BK, neatceros. Arī uzkačāju, pārdevu, kā jau es darīju visu laiku. Tad jau es sāku soļot uz GM krēslu. Sāku veidot kvestus ar spēles čaru, darījos un kas tik vēl nebija. Tad tapa niks KwaithexiN, zem kura joprojām spēlēju. DL lilsweezY_ joprojām tika kačāts un vācu viņam setu un mantas. Kamēr kačājos, bija tā pēdējā reize, kad varēja sist nost ko gribi un viņš atdzimst tajā pašā vietā. Kačājoties DL ieguva 12,3k kilus. Tad (sorry mortal, sadirsu :D) es kačājoties izmantoju DL bug, manam DL rokās bija 2 scepteri. Darīju to 4fun, situ visus nost, papildus tas, ka vieglāk kačāties n'shit. Dabuju pēdējo banu uz tā acc (Neparedzētu veidu balansa pārkāpumi (jūs zināt to, kas padara jūs stiprākus, toties pārējie to nezina) Pec testa pieradijas ka tas ir iespejams.Talak skaidros GM un pienems gala lemumu! (70 days, 20 x 3.5 (13), rule 2.2.2, -1.12)). Tas bija 14ais bans, kurš gan bija unbans, jo es mortalam pateicu, ka aizmirsu noņemt viņu, jo iepriekš biju veicis testus bez GM atļaujas. Noskrīnoja RukiaIce, joprojām skaldu viņu kā ieraugu.. :D Tad nu man iepatikās DL un sākās moments, kad es ar MORTAL palīdzību čiņiju augšā idejas šeit, viņš uztaisīja DL cape, SM wings, fenrirus, vēl tur ko. Bija super. Nopirku DLam Soley Scepter +13+sk+L+rate+lvl, salasīju un sataisīju DM setu +13+L+rate+DD, sēdēju uz zilā fenrir un mētāju kruto. Ak jā, atgriežoties nedaudz atpakaļ.. Es ar iSparco pakāsu savu pirmo fenriru. @cw mēģināju izsist sarkano, papisu melno, vot karma, ne? :D Izsita, ja nemaldos, BOSSS vai kaut kā tā. Nu neko, noškrobojos un miers. Tad bija tāds OxoTHuK vai kaut kā tā, man ar šo bija pt, sitāmies, man izkrita zilā, viņš pacēla un pa taisno aukc iemeta. Arī skaldīju vēl ilgi viņu. Bet pazuda puika.. ps. Savu pirmo melno es nopirku pa 2,8k ĻOTI sen no vienas elfas, kura niku nomainīja uz KoKeTkA, neatceros kāds bija pirmais niks viņai. Atgriežamies atpakaļ.. DLam viss bija super, ar buff stāvēja pret max BK. Bet tad notika kaut kas neparedzēts, kļuvu par QuestGM. Bija tāds wow. Rīkoju quests, viss bija super, ar laiku ieguvu savu paša GM čaru jeb HasKijsGM. Patika būt GM amatā, darīju labu un darīju sliktu. Bija man BK MrForth, tad vēl ar habby draudzējos, es viņam liku virsū GM BB, GM DB, visu ko darīju, nu, lai kačātos, bet tomēr. Tad es izdarīju vēl sliktāk. Es sāku nēsāt GM fenrirus ar SM, jo DLam bija kaut kā mantas jāsalasa. Tad vienu jauku reizi ar SM skraidīju ar melno pa arēnu, foņijos. Un tad notika kārtējais šoks. Es, uz GM fenrira, sitos pret 2 SM, viens no tiem bija _Drawout_. Kas notika? Man beidzās poti, bija jau atcelta teleport iespēja iekš arēnas. Sirds klapē, kas nu būs, skatos, ka store pilns, inventory vieta nav, pilns ar exc mantām, NU REĀLI NEVAR FENI STORE IEMEST. Labi, cerēju, ka nekas nebūs. Un šeku reku, fenis izkrita. Es srazu switch uz GM acc, bet aizmirsu drawout niku, gribēju pieteleportēties pie viņa un nosist viņu, lai nepaspēj pacelt feni, bet tā arī neatcerējos niku un pakāsu feni. Nu neko, uzliku GM'a zilo feni uz SM. Spēlēju vēsi tālāk, visādi prikoli tur bija, nevar visu pat atcerēties. Uztaisīju 3 opt ring quest, dabūju pirmo GM balviņu sev, dabūju 3 opt wedding ringu uz SM. Un tad notika tiešām neparedzēta lieta. MORTAL mani nodeva, ka es aiztiku fenrirus, jo laikam, ka domāja, ka es viņu nodevu JanDer, lai šis nodod viņu. Respektīvi, abi pakāsām GM. JanDer par to dabuja 3 opt DB, MORTAL par to dabuja GV +12+L+rate+2%. Ko dabuju es? Es no GM tiku izmests plikāks, kā ienācu. Ienācu es ar melno feni, laika gaitā dabuju 3 opt ring, mani izmeta no GM, pakāsu gan ringu, gan feni. Uzmetu tam visam. Pārdevu DM pa 2,5k, pārdevu Soley pa kkur 2,3k, pārdevu DL pa kaut kur 1,8k, pārdevu visas SM mantas. Visu pārdevu. Kur kredi palika.. Nav ne jausmas. Viss apnika, aizgāju no mu uz kādu laiku. Atgriezos, uztaisīju jaunu SM ar niku MrSjawa, uzcēlu tikai līdz 16 res, bet bija labas mantas za to.. :D Bija vēl BK Sjawa_, vēl kaut kas bija, bet arī to visu nopārdevu, pārcēlu KwaithexiN uz jauno acc, uzvilku jaunā SM mantas, pārdevu, visu ko sadarīju un tagad esmu tur kur es esmu. KwaithexiN, 98 res sitīšu līz 100, jau esmu max, Bone +13+L+rate+HP, wind ring+rate+ref+3% rec, water pend +rate+2% +3% rec, wingi +13+ign+7% hp rec, zilais fenis, GV staff 13 L speed life un drīz iziešu 3 opt ring quest. Un tā padomājot.. Kur palika visi mani neskaitāmie kredīti? Man kopā ir bijuši vismaz 20 - 30k kred, tagad viss, kas man ir, knapi sastāda 10k. Ja es būtu sācis spēlēt mu ar labāku smadzeni, man būtu max BK ar 2x BB un GD.. :D Nu, pa lielam tas laikam arī būtu viss, noteikti ir vēl 1000 lietas, par kurām es varētu uzrakstīt, kuras es aizmirsu uzrakstīt utt., bet tā jau daudz ir sarakstīts un vispār šaubos, ka kāds šito līdz galam izlasīs, kur nu vēl tad, ja es sarakstītu visu, kas manā mu karjerā ir noticis.

ps. Rakstīju šo visu 51 minūti.
ex. HasKijsGM

Winner
Admin

Postby Winner » 13 Jan 2015, 20:00

Учтите еще то, что чем лучше вы оформите текст в плане грамматики, отступов, абзацев и форматирования, которое предоставляется на форуме, тем больше людей захотят прочитать ваши истории до конца.

Rezidents*
Маньяк

Postby Rezidents* » 15 Jan 2015, 13:21

Viss sākās sen senos laikos, kad vēl bija s1 muo.lv - 97R versija. Būdams mazs un glups, skatojis ekrānā kā tolaik spēlē mans paziņa (Mar1huana). Nemācēdams neko vairāk par GTA 3, izlēmu pamēģināt savus spēkus iekš spēles MUO.LV. Ar starojošām acīm un nepacietību, gaidīju kad manā datorā lejupielādēsies muo.lv un varēšu pats ar savām rokām to uzspēlēt. Kamēr spēle lejupielādējas, vajag reģistrēties, tā nu tapa man pirmais niks - rezidents. Pēc tam, kad spēle lejupielādēta, laiks pamēģināt pašam. Spēlētāju tops bija diezgan švaks tobrīd, pagāja kāds laiks, kad jau biju iekarojis topu ar max res - tolaik tie bija 40res. Biju izveidojis vienu no stiprākajiem klaniem spēlē - FanTasY. Patstāvīgas kaujas notika starp manu klanu un spēlētāja JoKs_ klanu kuram tobrīd piederēja E-Guild. Vēlāk manu guildu pastiprināja spēlētājs LOKOMOTIV. Nedrīkst arī nepieminēt šos spēlētājus: |Jo|, MONO, Niknais911, FakeZ, _4ervaK_ - protams vēl bija citi, kuru priekšā janoņem cepure, bet neizteikšos pārāk gari - LEĢENDAS.
Kā jau zināms, reiz visam pienāk gals, tāpat arī tas notika ar MUO 97R versiju. Ļoti daudzi spēlētāji kas tai liktenīgajā brīdī bija online, noteikti atceras, to pēdējo disconnect, pēc kura spēle pati nestrādāja, bet web lapa gan. Visi spēlētāji kas bija tai brīdī online, web lapā rādijās online vēl nepilnas divas nedēļas, spēles laiks skaitijās klāt un čari kāpās uz top virsotni. Es tai laikā, ja nemaldos biju topā #5, tad pēc nepilnas nedēļas jau mans čars rezidents bija Top#1.
Pagāja kāds laiks, es par muo biju tākā mazliet piemirsis un nebija diži vēlme kaut ko atsākt. Mani divi bērnības draugi bija jau paspējuši sākt spēlēt - viens no tiem bija SpawneR_ . Tā nu viņu mudināts arī es atkal pieķēros spēles procesam. Izveidojot SM rezidents. Diezgan ātri man apnika, jo GMi bija nomainījušies. Vienīgie no vecās versijas bija palikuši tolaik cienijamais Lucky un godājamais Valts. Jā, starpcitu varu atzīties, Lucky mani no visiem baniem vilka ārā. :lol:
Kādu laiku paspēlējis ar SM s2 sezonā, sapratu ka šeit SM vairs nav tas kas bija agrāk, tas laikam dēļ tā, ka vairs nebija 100% Mana Shield. Izlēmu savu SM pārdot un pirkt BK. Tā nu tas notika, un iegādājos aukcionā CreatBK. Kad es viņu nopirku, viņam bija aptuveni 70resetu, tiku līdz +/- 90 un man viņu izdzēsa(kāpēc es gan neatceros). Pēc dzēšanas tā ilgi nedomādams izlēmu sākt no pilnīgas nulles ar BK. Tā tapa FreandsLEA. Sākums nebija viegls, skolā miru no bada, jo protams par visu pustdienu naudu katru dienu pirku 1,99Ls zelta zivtiņu un sūtiju kredītus muo.lv. Pagāja ļoti ilgs laiks un biju topā. Tolaik biju guildā MAMAS kurš man diezgan daudz palīdzēja, vākt kvestu mantas, reset questiem. Tā nu ar LEA biju pirmais spēlētājs no visiem, kurš izgāja pilnīgi visus kvestus - gan grūtos, gan vieglos, gan arī parējos, par to tiku apbalvots ar 3 opciju setu. Kad biju jau nomaksojies, serverī likās tāds mazliet panīkums un klusums, jo bija pagājis diezgan ilgs laiks un daudzi no vecajiem vairs jau nespēlēja. Kādu dienu sitos ar Boulewar devias un viņš man PM uzrakstija lai iedodu savu skype niku, es izbrīna vadīts iedevu un man tika piedāvāts pievienoties GM'u komandai ko es arī darīju. Un tā tapat SnoopyGM. Administrācijas komandā biju gandrīz gadu, līdz aizķēros un paklupu. Tā teikt sanāca mazliet savārīt ziepes, bet protams es nebiju viens vainīgs pie visa. Tai laikā Māris, jeb kā vēl zināms - ToxicGM kuru ieteicu Winner'am lai paņem GM'os, lai pats paliktu tīrs un pūkains, uzgāza man savu melno darbu, ko citi spēlētāji nezin joprojām. Viss netīrais no mūsu abu puses tika uzkrauts tikai uz manis, līdz ar to ne tikai tiku dzēsts no GM'iem, bet arī manis paša sūri grūtais, ieguldītais darbs iekš LEA tika dzēsts. Nu jau ir apritējuši mazliet vairāk kā divi gadi, ar Muo neaizraujos, varbūt ļoti reti ieeju apsveicināties, sekoju vairāk foruma aktivitātēm, bet tā laprāt atgriestos, bet nav vēlmes sākt no nulles.
This is how my story ends. =]
Image

ShadowShuffler
Маньяк

Postby ShadowShuffler » 15 Jan 2015, 19:14

Savas muo.lv projekta gaitas es uzsāku senajā 97r versijā. Iesaistīties projektā mani uzaicināja brālēns, kurš tolaik spēlēja ar niku xxxmatrix. 97r versijā paspēju pavadīt tikai 2 mēnešus, pēc kuriem muo.lv pārgāju uz 2 sezonu.

Atceros kā sākumā visi plosījās, centās būt vienmēr un visur pirmie. Atradās arī indivīdi, kuri bija ne tik egoistiski un deva party, lai palīdzētu kačāties, pat neprasot viņiem to. Atceros, kad sākumā web-market`ā varēja likt mantas un pievienot tām komentāru, un ancient mantas nebija iezīmētas dzeltenas kā tagad. Pelnīju naudu izmantojot šo nepilnību. Vēl kā šodienu atceros, ka liku Legendary mantas pa 15-20kkk web`ā un komentārā rakstīju, ka tās ir Anubis mantas. ;D Katru reizi dabūju ban, bet pēc katra ban biju patīkami izbrīnīts - nauda netika atņemta.

Sākumā es nekur tālu nekad netiku. Nezinu, nebija apņemšanās vai vienkārši nepratu spēlēt, bet nekad par 10 resetiem tālāk netiku līdz man tas vienkārši noriebās un pametu šo projektu. Bet ilgs laiks nepagāja, kad biju jau atgriezies un mēģināju uzsākt visu no jauna. Šoreiz viss bija pavisam savādāk. Nopirku izsolē ozzyyMG un spēlēju ar viņu diezgan ilgu laiku līdz MG noriebās un radās vēlme spēlēt ar citu rasi. Naudas man nebija, tāpēc bija jādomā cits variants. Nonācu pie secinājuma - acc maiņa. Apmainījos ar SM 37 res. Bet maiņa nebija godīga, jo es par savu e-pastu un paroli sameloju, kā rezultātā savācu viņa SM un man vēl palika mans MG. Tajā brīdī man tas likās reāli "kruti" un sāku ar to nodarboties regulāri. Ikdienas statistika bija tāda: +/- 20 zagti acc, zagtas mantas +/- 100kkk vērtībā. Nebija ne dienas, kad nebiju kaut ko nozadzis.

Vispilgtāk atmiņā palikušas 2 zādzības:
1) Kad nozagu m1cr0bass`am Red Fenrir.
2) Kad nozagu MezjaBK acc no kura savācu Dark Phoenix Set+13+L+Ref+Hp (toreiz tas skaitījās ļoti labs sets, jo nebija vēl visiem tie dullie +13+L+Rate+DD seti), BK Wings+13+L+Ignore+7%HpRec, Ringus, Pend utt. Viņam uz acc vēl bija gan SM, gan citas rases, uz kurām bija uzvilktas labas mantas. Visas zagtās mantas priekš BK atdevu CreatBK (vēlāk - FreandsLEA), pārējo paturēju sev. Tā bija viena no grandiozākajām manis veiktajām zādzībām.

Vēlāk kāds GM man atsūtīja sarakstus ar kontiem, kas ir gājuši spēlē no manas IP adreses. To bija vairāk par 400.
Pēc visām veiktajām zādzībām, pēc visiem sapelnītajiem baniem nolēmu sākt spēlēt godīgi. Nenosaukšu visus personāžus, ar kuriem spēlēju, bet daļa no tiem bija: HapkoMaH, Apoxillon, PEDOonka_, Taurus_, Th3Sa1kO, Shade_. Spēlējot ar HapkoMaH, uz skolu negāju 2 nedēļas, jo 24/7 kačājos. ;D

Vēlāk, atceros, tika meklēts jauns GM priekš kvestiem. Bija iespēja izbaudīt kā tas ir būt GMam, vadīt kvestu, rakstīt global čatā. Kvestu novadīju bez problēmām, abās valodās bez kļūdām, atšķirībā no otra pretendenta, kam kvesta laikā viss gāzās kājām gaisā, bet izvēlējās viņu, jo bija draugi GM sastāvā un deva rekomendācijas.

Pēc kāda laika atkal pārtraucu spēlēt ar domu, ka neatgriezīšos, bet pēc kādiem 4-5 mēnešiem atkal atsāku spēlēt. Šoreiz izveidoju jaunu kontu un spēlēju ar Shade_. Pildīju visus kvestus, lai būtu laba reputācija. Tiku līdz 17 resetam. Neatceros, kas notika, bet Winner man skaitīja kaut kādu kompensāciju un kļūdas dēļ uzskaitīja pāri 2kkkkk. Gribēju viņam par to paziņot, bet tomēr nagi niezēja un izpirku visus kredītus no web, visas labās mantas, dedzināju tās un ko tik vēl nedarīju, bet Winner ātri vien to pamanīja, nobanoja mani un ierāva man -2 000 000 000 000 zen. :D Tā nu es atkal beidzu spēlēt. Un šoreiz tiešām likās, ka viss, pietiek man.

Atkal pagāja ilgs laiks un netīšām uzdūros muo.lv facebook kontam un nostaļģija iespēlēja lomu manī (ir teiciens krieviem - детство в жопу заиграло :mrgreen: ). Tā nu es sāku spēlēt no jauna. Šoreiz ar Shuffler. Kad sāku spēlēt ar Shuffler, servera online bija katru dienu +/- 30 cilvēki. Laiciņu paspēlēju un apnika, jo bija mazs online un nebija intereses spēlēt. Pēc mēneša vai diviem iegāju s2.muo.lv un skatos - online 100+ cilvēki o_O. Domāju, ka kaut ko "na haļavu" dod, ka tik liels online. ;D Bet izrādījās, ka cilvēki sākuši spēlēt atkal. Nezinu, tas ir ziemas dēļ vai kā, bet ir patīkami un tādēļ atsāku spēlēt un spēlēju vēl šodien. Tagad arī esmu nolēmis spēlēt ar Shuffler, pildot visus reset-quest kvestus, bet žēl ka izpelnījos banu. Vairāk žēl ir tās mīnus 0.97 reputācijas nekā tās 15 dienas lieguma. :lol: Vēl 3 dienas jāgaida un varēšu plosīties tālāk. :)
Он был, и больше его нет.

WILFRED
Юзер ценный

Postby WILFRED » 04 Feb 2015, 13:33

Расскажу и я свою историю. История получится длинной, и, уверен, мало кто дочитает до конца.

Давным-давно в лохматом 2006 году 20 мая я зарегистрировался на старом проекте muo.lv 0.97. Первым моим персонажем стал ВК. Ник я долго не выдумывал, назвался в честь одного известного московского футбольного клуба: LOKOMOTIV.

В то время на сервере играли мои друзья по университету Jk_spb и CMEPTb[MG]. CMEPTb[MG] рассказал мне, что кто-то говорил, о том, что якобы есть дырка в сайте, через которую можно делать сумму зен в 1ккк, но он точно не знает как. Я решил найти этот баг. Возился где-то минут 30, но разобрался, оказалось сумму можно было сделать гораздо большую. И тогда завертелось....

Мы трое уверенно пользовались этим багом, скрывая его ото всех. У меня появился и сэт и оружие какое захотел. Я скупал самые дорогие и крутые шмотки в вэб-маркете. В то время на версии 0.97 самой дорогой и крутой вещью считался Exellent Kundun Staff. Причем совершенно неважно какая у него была опция. Достать его было крайне трудно, а купить очень дорого. Естественно у меня их было штук пять-семь лишних. На аккаунте было пять персонажей одетых в сэты +rate+ref. Я позволял себе дарить кому хотел дорогие шмотки. У меня была своя гильдия ВОЕНМЕХ. Я одевал всех её членов в дорогой шмот. Я помогал вещами и зеном друзьям не из гильдии: geeg, Nuts, Liana, restart, Demerurg всех и не упомнишь.

Надо сказать, что на старом сервере игроки копировали вещи с помощью программки WPE Pro. Периодически попадались, сидели баны. Затем появилось правило: копирование вещей - бан плюс удаление всего имущества.

Мы юзали зен-баг, и посмеивались над незадачливыми дюперами. Но и нашей сказке пришел конец. Каким-то образом о баге узнала неизвестная личность, которой этого знать не следовало. Личность разнесла о баге всему серверу. Естественно это не осталось без внимания Гмов. Вскоре всех перебанили и лишили шмоток. Правда, я успел задолго до этого момента сделать запасной аккаунт, где создал небольшой запас вещей и зен в 1кккк. После бана я отпираться не стал, честно признавшись на форуме, что да я пользовался багом. И гораздо дольше, чем думали все.

Выйдя на свободу с «чистой совестью», я продолжил играть. Однако, вскоре появился проект перехода на новую версию. Естественно все аккаунты подлежали удалению. Многим это не понравилось. Кто-то забил на игру, кто-то отдал свой аккаунт другому. Я тоже ушел с сервера. Но в первую очередь из-за того, что переехал жить в другой город. Это Латвия маленькая страна, за день переедешь на машине. Россия многократно больше. А я переехал с одного конца страны на другой. Расстояние между населенными пунктами почти 10 000 км. Ну а после переезда по-началу было не до интернета. Аккаунт я оставил другу из гильдии с ником ~ArTaS~. Он докачал моего ВК до 40 ресетов. Тогда это был предел.

В 2008 году я вернулся на проект. Сначала хотел взять старый ник. Но почему-то сайт выдал ошибку «Похожее имя существует». Тогда я придумал себе новый ник WILFRED. И начал играть снова. В тот момент уже было введено пенальти статов -2% и отменены ресеты. И еще требовалось просидеть в игре около 3000 минут. Тогда было очень трудно достать репутацию. Её нужно было выигрывать в квестах, проводимых ГМами, не сказать, что очень часто. Либо сделав ресеты номер 1, 2, 20, 50

Как раз в этот период с проекта ушли мои старые друзья по версии 0.97. Они оставили мне своих персонажей. Я пользовался одним из них для охоты на Голдов. Качался сам. Первые 3 ресета набирал в Калимах 1-5. Параллельно отлавливая Голдов и продавая вещи из коробок на маркете. Я копил зен и кредиты. Не помню с какого ресета, где-то с 15 или 20, почти каждый день стал играть на Вип сервере. Тогда еще Вип-подписка стоила 100 кредитов в сутки. И была доступна только на следующий день после рестарта сервера.

Когда мне было примерно 67 рес появились вэб-квесты. Я стал проходить их всеми своими персонажами, для того чтобы иметь возможность качать и делать ресеты с ВК.

В те времена на сервере был онлайн 300+ человек. Работало два сервера.

Я играл пару лет. И в 2009 году стал Гмом. Мой ник был SvarogGM. Основной моей задачей было расследование краж и отлов читеров. Но так же я часто проводил и квесты. Мне нравилась сама процедура проведения квеста. За победу в своих квестах я давал хорошие призы. Как правило оружие из Box of Kundun +5. Кое-кто даже упрекал меня в излишней щедрости на призы.

Параллельно шли тесты Season 3. И в итоге он был открыт. Многие игроки ушли туда. Гмы тоже. Я зарегистрировался на 3 сезоне, поиграл до 200 уровня и не захотел. Вернулся обратно на 2 сезон. Почему-то он мне нравился больше. Игроков в тот момент оставалось 80-100 человек. Из ГМ только я один. Чуть позже, не без моей рекомендации, в ГМ добавились Green_Wolf и kruumans (SilentGM). Мне нужен был помощник, который понимал бы латышский язык, так как я не знаю его совсем. Green_Wolf вскоре покинул пост Гма. Так как игровой персонаж его был достаточно скандальный, и многие его недолюбливали мягко говоря. И простые игроки постоянно сыпали кляузы на Greena как на Гма.

А перед этим произошло более яркое событие в жизни сервера. В марте месяце 2010 года всплыл баг с копированием вещей в Dungeon. Упомянутый выше Green_Wolf сообщил об этом баге мне. За что получил в награду Horn of Doom+Protect. Дюперы вели себя достаточно нагло, практически не скрываясь. В результате мне пришлось перебанить 80 игроков. Это не считая подставные аккаунты. Наказывал игроков я жестко, даже жестоко. Бан 20 дней, удаление всех вещей, зен, кредитов. У некоторых аккаунтов, которые были до этого замечены в читерстве, кражах, обманах и разводах игроков, стер данные и заменил пароли и адреса электронной почты, чтобы хозяева их больше не увидели. Это был аналог удалению аккаунта.

Чуть позже у моего игрового персонажа состоялась свадьба с персонажем me_sterva. SilentGM подарим мне Bone Blade +13 Luck skill Rate 2% Lvl/20. Ей аналогичный Sylph Wind Bow.

Спустя некоторое время сезон 3 приказал долго жить. Игроки стали возвращаться обратно. Вернулись и Гмы. Вскоре я покинул пост Гма. Несколько месяцев не играл, так как в реальной жизни было много дел и было не до компьютера. Затем стал играть периодически. Сейчас играю редко. Времени свободного очень мало да и лень. Играю обычно наплывами по месяцу-полтора с перерывами по 4-5 месяцев. Да и то в основном для набивание заданий веб-квестов. Я бы давно уже мог бы набить максимальные статы, но мне лень.

Что я имею:
-ВК 151 ресет, МЕ 38 ресетов, MG 22 ресета, SM 14 ресетов, DL 8 ресетов.
-ВК имеет 2 сэта: GD +13 rate ref и DP +12 rate dd; Bone Blade +13 Luck skill Rate 2% Lvl/20; Dark Breaker +13 Luck skill Rate 2% ; Devil Wings +13 Luck Ignore
-ME один сет Divine+13 rate ref. Sylph Wind Bow +13 Luck skill Rate 2%. Horn of Doom +Destroy. Butterfly Wings +12 Luck Ignore
Остальные персонажи тоже одеты в неплохие сеты.
-Репутация ВК +25.03.

На этом пожалуй я и закончу. Спасибо всем кто смог дочитать до конца.
Если бабу нах*й с возу, станет легче паровозу!

ShadowShuffler
Маньяк

Postby ShadowShuffler » 25 Oct 2015, 00:43

Так и никто не победил в этом квесте?)))
Он был, и больше его нет.

Return to “Quests”