Quest by HasKijsGM.

Обсуждение и предложения квестов
Kvestu apspriešana un piedāvājumi

Moderators: Moderators, Admins, GM

User avatar
Sjawa.
Маньяк
Posts: 166
Joined: 25 Jun 2014, 23:07
Location: За вашей спиной.

Quest by HasKijsGM.

Postby Sjawa. » 29 Jun 2014, 11:03

RoyalGM teica, ka vajag kvestu, nu tad lūdzu. KVESTS TIKAI TĀDAM BRĪDIM, KAD IR LIELS ONLINE.

1. etaps.

Nedēļas laikā savācas 8 komandas. Komandā jābūt 1 ME, 1 DL, 1 MG, 1 SM, 1 BK. OBLIGĀTI.
Šīs 8 komandas spēlēs futbolu. Tiek sastādīta tabula, sākumā spēlē, piemēram, 3. pret 7. komandu, 1. pret 5. utt., secība jaukta ar http://www.random.org/ palīdzību (labajā pusē).
Futbola laukumā visus ieteleportē GM, visiem, kuri spēlē, obligāti jābūt bez wings, bez zobeniem, staffiem, bowiem. Rokās var turēt shieldu, bet neko citu. Katra komanda savā starpā spēlē 3x pa 2 minūtēm. Uzvarētāju komanda katrā no 4 spēlēm tiek nākamajā etapā. Lai vieglāk atpazīt, katrai komandai jāizdomā savu nosaukumu un pirms teleportēšanas futbola laukumā jāieraksta savas komandas nosaukumus iekš store.
No 8 komandām paliek 4. Visi futbolu izspēlējušies, laiks 2. etapam.

2. etaps.
Tālāk ir tikušas 4 komandas, jeb 20 spēlētāji. 4 komandām jācīnās par vietu pēdējā etapā. Viss joprojām notiek bez wings un bez ieročiem. Ierocis var būt tikai elfam no tās komandas, kura atradīsies lorencia ringā. Nezinu, kā šo spēli nosaukt. GM ir PLIKS, lai nevar skriet. Tātad, GM ir pliks, viņš var pārvietoties tikai ļoti lēnām. 5 komandas biedriem ir jāved GM pa lorencia no ieejas uz devias līdz ieejai uz noria bez starpgadījumiem. Vienīgais starpgadījums var būt tāds, ka pretējās komandas elfs sasaldē GM. Kāda ir ideja.. GM stāv lorencia pie ieejas uz devias. Viņam apkārt ir 5 komandas biedri. VIENA no atlikušajām 3 komandām, cita GM uzraudzībā atrodas iekš lorencia ring. GM pasaka otram GM, ka viņš sāk kustību un GM palaiž vaļā to komandu, kas ir ringā. Šiem 5 spēlētajiem ir jāvada GM uz noria ieeju pa jebkuru ceļu, kuru viņi paši izvēlas. Var pa taisno, var ar 100 līkumiem, bet galvenais uzdevums ir 1 - AIZVEST GM LĪDZ NORIA IEEJAI. Pretinieku komandas uzdevums ir novērst šo procesu. IZDARĪT SITIENUS DRĪKST TIKAI TĀS KOMANDAS ELFS, KURI NEĻAUJ GM TIKT LĪDZ NORIA, VISI PĀRĒJIE NEDRĪKST SIST! Tātad, joprojām nelietojot wingus, pretinieku komanda meklē to komandu, kura vada GM'u. Kad atrod, elfam jāsāk saldēt GM un visiem 5 komandas biedriem jāielenc GM. Pēc tam tas pats notiek atkārtoti, tikai vada komanda, kura centās novērst to, bet tā, kura vadīja tagad centīsies novērst. Uzvarētāju komanda ir tā, kura aizveda GM vistālāk. (RĒĶINA PĒC GM APTURĒŠANAS ATTĀLUMA NO NORIA IEEJAS)

3. etaps.
Ir atsijātas 2 komandas, palikušas vēl 2, kuras cīnās par godalgoto pirmo vietu. Wingi un ieroči joprojām ir somā vai bankā, nekādā gadījumā nav uzvilkti. Abas komandas nostājas "vilcieniņā", respektīvi, viens aiz otra līnijā. Abas komandas stāv viena otrai blakus. Pirmās komandas rindas pēdējais spēlētājs atrodas devias "220 6", pirmais "220 10", bet otrās komandas pēdējais spēlētājs atrodas devias "221 6" un pirmais "221 10". Komandu uzdevums ir nonākt ārpus devias safe zonas. Tas ir tā, ka pirmās komandas pēdējais spēlētājs atrodas koordinātēs "220 77" un otrās komandas pēdējais spēlētājs atrodas koordinātēs "221 77". Uzdevumu apgrūtina tas, ka visu jādara precīzi.

Kustība uz priekšu notiek tā:
Pēdējais spēlētājs atrodas "220 6", bet pirmais "220 10", pēdējais spēlētājs aiziet un nostājas priekšā pirmajam spēlētājam, ieņemot koordinātes "220 11" kļūstot par rindas priekšgalu, pēc tam spēlētājs no koordinātēm "220 7" dara līdzīgi, tikai nonāk koordinātēs "220 12" un arī rindas priekšgals. Visiem obligāti "jāskatās" uz mērķi, jeb devias izeju. Kad pēdējais spēlētājs aiziet priekšā un kļūst par pirmo, viņam jānostājas tā, lai viņš būtu ar "skatu" uz devias izeju. Tikai tad, kad viņš ir tā nostājies, pēdējais spēlētājs drīkst pamest savu vietu un nostāties viņam priekšā.

Viss, protams, notiek uz ātrumu. Kura komanda šo uzdevumu veic pirmā un tiek ārā no safe zonas, UZVAR. :)

Ja nepieciešami sīkāki paskaidrojumi, droši varat jautāt - uzrakstīšu.

(C)HasKijsGM
ex. HasKijsGM

Stro
Маньяк
Posts: 270
Joined: 20 Mar 2014, 08:06

Re: Quest by HasKijsGM.

Postby Stro » 30 Jun 2014, 13:12

Ideja laba, var kādreiz pamēģināt!
Image


Return to “Quests”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest