Collect Quest By RoyalGM

Обсуждение и предложения квестов
Kvestu apspriešana un piedāvājumi

Moderators: Moderators, Admins, GM

Operator
Тролль

Collect Quest By RoyalGM

Postby Operator » 05 May 2014, 19:35

Quest 3 Parts :

1) Collect Bone Blade, Explosion Blade, Grand Viper, Sylph Wind Bow +13+L (add vairs neatceros)

2) Collect Scale Set +13+L, 2xSmall Axe +12+L (add vairs neatceros)

3) Collect Great Dragon Set +12+L+4add, Bronze Shield +13+L+35add

Aptuveni nedēļu pirms Collect Quest sākšanās tika izlikts paziņojums visam serverim muo.lv galvenajā lapā par doto Quest.
Pēc Collect Quest sākšanās līdz beigām pagāja aptuveni nedēļa.
Manuprāt tas, ka par quest pabrīdina iepriekš un ja quest iet vismaz nedēļas ilgumā, par to ir jābūt pienācīgam apbalvojumam.

Bet dotajā Quest sanāca tā, ka 1 vieta (Fell_SM) saņēma apbalvojumā 11 L 2opt item 0,1rep un 5kkk zen!
Savukārt 2 un 3 vieta, kuri arī tika FINAL, saņēma 0,1 rep un 2kkk zen, beigās ar šo quest abi iebrauca auzās un pat neatguva iztērēto!
Pārējie, kuri piedalījās 1 un 2 etapā vispār neko neieguva.

Man jau iepriekš bija atgadījums ar RoyalGM, kad viņa Questā ieguvu 1 vietu, bet apbalvojumu tā arī neieguvu.
viewtopic.php?f=34&t=20147

Starpā, kamēr notika garais Collect Quest, notikās īss 2 etapu Quests, kuru rīkoja QuestGM!
Tas ilga līdz 3 stundām un apbalvojums bija visām trim, pirmajām vietām! Kāpēc gan vieglos Quest piešķir labākas balvas, nekā grūtajos(ilgajos), kur pašiem jātērē daudz naudas?

Vai tiešām 2 un 3 vieta nav pelnījuši vismaz tādu apbalvojumu, lai atspēlētu vismaz to zen, ko zaudēja visā quest garumā?
Lūdzu pārskatīt apbalvojumu!

P.S.

Ja šeit nekas netiks mainīts, tad man ir lūgums citreiz, pirms katra Quest, informēt spēlētājus par apbalvojumiem, lai tie zinātu vai ir vērts piedalīties, jo dotajā Quest manuprāt GM ir apmānījis spēlētājus.

3etapu Quest, par kuru visi tika pabrīdināti labu laiku iepriekš un apbalvojumā 0,1 rep :)
Ja es piemēram zinātu, ka par 2-3 vietu dos 0,1 rep, nepiedalītos šādā Quest!
Jo pat paliekot par uzvarētāju tu paliec zaudētājos! (Tas nav pareizi)

Spēlētājs kurš palika 3 vietā (SieraDesa) man teica, ka iegrūdis šinī Quest visas finances, pēdējā etapā vien iztērējis ap 50kkk, ieguva 3 vietu un atgūva no tā 2kkk

Tiešām smieklīgi. Viņš pēc Quest apsver domu pamest serveri, vai vismaz vairs neuzķerties uz RoyalGM Questiem.
Vai mums ir vajadzīgs atbaidīt, vai piesaistīt cilvēkus?
Last edited by Operator on 05 May 2014, 19:54, edited 1 time in total.
http://www.speedtest.net/my-result/3005766167

Ugisk
Мастер слова

Re: Collect Quest By RoyalGM

Postby Ugisk » 05 May 2014, 19:49

Šīs bija tieši manas domas uzzinot kādas balvas pienākas ''Finālistiem''.
es neuzskatu ka bija jēga meklēt 1. etapa itemus divas naktis, iztērēt visu savu naudu lai beigās par to iegūtu 0.1reputāciju un lielo naudas laimestu 2kkk...
Pats quest kā tāds bija interesants, un uzskatu ka vairāk tādus vajadzētu, bet nezinu vai ir jēga tādos piedalīties ja balvas ir tik nožēlojamas, domāju ka FeelSM arī nebija pārāk priecīgs ieraugot viņa balvu..
+ par otro etapu iepriekš vispār nekāds info nebija, reāli to zināja tikai ''savējie'' cilvēki un man paveicās ka tajā laikā skatījos kas tur webā notiek.
+ 3. etaps bija paziņots ka būs 16:00 bet bija apmēram 16:30 (un cik es padzirēju ,tas bija tikai tapēc ka FeelSM nevarēja ātrāk paspēt) un ja tā ,tad kāpēc 2. etapā nepārliecinājās vai visi ir gatavi questam ? :)
tas tāds neliels sašutums par šo tiešām garo questu, kuram beigās ir tāds aplauziens..
ceru uz sapratni. ;)

Stro
Маньяк

Postby Stro » 05 May 2014, 19:49

Man subjektīvais viedoklis ir tāds:
Questa apbalvojums ir neadekvāts paveiktajam. Vai tiešām šādā questā balvu ir pelnījusi tikai 1. vieta?
Vai vispār kāds būtu piedalījies, ja zinātu, ka būs šādas balvas? Ļoti šaubos.
Questa mērķis, manuprāt, ir tāds - spēlētājam veikt attiecīgu uzdevumu, par to saņemot apbalvojumu. Apbalvojumam IR jābūt tādam, lai tas atspēlētu tos resursus, kas tika iztērēti, vai vismaz uz 90% atspēlētu.
Uzskatu, ka apbalvojums ir jāpārskata un jādod kas vērtīgāks, jo quests bija tiešām grūts.
Image

Royal
Маньяк

Postby Royal » 05 May 2014, 19:54

Изначально Я написал, что победитель будет 1 и никаких поощрений другим не будет и Я уже Вам уступил дав не много ркпы и зен. И да, участвовать в квесте Вы захотели сами.
Image

Operator
Тролль

Postby Operator » 05 May 2014, 19:56

do nachalo quest, nebilo skazano chto pobeditel budet 1!
eto pojavilosj tolko, kogda mi dobralis do 3 etapa!
ya b neuchastvoval, esli iznachaljno, kak ti govoriw, bilo b skazano, chto priz budet tolko pervomu.

V kveste mi xoteli uchastvovatj tolko potamuchto on vigledil mnogoobeshajushim i v takix prizi dajutsa normalnie.
Last edited by Operator on 05 May 2014, 19:58, edited 1 time in total.
http://www.speedtest.net/my-result/3005766167

prev1ew

Postby prev1ew » 05 May 2014, 19:58

Mans personīgais viedoklis.

1. vietai item +12+l+2 opt , +10kkk zen +0.3 rep
2. vietai item +11+l+2 opt , +8kkk zen +0.2 rep
3. vietai item +10+l+2 opt , +5kkk zen +0,1 rep

Nu jāsak tiešām ,ka balvas ir nožēlojamas . :lol:

Royal
Маньяк

Postby Royal » 05 May 2014, 19:59

do nachalo quest, nebilo skazano chto pobeditel budet 1!
eto pojavilosj tolko, kogda mi dobralis do 3 etapa!
ya b neuchastvoval, esli iznachaljno, kak ti govoriw, bilo b skazano, chto priz budet tolko pervomu.

Было указано с первого раза, когда в графе Winner была цифра 1, внимательней надо быть.
Image

Royal
Маньяк

Postby Royal » 05 May 2014, 20:00

Призы выданы, квест окончен.
Image

Ugisk
Мастер слова

Postby Ugisk » 05 May 2014, 20:08

neuzskatu ka Royal attieksme ir normāla ;)
viņš ir vienīgais kurš uzskata ka viss ir kārtībā un ka padarīts labs darbs...
vecīt ,tā tik turpini un servera online būs vēl mazāks ar katru dienu :)

Ugisk
Мастер слова

Postby Ugisk » 09 Nov 2015, 07:35

un lūk vēl viens bezjēdzīgs quest, kura laikā tika izmests laiks un nauda :)
hellovīnu quest, kurā būs tikai 3 uzvarētāji, un vēl speciāli priekš šī questa kur jāsavāc 1000ringi, tiek uzaisīts papildus Q lai paceltu ringu cenu (100kk+ 3exe itemi kas ir vēl 300kk kā minimums) viss ir forši un jauki , līdz brīdim kad izej questu, un saproti ka balva nav vispār nekāda, paliec tikai mīnusos tādos tīri kārtīgos, un vēl esi pazaudējis nedēļu kuru veltīji lai vāktu tos gredzenus ,pirktu viņus..
es būtu priecīgs ja varētu kaut pusi no tā kas bija ieguldīts questā atgūt jo nu ar balvu varbūt to ko pēdējā dienā iztērēju atguvu :)
es nesaprotu quest tika veidots ar mērķi atņemt spēlētājiem naudu, jo bija parādījusies pārāk daudz vai kā?
ceru uz kādu saprātīgu atbildi :)

Sjawa.
Маньяк

Postby Sjawa. » 15 Nov 2015, 14:05

Kvestu doma ir atbrīvoties no lētajiem sūda itemiem, kuri ir pārāk daudz savākušies, tas arī viss.
ex. HasKijsGM

Return to “Quests”