Server restart

Ошибки в игре и на сайте
Kļūdas spēlē un webā

Moderators: Moderators, Admins, GM

igra4ok
Маньяк

Re: Server restart

Postby igra4ok » 02 Apr 2015, 07:52

Vai tiesham ir tik gruti kadu informaciju uzrakstit muo.lv web pirmaja lapaa??? sheit reti kursh ielien, ari man ne visai te patik! Vismaz kaut ko, lai speletaji zina, kas notiek un kad BEIDZOT bus sataisits!!!

Taa vien shkjiet, ka serveris iet pa pieskari!!! Jo administracijai ir PO*UJ!!! tik to es saprotu, jo neviena varda, nedz arii paskaidrojuma!

Piekritu Raimys ko rakstija!
Ky3a_LV nezinu ar ko tu te nodarbojies, bet no malas izskataas, ka meegjini ieliist kaut kur...ka te tik aktiivi chivini...bet diemzhel jegas no taa nav nekadas. tikai sev ienaidniekus vairak pavairo!
Mani nav ko apstrīdēt, man ir taisnība :P , nu 99% :D

Flare
Юзер ценный

Postby Flare » 02 Apr 2015, 15:30

oj da labi kuzja, ko tu vēl to labirintu jauc iekšā ?
jūs labirintu un antičītu jau cik gadus solat? ja reiz šo visu gadu garumā nesūda nevarējāt uzlikt, tad kāda iespēja ka jūs vispār kko izdarīsiet? kvesta apraksti velaizvien viss nepareizi sarakstīts, jeb pierakstīts 1% no 100... dažus teikumus ir tik grūti uzrakstīt?
un tu nesaprati manis rakstīto - jūs ignorējat visu, un visstiešākajā nozīmē.. kad biju ieteicis pāris lietas,es pat atbildi nesaņēmu, un kad pēc ilgāka laika rakstīju atkārtoti kapēc neko neatbild, man atrakstīja šo - es jau sen padevu ziņu tālāk citiem GM! - jūs pat šādu tekstu bl* nevarat atrakstīt atpakaļ ? vismaz par kautko vienreiz painformējat....
un spešial prekš īpašajiem - ja tev nav laika būt par GM, tad nafig vispār jūs piesakaties?

nezinu tu esi GM *ceru ka nē* jeb vienkārši lien dziļi D, taču savu attieksmi tu jau esi parādījis :!: capish ?
we are made from broken parts
we are broken from the start
our hearts, they were beating in the dark

Ky3a_LV
Маньяк

Postby Ky3a_LV » 02 Apr 2015, 16:15

Пусть я получу бан за это, но скажу тебе что маё терпение не безгранично поэтому завали свою хлеборезку,или выкени комп во окно!
Я в отличие от тебя млекопитаюшие стараюсь чем-то помочь а не сидеть и рыдать как последняя тряпка что всё не так!
Я пытался относится как к человеку,ты видимо не хочешь!
Я и не прошу в меня верить балбес всё что нужно это человеческий язык а не закаулочной гопоты!
Я сам раньше судил по твоей логике увы я ошибался, но ты помойму и впрямь балбес!
Распинатся перед тобой не кто не обязан,все плохие все идиоты один ты ГЕНИЙ!
Приятной тебе игры!
Всё, что бы мы ни сказали, — было сказано давно до нас!

Flare
Юзер ценный

Postby Flare » 02 Apr 2015, 17:10

gopota :DD aizej nervus paārste drot.
visu šo postu laikā tu tā arī nepateici neko citu,kā tik to cik tu te visiem gribi palīdzēt.. un neatbildēji man, bet mal vienu un to pašu tekstu jau visās tēmās..

P.S. - atkārtošu tev vēlreiz, ģēnij - ja pats nezini, tad nemaz neatbildi :!:
un ja nezināji, tev nav obligāti te jāraksta, tu vari pat nelasīt, pasaudzēsi savus nervus :lol:
we are made from broken parts
we are broken from the start
our hearts, they were beating in the dark

druzhok
Маньяк

Postby druzhok » 03 Apr 2015, 13:40

citi jau tiek spele a es ne :(

Rudjka
Маньяк

Postby Rudjka » 03 Apr 2015, 20:44

Ahahaha , es dēļ šīs stulbās solīšanas un nekā nedarīšanas jau sen muo aktīvi nespēlēju . jau cik gadus viss tiek atlikts :D iesāk un pamet .

Un Kuza es varu šeit čikstēt cik gribu , bet tev no visas šis gudrās diršanas jau deguns brūns :D Cenšas viņš palīdzēt Adminiem , interesanti kā , piesedzot viņus forumā un atbildot viņu vietā ? :D Taka tu vari šeit pīkstēt cik gribi , ne tu tāds pirmais ne pēdējais :D

Veiksmīgu tev drotošanu ;)

Ky3a_LV
Маньяк

Postby Ky3a_LV » 04 Apr 2015, 01:01

Чем я помогаю уже не ваше дело.
Если неиграешь смысл этого бездарного поста?
Я не куда не лезу,мне надоело быть нытиком вроде вас,так что не надо писать какой я для этого есть пм.
Всё, что бы мы ни сказали, — было сказано давно до нас!

Rudjka
Маньяк

Postby Rudjka » 04 Apr 2015, 18:39

ja nekļūdos šeit ir brīva valsts , tāpēc ko vēlos to daru. Un tavi komentāri ko raksti arī nav neko diži labāki kā mani. Tas ka katrā posta nomētā gudrīti neko nedod ^^ malacis vismaz pacelsi ziņojumu skaitu sev :D

igra4ok
Маньяк

Postby igra4ok » 04 Apr 2015, 19:20

To: Ky3a_LV : Я не куда не лезу,мне надоело быть нытиком вроде вас,так что не надо писать какой я для этого есть пм.

Nitik's tu! Tad lai sataisa serveri, un lai vismaz kaads no adminiem normali uzraksta kas par lietu, bet tu nelien kur nevajag.
Tik tiesham izskataas, ka tu lien ... [pats zini kur], un ja nezini, tad klusee, taadi kaa tu, tik kaitina un uzkurina dusmas! Labak meeli turi aiz zobiem, ja nezini ko teikt. Nevajag maldinat speletajus.

Ja butu viss kaa vajaga, bez visadaam kjibeleem utt, tad arii speletaji nebutu nikni!
Man nav visu laiku iespejas spelet, kad brivs laiks ir, ir velme ienakt paspelet, paplapat ar draugiem utt, bet taa laika ir maz un kad vel piedevas serveris neiet, nu tad atvainojiet... ja vel dienu nu divas, bet nu jau nedelja.. :(

druzhok
Маньяк

Postby druzhok » 04 Apr 2015, 21:06

apmeram ir zinams kad problema bus salabota?

MORTAL
Юзер ценный

Postby MORTAL » 04 Apr 2015, 22:04

Problema ir savienojuma lidz Gameserver ta4u pats speles serveris strada ka sveices pulkstenis.

Un problema tiks atrisinata tiklidz KindeX dos kadu zinu par sevi.

Taka mums atliek tikai gaidit un meginat kka tikt serveri jo reizem tas izdodas.
Image

druzhok
Маньяк

Postby druzhok » 04 Apr 2015, 22:36

sk, es vienreiz tiku un iesprudu, parcik server restart nav neko padarit nevar.

igra4ok
Маньяк

Postby igra4ok » 05 Apr 2015, 17:28

To saprotu, GMi tikt pie servera nevar, bet vai tad GMi nevar restartet ? agrak taa vareja! vismaz restarts kad butu varetu izmest tos kas ir iesprudushi... un netiek ne web ne spelee!
Nu nez vai tur serverim nav kada vaina, tad kapec nenotiek restarts???

Return to “Bugs”