Parole

Ошибки в игре и на сайте
Kļūdas spēlē un webā

Moderators: Moderators, Admins, GM

MansDK
Писатель комментов

Parole

Postby MansDK » 26 Jan 2015, 21:23

Profilakses nolūkos nomainīju paroli, kas zin kas notiek, parole jau pus gadu nebija mainīta un sanāca tā ka vairs nevarēju ieiet webā (spēle strādāja).

Paroli, protams, gribēju uzlikt drošu, bet sanāca, ka pats netieku iekšā. atsūtīju uz e-pastu to aizmirsu paroli, bet kaut kā nesanāk pareizo atbildi uz jautājumu atbildēt. Jautājums ir vienkāršs, variantu daudz nav kā atbildēt vismaz man, izmēģināju visus kas nāk prātā. Vai pastāv varbūtība, ka ar savu drošo paroli esmu sabojājis kautko datubāzē, jo man ik pa brīdim mājaslapa nomirst ar sql erroriem, vadot iekšā paroli, piepiedu blakus taustiņu paroles simbolam un izlēca šāds:

[message] => An error occurred translating the query string to UTF-16: No mapping for the Unicode character exists in the target multi-byte code page.

Gribētu zināt, kādus simbolus parole drīkst un nedrīkst saturēt, un noskaidrot, kā varēja tik forši pateikt parole veiksmīgi nomainīta un vairāk nelaist atpakaļ.

Būtu forši, ja varētu pie paroles maiņas skata to uzrakstīt, ko tajos inputos drīkst rakstīt ko nē, lai nesanāk kā man (pie reģistrācijas arī nebūtu par sliktu, jo kāds gan iespaids jauniņajam būs par sevi, kad reģistrēsies un uzreiz aizmirsīs paroli, man pagāja nepilna minūte un biju aizmirsis :D)

Manuprāt probēma, kas liedz izmantot simbolus ir meklējama pie ielogošanās webā, kas notiek caur kautkādu mistisku javascript funkciju. Problēma ir faila compiled.js 257. rindiņā. Domāju, jo ja parole satur "atļauti neatļauto" simbolu tiek pārsniegta ASCII tabulas robeža, nezinu ko javascript tādā situācijā dara, bet mani iekšā nelaiž.

Paldies.

P.S. brīnos kā šī servera mājaslapa ir strādājusi tur since kautkurā gada un neviens neko tādu nav pamanījis, laikam visiem paroles ir 123456, vai qwerty.

Un būtu jauki, ja kāds no adminiem vai GMiem, nezinu kuram ir tādas tiesības palīdzētu uzlikt vienkāršu paroli, tikai no cipariem piemēram, ar tiem nekas slikts nevar notikt, no ērtības viedokļa.

Paldies par uzmanību, ceru, ka vēlreiz spēšu ielogoties webā ar savu akountu.
PASTARS

Flare
Юзер ценный

Re: Parole

Postby Flare » 27 Jan 2015, 01:13

tev sanāk, ka vari ielogoties spēlē, bet web nē ?

par to , ko drīkst un nedrīkst - ja nedrīkst , tad tev neļaus tādu paroli izmantot, nevis akceptēs un neļaus tev ielogoties...
pareizās atbildes uz jautājumu - tās epastā ir atkarīgas tikai un vienīgi no tevis paša. Varbūt uz haļavu ierakstīji kādu, likās ka atcerēsies, a te figu, nekas nesanāk ...

es parasti cenšos eroriem atrast iemeslu google, un paskatoties tavējos vienus kodus tik izmet.. neesi pats kko saspaidījis / samainījis ar visādiem kodiem? ;D jo es biju mainījis paroli, kas sastāv gan no burtiem, gan cipariem + caps lock , un nekādas problēmas neradīja.

kā tev ir ar citiem acc? pamēģini ar kādu citu ielogoties web

p.s. - tiko pamēģināju paroli ar @#$%^&*() ... - viss iet.
we are made from broken parts
we are broken from the start
our hearts, they were beating in the dark

MORTAL
Юзер ценный

Postby MORTAL » 27 Jan 2015, 08:34

Uzraksti uz mail [email protected] pastasti sikak par savu acc kadi chari kred zen un tadas lietas tad es tev iedosu slepeno atbildi un nomainisi paroli protams ja tiksi web.Ja ne padosu zinu talak galvenajam adminam vins tev nomainis paroli uz velamo.
Image

MansDK
Писатель комментов

Postby MansDK » 27 Jan 2015, 16:37

tev sanāk, ka vari ielogoties spēlē, bet web nē ?
Tieši tā.

par to , ko drīkst un nedrīkst - ja nedrīkst , tad tev neļaus tādu paroli izmantot, nevis akceptēs un neļaus tev ielogoties...
Bet man sanāca tieši tā, ka akceptēja, nevis neļāva, un nav tā ka neļauj izmantot, ļauj, bet tikai spēlē.

pareizās atbildes uz jautājumu - tās epastā ir atkarīgas tikai un vienīgi no tevis paša. Varbūt uz haļavu ierakstīji kādu, likās ka atcerēsies, a te figu, nekas nesanāk ...
Ja es uz haļavu rakstītu, nedomāju, ka uzrakstītu sakarīgu jautājumu. Jo cik zinu, jautājumu nepiedāvā izvēlēties, tas pašam arī jāraksta.

es parasti cenšos eroriem atrast iemeslu google, un paskatoties tavējos vienus kodus tik izmet.. neesi pats kko saspaidījis / samainījis ar visādiem kodiem? ;D
Šis errors bija tik ļoti skaidrs, ka nebija vajdzības to meklēt googlē.

kā tev ir ar citiem acc? pamēģini ar kādu citu ielogoties web
Citi acc iet gan webā, gan spēlē, vienam pat sanāca atcerēties paroli izmantojot to tooli, caur kuru tgd nesanāk, bet man ir paniskas bailes mainīt paroli uz kautko netriviālu.

p.s. - tiko pamēģināju paroli ar @#$%^&*() ... - viss iet.
Veiksminieks, jo man neiet, iespējams es to darīju neīstajā mēneša fāzē, jo man neiet. P.S. parole sastāvēja tikai no tiem simboliem, iespējams ka vienu viņi vēl piedod, bet ne jau visus :D

@MORTAL:
Uzrakstīju uz [email protected] to kas nāca prātā par to akountu.
PASTARS

Return to “Bugs”