Reset Quest upgrade.

Предложения по внедрению новых возможностей
Piedāvājumi, lai uzstādītu jaunas iespējas

Moderators: Moderators, Admins, GM

execut99
Мастер слова

Reset Quest upgrade.

Postby execut99 » 24 Nov 2015, 13:10

Sveicināti visi MU spēlētāji .

Man šodien iešāvās galvā viena neslikta ideja par Reset Questu iziešanu. Tas ir protams, ja ir iespējams. Ikviens no mums noteikti grib lielāku reputāciju, iespēju pasēdēt ilgāk MU, jo tur būtu kāda jēga. Un protams pašam būtu prieks un mute smaidītu. ^^ Bet kāpēc man tāda ideja.?
Tātad ikviens no mums noteikti ir redzējis postos ka bieži daudzi raud, "zb man tie CC", "atkal , jau 4. item nodega" utt.
Man pašam personigi ejot 111-max reset quest ir tik daudz itemi nodegusi, tik daudz kred dzēsti. oj oj oj. Pat pārgribējās kko darīt.
Kā mēs to varētu atrisināt.? - Apmēram tāpat kā ar Reset itemiem, ar dzēšanu.

Ko un kā dzēstu.? - Es iedomājos tā, varētu izmantot Contractus, ne tikai Zen Questam, Free Statiem, bet arī šiem Reset Questu dzēšanai.. Līdz ar to biežāk dotos uz BC, un nūbiņiem arī iespējams būtu, un ne tikai, lielāki ienākumi. Un protams kur bez kred., tie arī būtu.

Tas ir kā.? - Es iztēlojos tā :
1. Eventu dzēšana :

a) CC dzēšana (1 CC = 3 Contract)
b) BC dzēšana (1 BC = 1 Contract)
c) DS dzēšana (1 DS = 2 Contract)
/protams tos Contract daudzumu var mainīt./

2. Item dzēšana :

a) Excellent item (1opt) +9 = 100 kred / Excellent item (2opt) = 150 kred / Neexcellent item = 30 kred
b) Excellent item (1opt) +10 = 150 kred / Excellent item (2opt) = 200 kred / Neexcellent item = 80 kred
c) Excellent item (1opt) +11 = 200 kred / Excellent item (2opt) = 250 kred / Neexcellent item = 120 kred
d) Excellent item (1opt) +12 = 250 kred / Excellent item (2opt) = 300 kred / Neexcellent item = 150 kred
e) Excellent item (1opt) +13 = 300 kred / Excellent item (2opt) = 350 kred / Neexcellent item = 200 kred

Apmēram kaut kā tā viss izskatītos. Un domāju daudzi būtu par ja būtu iespējams šo realizēt.. :) Ja nav, nekas dzīvosim tālāk. :D
Un piedodiet ka nav krieviski arī, jo krievu valodu tikai zinu sarunvalodas līmenī, un šo visu pārakstīt būtu gandrīz kā google tulkotājā, ja kāds vēlas var pārtulkot. ^^
ar cieņu (c) RaimY_s .

MORTAL
Юзер ценный

Re: Reset Quest upgrade.

Postby MORTAL » 24 Nov 2015, 18:18

Visu cienu ideja laba :)

Man patik
Image

ShadowShuffler
Маньяк

Postby ShadowShuffler » 24 Nov 2015, 18:28

Pret.
Он был, и больше его нет.

Nezety
Мастер слова

Postby Nezety » 25 Nov 2015, 22:15

Ideja tiešām laba! Es par. reset quest prasību dzēšana būtu tiešām kkas fantastiski cooligs.jo reizēm prasības ir "sliškom" žestokas.

Return to “Features”