Char auction

Предложения по внедрению новых возможностей
Piedāvājumi, lai uzstādītu jaunas iespējas

Moderators: Moderators, Admins, GM

KvapRo
Мастер слова

Char auction

Postby KvapRo » 19 Nov 2015, 10:10

Sveiki visiem!
Es gribetu parunat par vienu temu un dzirdet citu cilveku viedokljus,par temu Char auction.
Mes visi liekam mazus resigos personazhus,gan lielos resigos personazhus,bet ar kad pardevam personazhu,mes par cenu esam stipri shoketi.Ka piemeram,es uzliku smu sakuma cenu 800-1000 kred,bet nedeljas beigas,mes par smu dabujam tik par 300-vai 400 kred vairak,pec manam domam tas nav labi,tik daudz laika ieguldits,tik daudz kred izmesti,lai dzestu itemus,bet par to mes dabujam,tik mazs kreditus.Tapec es gribetu dzirdet ari citu cilveku viedokljus,ko vinji par to doma,un vai vinji butu ar mieru,ja piemeram ka tagad par nakosho likmi nejau par 20 kred likt,bet maksimala butu nu apmeram 80-100 kred,jo patiesham tas nav normali.

Gaidu jusus viedokljus. 8)
{""=""}--3aKyCoH--{""=""}

ShadowShuffler
Маньяк

Re: Char auction

Postby ShadowShuffler » 19 Nov 2015, 10:47

Un ko tas mainīs? Pacels kredītu likmi, samazināsies likmju skaits. ;)
Он был, и больше его нет.

KvapRo
Мастер слова

Postby KvapRo » 19 Nov 2015, 12:11

Nu tas ja,bet vaitad tas nebutu labak?Jo Ka paskatities pa kadu cenu aiziet personazhi,tas vnk fascine.Es nedomaju ka cilveki, kuri ir uzcelushi resetu lidz pat 70 res,vinji ir mazak izterejushi laika,gan zen,gan kred. Jo ka tagad sanak,mums ir izdevigak pirkt personazhu nevis ka4at,un ta ari pazud interese motivet sevi spele. :lol:
{""=""}--3aKyCoH--{""=""}

ShadowShuffler
Маньяк

Postby ShadowShuffler » 19 Nov 2015, 12:51

Ja visiem rūpētu tas, cik laika un līdzekļu ieguldīts, tad arī liktu par lielām cenām iekšā, bet spēlētāji paši liek zemas cenas.
Он был, и больше его нет.

Flare
Юзер ценный

Postby Flare » 19 Nov 2015, 18:25

kas attiecas uz šodienas cenām - nepārdod , neatgūsi pat mazāko daļu no ieguldītajiem līdzekļiem uz resiem ! sen teicu ka charu ir 100x LĒTĀK nopirkt nekā celt resus . es pa lēto tā teikt atdevu charus ar itemiem utt, chariem kas maksāja sakarīgu cenu, gaidīju brīdi kad pirka charus aukcion vairāk un dārgāk, tad arī liku pārdošanā , a vnk iemest un cerēt ka uzliks likmi ir galīgi garām šiem laikiem.

iesaku vispirms spēlē paraksti postā, paruna vai ir kādam vispār interese un tad arī norunā konkrētu cenu un konkrēti cilvēkam arī pārdod, nu ķip ieliek uz 1 vai cik tur mazāko dienu skaitu.

liec uzreiz sākuma likmi kārtīgu )) tāpat kā vienu brīdi max BK pa kapeikām daudzi pārdeva :D

p.s. - ja nekļudos, tad tā min pārsoles likme aug lielāka ar cenu , kā tas iespaidos lielās cenas ja būs 100 kred nu nez, tas pats ar mazām likmēm
we are made from broken parts
we are broken from the start
our hearts, they were beating in the dark

Return to “Features”