Избавиться от full stats

Предложения по внедрению новых возможностей
Piedāvājumi, lai uzstādītu jaunas iespējas

Moderators: Moderators, Admins, GM

Winner
Admin

Избавиться от full stats

Postby Winner » 29 Oct 2015, 19:21

Хочу всем напомнить, что изначальная задумка с2 и уникальной системы ресетов для него заключалась в том, что фулл статы не может набрать никто. Но со временем появился баг в системе ресетов, который позволял с помощью откатов статов не терять 2% статов на ресете, а потом игроки познали для себя фрукты. Я уже и не знаю, почему тогдашняя администрация не спохватилась сразу и не лишила игроков статов, приобретенных хитрым образом, а также не отключили фрукты на сервере.

Но я предлагаю это сделать сейчас, спустя столько времени, когда уже у очень многих игроков есть фулл статы, которые они набрали посредством фруктов и даже квестов на сайте, некоторые из них я же и сделал. Пока что это только предложение.

Собственно, как бы я это провернул:
1. отключил бы фрукты - вещь существовала бы в игре, но не давала бы статы, мы бы ее использовали в новых квестах;
2. всем игрокам, у кого статы выше нормы, автоматически урезали бы статы до нужного количества;
3. в квестах на сайте убрали из вознаграждений для определенных квестов свободные статы;
4. последующая автоматическая слежка за игроками, чтобы ни у кого сумма статов не оказалась выше нормы.

Какие же это дает плюсы
1. Это предоставило бы индивидуальность каждому игроку. Дало бы больше возможностей для маневров и комбинаций. То, как вы распределите свои статы и какой сет вы оденете под конкретный расклад статов, определяло бы исход поединка.
2. Мы могли бы позволить эльфам, МГ и ДЛ иметь больше статов, чем БК и СМам, но не фулл и таким образом появился бы смысл развивать и этих персонажей для PVP.

Напоминаю, что пока что это только моя задумка и просто предложение для размышления. Я не планирую проворачивать ничего подобного в ближайшее время, но если большинство из вас (игроков) одобрит затею, то я с радостью выполню вышеописанные действия. В общем решение за вами.

Как вариант мы могли бы это провернуть на время. Скажем на целую неделю. Дать таким образом вам возможность оценить игру без фулл статов. И тогда уже решить, как интереснее.

Vēlos visiem atgādināt, ka sākotnējā s2 ideja un unikālās resetu sistēmas ideja bija tāda, ka full status neviens nevar dabūt. Bet ar laiku parādījās bug's resetu sistēmā, kas ļāva ar statu atmešanas palīdzību nezaudēt 2% katrā resetā, bet vēlāk spēlētāji iepazina augļus. Es nesaprotu, kāpēc toreizējā administrācija uzreiz nerīkojās un neatņēma spēlētājiem status, kas tika iegūti viltīgā ceļā, un neatslēdza serverī augļus.

Taču es to piedāvāju izdarīt tagad, pēc tik ilga laika, kad jau ļoti daudziem spēlētājiem ir full stati, kurus tie ir sakrājuši ar augļu un pat saita kvestu palīdzību, dažus no tiem es arī izveidoju. Pagaidām tas ir tikai piedāvājums.

Kā es to realizētu:
1. atslēgtu augļus - manta eksistētu spēlē, taču nedotu status, mēs to izmantotu jaunos kvestos;
2. visiem spēlētājiem, kuriem stati ir augstāki nekā norma, automātiski tos nogrieztu līdz vajadzīgajam statu daudzumam;
3. saita kvestos noteiktiem kvestiem izņemtu brīvos status no apbalvojumiem.
4. turpmākā automātiskā spēlētāju pārbaude, lai statu summa nepārsniegtu normu.

Tātad kādus plusus tas dotu:
1. Tas katram spēlētājam piešķirtu individualitāti. Dotu vairāk iespējamos manevrus un kombinācijas. Tas, kā jūs sadalītu savus status un kādus setu jūs vilksiet zem konkrēta statu sadalījuma, izteiktu cīņas iznākumu.
2. Mēs varētu atļaut elfiem, MG un DL iegūt vairāk status nekā BK un SMiem, taču ne full, tādā veidā parādītos iemesls attīstīt arī šos personāžus priekš PVP.

Atgādinu, ka kamēr tā ir tikai mana ideja un vienkārši piedāvājums, ko apdomāt. Es neplānoju darīt neko tādu tuvākajā laikā, taču ja vairākums no jums (spēlētājiem) būs par, tad es ar prieku izdarīšu to, ko augstāk esmu aprakstījis. Tātad lēmums ir jāpieņem jums!

MORTAL
Юзер ценный

Re: Избавиться от full stats

Postby MORTAL » 29 Oct 2015, 20:32

Vi mogli bi sdelatj moju ideju o tom 4tob SM'u nemogli bi vibitj fenrir.

Esli vi zabili ja mogu pomo4. Kto neznaet ja eto uzhe proveril
Image

Frozen
Admin

Postby Frozen » 29 Oct 2015, 20:42

Winner +1
Mortal -1
Играем дальше.

kosmo15
Мастер слова

Postby kosmo15 » 29 Oct 2015, 20:44

Kategoriski PRET!
Tad sanāk, ja cilvēks gadiem ir ēdis fruitus, tērējis līdzekļus, savu laiku, čakarējies būvējis personāžu ar pilnu atdevi, un tagad to visu vienkārši pielīdzinās noobu statiem.
Es nezinu, kā var kompensēt cilvēka laiku un darbu, kas ir ieguldīts.
Nekāds balanss nav vajadzīgs, ja personāži nevar uzcelt sev max, tad paši ir vainīgi, tas nenozīmē, ka tiem, kas ir ieguldijuši darbu ir jākrīt līdz tiem noobiem.
PRET! :oops: :oops: :oops:

emillly
Маньяк

Postby emillly » 29 Oct 2015, 20:51

Neesmu max, bet gribu but. Lai dabutu savus 126 315 cik laika un resursu esmu iegrudis, pilnigi noteikti esmu pret. Ja ieviesis jauno varinatu 200% prom eju, Sen visi VISU LAIKU RUNA vajag ANTICHITU VAJAG ANTICHITU nevis sadas izmainas.

Tad jau labak spelet serveri bez DONATE no nulles, neka paciest to, ka tiek atnemts tas, kas godigi panakts. Tads variants izdevigs tikai tadiem kas nesen sakusi spelet, tadiem kuri menesi reizi ieiet. Ja serveris atveras un tads princips ir, tad viss ok, bet nejau tik radikalas izmainas PENSIONARU serveri. tas ir mans viedoklis un PUNKTS.

P.S>. Vislabakais variants parbaudit, ko doma par to speletaji, kuri ir augsanas procesa, ielikt augsejo rakstu luk seit- http://s2.muo.lv/help/buy_credit :D pec pelnjas ganjau sapratisiet. Es but dusmigs. :D
Last edited by emillly on 29 Oct 2015, 20:57, edited 1 time in total.
Greencore

iversons6
Писатель комментов

Postby iversons6 » 29 Oct 2015, 20:59

Pilnīgi pret. warning, mani patērētie 9 gadi ir zem astes.!! Max BK iegūts ar ilgu mocīšanos, pildot visādus Q, Da ieskrienas ar šo domu!!!Domāju, ka būs visi Max Acc, pret šo muļķīgo Ideju!!

4eKiSt
Маньяк

Postby 4eKiSt » 29 Oct 2015, 21:01

PILNIGI PRET :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

1) Kas ados naudu par izteretiem creat chaus kreditiem izmestiem zenu?
2) Ceru ka saprotat ja ta notiks daudzi max bk pametis mu?
3) Kas to izdomaja? :evil:

Balsojam pret!!

Wintorez
Маньяк

Postby Wintorez » 29 Oct 2015, 21:03

Мои действия после того как проголосуют ( ЗА )- Уделение Muo.lv - и забыть как страшный сон - и то же самое сделают 90% МАКС ЧАРОВ ))) и что получается ? потеря онлайн на серве =/ а Тебе это надо ? тут и так онлине только зимой =) летом макс (10 онлайн) лучше придумайте что то реально крутое,интересное... Вы Же Гмы.. Вас много ... думайте чем игрока привлечь а не чем его спугнуть ( Ваши квесты это - Найди - заточи - принеси - Скачки вот и все )) и Так в протяжении 2-3 лет ) Очень Скучно тут :? :? :?

Winner
Admin

Postby Winner » 29 Oct 2015, 21:44

Не понимаю ваших недовольств. У вас как были максимальные статы, так и останутся максимально допустимые статы на проекте. А также у всех остальных. Все окажутся в равных условиях. Ну и само собой за урезание статов каждый, у кого были лишние статы, получит соизмеримую компенсацию. Что в этом плохого? Или у вас работает банальный рефлекс, как у детей, когда у них что-то забирают, то нужно плакать?

Wintorez wrote:Вы Же Гмы.. Вас много ... думайте чем игрока привлечь а не чем его спугнуть ( Ваши квесты это - Найди - заточи - принеси - Скачки вот и все )) и Так в протяжении 2-3 лет ) Очень Скучно тут :? :? :?

А разве думать над тем, как раскидать статы и какой к ним нарулить сет, чтобы иметь преимущество в определенных игровых ситуациях, не новое развлечение? Сейчас всё просто. Набил сквозь долгую трату времени максимальные статы и всё, остается только сет нарулить, отсюда и скукота.

emillly wrote:P.S>. Vislabakais variants parbaudit, ko doma par to speletaji

Этим я сейчас и занимаюсь.

4eKiSt
Маньяк

Postby 4eKiSt » 29 Oct 2015, 22:00

Ne nu ja gribat aizbaidit lielako dalu no speletajiem uz prieksu. :!: :!: :!:

Bet ta vieta lai labotu status ko dzestu. Varetu ko palabot Muo.lv pasa serveri lai nav tie lagi.
Piemeram uztaisit ko jaunu nebijusu specialu trasi horn rack.
To trasi kats 2 zin no galvas skrien tikai kurs labak maces tas vines.
Bet ko lidzigu laberintam un tikai GM tur var iemest nevis pasi speletaji aiziet izpetit kas un ka un velak skriet.
Protams ar laiku vinu atsifres bet butu jautrak.

Nebijusus questus. Aicinat speletajus izteikt domas par questiem.
Protams visi gribes atlidzibu un tadu ari var uzlikt ka peiemram top 3 labako quest autoriem naudas kreditu balvas.
Citigakos speletajus nemt GM uzlikt atpakal serifu serveri ka kadreiz bija.
Tadas lietas. 2 gadus ja nemaldos shop bija slekts.

Tas ka nonems status nepiesaistis jaunus speletajus bet gan vecos aizbiedes.
No kuriem ir leilaka dala ienakumu jo max bk parvalda lielako dalu kreditus serveri.

110 K varbut bus vieglak uzcelt. Bet IR INTRESANTAK ar frutiem meklet pirkt cinities.
Tas jau nebus jautri cel resetus un 110 k gatavi jaiet uz gatvi slaucit bus tas pats kas ar lotu saradisies mazie kam kipa max un saksies juceklis. Muo.lv serveris ir orginas ar EXP Devumu tieis ar to grutuma pakapi tas ka nav tik vienakrsi.
Tas lielako dalu speletajus mana uzkata saista. Tai skaita ari mani. :)

Tapec ja speletajiem ir kada teiksana sija jautajuma par statiem balsojiet. :) Un ceru ka izdarisiet pareizo izveli lai velak nav janozelo.

Winner
Admin

Postby Winner » 29 Oct 2015, 22:06

Вопрос между делом: вам действительно нравится постоянно делать и жрать фрукты? Действительно получаете от этого процесса удовольствие или вы это делаете только ради того, чтобы набрать фулл статы? Пожалуйста, задумайтесь, прежде чем дать ответ.

WILFRED
Юзер ценный

Postby WILFRED » 29 Oct 2015, 22:25

Идея интересная, но очень запоздалая. Опять же часть статов набивалась через веб-квесты типа 100 СС, 100 ВС. Да и сама по себе фишка сервера в том, что с помощью фруктов можно набрать максимальные статы. Так что я против.
Если бабу нах*й с возу, станет легче паровозу!

emillly
Маньяк

Postby emillly » 29 Oct 2015, 22:28

Ja jau tik svarigas ir musu velmes, atvainojos, neliela atbide, tad kapec ntiek likts antichits? Varbut par to aptauju uztaisit? MORTAL pats postoja, ka ir gatavs loti labs anticheat, ka jaigaida tikai kamer Winner uzliks.

Vairak nerakstisu nevienu komentaru....
Greencore

Winner
Admin

Postby Winner » 29 Oct 2015, 22:41

Античит как выяснилось не смог поймать все читы, что есть в распоряжении и еще ложно срабатывал без наличия читов. Так что MORTAL как вас, так и меня дезинформировал тем, что античит полностью готов. Но я предлагаю не отвлекаться от темы урезания статов.

MORTAL
Юзер ценный

Postby MORTAL » 29 Oct 2015, 22:48

Ja dobavlju to 4to nexvataet ili 4to zabil eto ne peoblema.

4to kasaetsa etogo topika ja protiv.
Image

Return to “Features”