Zen for contracts.

Предложения по внедрению новых возможностей
Piedāvājumi, lai uzstādītu jaunas iespējas

Moderators: Moderators, Admins, GM

Sjawa.
Маньяк

Zen for contracts.

Postby Sjawa. » 15 Jul 2014, 15:24

Sagribēju kredus..

Man pašam bija palikuši vien ~10kkk.
36 contr = vidēji 25kkk, kopā būtu ~35kkk.
Par 4 iesāktiem kvestiem es izdevu 52 cred kas ir nedaudz virs 10kkk.
Nu, pieņemsim, ka skaitam visu uz kkk, pārdodot 52 kredus un visus contr kopā man būtu ~45kkk.

Kam nav zināms, kvesta uzdevums ir savāk 2 mantas +9 un 1 +10. Respektīvi, 4 kvestiem 8 mantas +9 un 4+10. +9 mantas easy shit. +10..

VISA PIRMĀ PARTIJA NODEGA! Ar Luck, bez Luck, starpība 0, viss nodega. (Protams, ka tie ir 4 itemi +10.)

Cepot pa otrajai reizei par brīnumu man atkal tieši otrādi - sanāca viss. (Protams, ka tie ir 4 itemi +10.)

Nerunāsim par to, cik naudu es izmetu cepot visu +9.. Tam tā pat pagrūti izsekot. Protams, ka visas mantas, kuras es pirku, es pirku pašas lētākās. Lētākās mantas ir kādas? Bez luck.. Reti kad ar. Ar luck par katru mantu jāizmet +200kk līdz pat +1kkk pie mantas sākuma cenas.

Ko es ieguvu? Apmēram 10kkk. Beigās man bija 55kkk. Man tas aizņēma stundu un 4 minūtes. Labi, es nedaudz nopelnīju..

Ko es vēlos panākt?

Es vēlos ieteikt, ka šim kvestam tiek pievienots tas, ka par tā iziešanu tiek dota apmēram 0.01 rep. Tad vismaz liekas, ka to kvestu ir jēga iet.. :wink:
ex. HasKijsGM

MORTAL
Юзер ценный

Re: Zen for contracts.

Postby MORTAL » 15 Jul 2014, 17:08

Tu tak lielijies ka itemus CM cep ka bulcinas bet tgd nidi ka nodega partija mantu.
Par quest domaju ka vajdzetu pielabot balvu zen vertiiba.
Image

Boson
Мастер слова

Postby Boson » 15 Jul 2014, 21:11

to kvestu vajag vispar aizvakt tapat ka contraktus vajag atstat tikai bc+7
I am the god.......

andrix
Маньяк

Postby andrix » 15 Jul 2014, 21:31

Varetu ka agrak bija 21kkk balva! Vai ari izdarit ta lai to kred nerauj nost par sakshanu! :) + par rep bet varetu jau ka daudz viet 0.03 rep dod, butu atkal lielaks stimils pildit zen Q. Un par contr aizvakshanu domaju ka tas ir muljkigi, jo piemeram ja man ir 2 res, es +7 bc reali to contr nedabushu, tur vajag vismaz 50res jeb "draugu" kas iedos PT.
Image

Flare
Юзер ценный

Postby Flare » 16 Jul 2014, 08:57

pa lielam kvestam nav ne vainas, beigās tu par 13 kredītiem saņem +- 12kkk,
itemi protams kā kuru reizi, ir bijis ka par 3 itemiem esmu maksājis nieka 500kk , taj pašā laikā vienu itemu pa 1kkk kurš bija jāpluso +10 .
un jā, ar mantu tirgu šeit ir fakdup viss, vāji itemi ar švakām opcijām maksā 5x dārgāk nekā itemi ar rate piem., un es nekad nepērku nevienu itemu ar luck, jo cenas ir ļoti neizdevīgas ;D bez L - 200 kk , ar luck - 2kkk, no 10 itemiem gan jav 1 sanāks

bet, super būtu, ja nebūtu jāmaksā tie 13 kredīti par sākšanu un 21kkk kā bija agrāk, domāju pa daudz, tā jav te vērtības nekam nav izņemot bk itemiem

p.s. sjawa - es ar kontraktiem savu nūbu bez papildus līdzekļiem esmu cēlis līdz 30 res, tāka kvests ir pat ļoti izdevīgs, it īpaši jauniņajiem
we are made from broken parts
we are broken from the start
our hearts, they were beating in the dark

Sjawa.
Маньяк

Postby Sjawa. » 16 Jul 2014, 10:17

Flare, jā, zinu. Šitā te man draugs kkur 1k kred salasīja līdz kādam padsmitajam res. Gāja visus res questus un contr nodeva šajā kvestā. Bet tad bija 21kkk.. Piedāvāju 3 iespējas, kuras tiešām var uzlabot šo kvestu un dot iemeslu viņu iet (tikai 1 ideja ir mana..)

1) Pielikt 0.01 - 0.03 rep par iziešanu.
2) Atlikt atpakaļ to, ka dod 21kkk.
3) Noņemt to, ka jāmaksā 13 kred.

Tad tiešām būs jēga iet kvestu.
ex. HasKijsGM

Return to “Features”