Kas jums liekas interesanti muo un ko vajadzetu atgriezt.

Предложения по внедрению новых возможностей
Piedāvājumi, lai uzstādītu jaunas iespējas

Moderators: Moderators, Admins, GM

Flare
Юзер ценный

Re: Kas jums liekas interesanti muo un ko vajadzetu atgriezt

Postby Flare » 21 Nov 2013, 20:55

creepa wrote:jaunu serveri kura nav nekadas itemu izsoles utt.

LIELS PLUS NO MANAS PUSES :!:
we are made from broken parts
we are broken from the start
our hearts, they were beating in the dark

edzhuliis
Мастер слова

Postby edzhuliis » 22 Nov 2013, 05:43

Admiral wrote:
edzhuliis wrote:Palasot visus komentarus, rēāli viss ko varu pateikt ir, katrs meklēsev kā labāk, jo ja administracija uztaisītu tā kājūs šeit to gribat, tad uz jauniem speletajiem neceret, jo pievienosies tikai tādi kas mammam slauks kredītkartes, vai būs spējīgi laist normālu daudzumu naudas apgrozībā, jo ja rēķina latos tas sanak 20LVL tikai feņa, nerunājot par setu utml.
Es domaju ja noņemtu item aukcionu 50% vienkarši pazustu, ja vel paceļ kautkādus nodokļus Zen/Cred ka to uzrakstija 'Admiral' tad nūbiem šeit tiktiešām nav vietas, rēali visi jūs gribat to serveri iekartot tā, lai:
1.Tikai jums būtu ko darī
2.Iztīrītu kabatas tiem kam zen/cred ir daudz (kas protams arī nabadzīgākus spēlētājus ietekmē stipri)

Lotes noņemšana, tā jaunpienācējiem ir vienīgā iespeja izaugt, jo pat lote nav nemaz tik viegli sisties/uzkačāties kā jums liekas, jo deļ lotes jau arī ir tas ka spēlētāji parādas, savādāk piemeram parastam BK dev gate no safe izlīst spīd tikai pec kadi 2-4gadi (Liekot pointus ar fruits utt.) Un par izlīšanu no safe tas attiecas uz visiem acc.
Beztam lūdzu tikpat labi RELEASE paņem pīli, nogriež visas alliances, ņem tikai savejos kas tur jau tā Guilda praktiski visi ir Top pirmajā lapā, un viss nebus lotes.
Labi es jau pats sāku jukt visā, bet galvenāteksta doma ir tāda ka lielakai daļāi rūp tikai sava vieta serveri, un grozīt visu grib tikai savā labā un savos nolūkos.

Vel pie aukciona varētu piebilst, ja noņem aukcionu, tad jau praktiski uzreiz var taisit Wipe, vai vel komplekta uzlikt chaos drop 1% tā ka 1 chaos maksa 100cred un vaše krasava būs, :wink: tad pec visiem 8 gadiem parādīsies tikai kāds jauns pretinieks nevis malsies un stāves viena un tā pati tauta dev gate.

Runājot par nodokļiem es nedomāju izstīrīt mazāk trūcīgākus spēlētājus bet gan ieviest kkādu balansu starp zen.. jo zen tik tiešām spēlē jau ir daudz. Un vērtība Zen'am ir daudz daudz mazāka kā bija agrāk.

Nez kapēc man vajadzētu nogriezst alliances ieņemot pili? Doma man ir tāda ''ja'' es viņu ieņemu es par savākto lotes naudu pirktu guild trūcigajiem spēlētājiem reseta itemus tāpat arī alliances spēlētājiem. Man ja godīgi vairs neko nevajag man viss ir ko varu vēlēties. Es gribu redzēt lielāku spēlētāju apjomu lai pašam būtu interesantāk.
Plus es necenšos spēlē kkā izvērsties jeb kā tu to esi izstēlojies es gribu palīdzēt citiem. Un ar saviem ieteikumiem es nedomāju ka viss tiks izspildīts kā tur ir teikts, tie ir vienkārši ieteikumi kuri man liktos tīri sakarīgi lai paceltu online un būtu interesantāka spēlēšana.

Par savu pēdējo punktu nedaudz pārspīlēji. :)

Tevi es taja situācija ar pili paņēmu kā piemēru, bet zinu ka tev ir vairāk ka reāla iespēja paņemt pili zinot kadi chari ir tava Guilda/Alliancēs.
Bet runajot par izsoli, ja noņēmtu izsoli, tad sanak kam ir GD rate dd 13 tie varēs tālāk tusēties pa dev gate, kam nebūs nu tad tam arī darīt vairs nebūs ko, jo bez izsoles cenās sāktos haoss. Pats esmu pamanijis arī ka cenas ītemiem krīt un smagi, bet tā jau nav izsoles vaina, tā ir online vaina (vismaz manas domas), jo nu cik cilveki videji ir online, un kadi cilveki, ienāk tie kam jau ir kkas liels, vai arī lielie kas sataisijushi jaunus acc un celj augsha jaunus char.
Beztam ja nebūtu izsoles, tad ko darīt tiem kam Kvestos trāpas mantas, kuras pat reāli no boxiem nekrīt ārā, kā piemeram Double axe ar dmg/lvl20 +13?, vai kāds exe Small Shield?

Beztam cenas paceltos pārāk unikāli bez izsoles. Par izsoles noņēmšanu vismaz es esmu kategorsiki pret to, jo tas sajās serveri, bet būtu labi izdarī kautko, lai piemeram DS, GD seti L rate 13 maksātu kā agrāk 800-1k cred, nevis knapi 500cred, tas jau ir tomer bišku pa zemu...Nerunajot par to kas notiek ar rate dd mantam.

Reāli ja uztaisītu konkrētas pārmaiņās, tad jauni spēlētāji varētu pievienoties tikai tādi kas ir gatavi normālu naudu laist iekšā lai kautko iegūtu, ko es domāju retajam gribas darīt.

Es ar pēdējo punktu neredzu pārspīlējumu, jo ka serveris muo jau tā nav nekāds vieglais serveris, bet jūs gribat uztaisīt viņu vel grūtāku, un tad jau ja grūtāku tad jau maksimāli, uzlikt tā ka izsoles nav, itemu grozīšānos likvidēt, vel uzlikt tā ka uz +13 nav tik viegli uzcelt un viss būs max hard serveris, kur jau atkal kartējo reizi izdzīvo tas kuram pieder un kas paspējis būs sarīties vairāk.

Jau tā tas CM success rate ir izsmejošs, no 10 itemiem ar L no 0-11 labi ja 3 sanāk (Un tie ir 75-65%, vismaz pec cipariem pašā CM), tas jau ir kautkas bezmazvai unikāls ja 3 itemi sanāk.
Un ar tādu CM rate vel izsoli apgriezt, rezultāts būtu bedīgs...vēl tas viss info kas plūst ka jaceļ mantas no 11-12, tad ka jāceļ no 5.35-5.45, tad vel ir dzirdēts ka jaceļ mantas ar +1 jewel, vel versija ka jagaida kamer CM goblins apgriež galvu 9 reizes tad jaspiež 'combine', tas versijas ir vienkarši viens liels 'wtf'?!!

Varētu to pasūtijumu lapu nogriezt vai vismaz kautkādu limitāciju uzlikt, jo skaits mantu kuras pasūta un nemaz nepaņem arī ir liels.

Runajot par loti, es uzskatu ka to arī varētu atstāt, jo tomer tā ir laba lieta kur var vismaz kautkā uzvilkt kautko lai spētu vismaz no safe izlīst, jo nu celt max stats 3-4gadus(BK gadijuma) ari ir bedīgi vai laižot normāļu daudzumu naudas...tāpatas jau uzvarēs tas kam būs labākās mantas, un lote uzkačāties nav nemaz tik viegli, pat tos pašus 40-50resus ir ko pamocīties ar itemiem. Protams tāds peXolite, kam uz acc ir tadi cipari ka maz neliekas, protams, tam viss ir tikai Exp un laika jautājums, bet tādiem kam tomer ir to 80-100cred žēl atdot pa item dzēšānu, nav nemaz tik viegli jo līdz pat tam 40-50res(SMam) ir tomer itemi ar kuriem ir ko pacīnīties.
(BK lote var būt max tikai sakot no kadiem 70res, jo pat ar 70res vel ir pa maz, un kkas trūkst priekš max. Pexolite ir tāds piemers, 70res 3k palicis līdz max.) Un līdz 70res ir tomer ko pacīnīties un itemi ko padzēst.

P.S Sakot to ka katrs grib iekartot tā ka pašām labāk, un kritizejot tavus ieteikumus, es nedomaju tevi aizvainot :wink: jo lielakai daļai tavu ieteikumu varētu piekrist, tikai ne par Lotes noņemšanu, un izsoles noņēmšānu, kas lielakai daļāi ir tas kas nepatīk, bet tas ir tikai mans viedoklis.
Image

MORTAL
Юзер ценный

Postby MORTAL » 15 Aug 2014, 08:19

Cik nopratu no vecajam temam tad jus velaties Grand Resetu sistemu.
Nu ok varu meginat kko testa rezima izdomat .
Image

Return to “Features”