Kas jums liekas interesanti muo un ko vajadzetu atgriezt.

Предложения по внедрению новых возможностей
Piedāvājumi, lai uzstādītu jaunas iespējas

Moderators: Moderators, Admins, GM

MORTAL
Юзер ценный

Kas jums liekas interesanti muo un ko vajadzetu atgriezt.

Postby MORTAL » 20 Nov 2013, 14:57

Saja tema varat rakstit kas jums skiet interesanti ieks MuO un ko veletos atgriezt vai pievienot vai tiesi preteji nonemt.
Image

DumBass
Почемучка

Re: Kas jums liekas interesanti muo un ko vajadzetu atgriezt

Postby DumBass » 20 Nov 2013, 15:03

MORTAL wrote:Saja tema varat rakstit kas jums skiet interesanti ieks MuO un ko veletos atgriezt vai pievienot vai tiesi preteji nonemt.

Es vellreiz saku ka vajadzētu atgriest STORE.
Un vēl uzlikt kredītus par online lai skaitās iekšā ik pa h (:

Operator
Тролль

Postby Operator » 20 Nov 2013, 15:18

Kredīti par online time! Izaugs online!
STORE labošana, lai strādātu un nevarētu dupot itemus.
Arena SM teleport atgriežšana, jo neredzu sakaru tam, ka viņš tur ir noņemts! ( BK drīkst visus skaldīt, bet SM pat mukt nedrīkst? )

Protams būtu labi, ja vēl kāds vismaz reizi 2ned. uzrīkotu kādu quest...bet šeit ir daudzi bet.
http://www.speedtest.net/my-result/3005766167

FingerFak
Писатель комментов

Postby FingerFak » 20 Nov 2013, 15:21

vajag dabuut atpakalj ONLINE speletaju skaitu, savadak ieejot mu ir klusums, iesaku padomaat par servera reklameeshanu, var reklameet piem lv torrent trackeros vai kkur citur, kas, protams, prasa lidzekljus, bet vajadzetu atmaksaties.

vel ko man gribetos- gjildei kaadu noziimi, score lai kautko nozimetu, kaadreiz aktuaali bija guild war, bija interesanti...

un protams, gribetos lai tiktu pabeigti, izlaboti jau esoshie bugi - labirints, krediti par online pavadito laiku, un varbut varetu ieviest grand reset, jo max statnieku seit pietiek, un grand resetaa dzeestos viss iznjemot reputaaciju, saac speeleet 0 res 1lvl 100stati un ieprieksheejaa reputaacija, jo tik daudziem ir max statu un vnk nav ko dariit, vinji, to skaitaa es, 15 min dienaa ienaak deviasaa paseedeet, varbuut kaadu nosist un viss.

(c)Ant1chr1st
(c)Ant1chr1st
а кто меня не любит тот просто мне завидует

Flare
Юзер ценный

Postby Flare » 20 Nov 2013, 15:24

1 - noņemiet item aukcion ( ītemiem nav vērtbības , res cenas nežēlīgas un katrs otrais jav staigā 2 opc +L+11 setos .. paliek jav kā maksas servers prekš bērnudārza )
2 - noņemiet LOTI :!: 40 resos max stati pff ...
3- item store uzliekat atpakaļ
4 - izlabojat BUG ar SM !! lai var goldos iet, savādāk boxi praktiski vispār nekrīt
5 - Noņemt arēnu ! un līdz ar to piemest kādu spotu mazajiem iekš atlans, tarkan, LT . lai kačātos kā agrāk - visur, nevis tikai arēna .
6 - papildus jaunu serveri, jeb vaipu (sun)
7 - Atgriest teleportu arēna uz SM !! lai var vismaz ar fenrir '' krutos bk '' sist arēnā kas paši tur fono .
8 - GUILDS ! bezjēdzīgs savā ziņā ... uzliekat kkādu score vai ko, kā jav minēja - lai ir kāda nozīme tam guildam ..
Last edited by Flare on 20 Nov 2013, 15:27, edited 1 time in total.
we are made from broken parts
we are broken from the start
our hearts, they were beating in the dark

Flare
Юзер ценный

Postby Flare » 20 Nov 2013, 15:30

Krftkds. wrote:
Flare wrote:1 - noņemiet item aukcion ( ītemiem nav vērtbības , res cenas nežēlīgas un katrs otrais jav staigā 2 opc +L+11 setos .. paliek jav kā maksas servers prekš bērnudārza ) 100% piekrītu.
2 - noņemiet LOTI :!: 40 resos max stati pff ... 100% piekrītu.
3- item store uzliekat atpakaļ Atrodi, kā izlabot bagu un būs.
4 - izlabojat BUG ar SM !! lai var goldos iet, savādāk boxi praktiski vispār nekrīt Sit ar lēnāku maģiju, piemēram Decay ;)
5 - Noņemt arēnu ! un līdz ar to piemest kādu spotu mazajiem iekš atlans, tarkan, LT . lai kačātos kā agrāk - visur, nevis tikai arēna . Kpc noņemt, ja var atgriezt tā, kā bija ap 2007. gada beigām?
6 - papildus jaunu serveri, jeb vaipu (sun) VIPE ir GALĪGI garām. Jaunu serveri jau tā neesošai tautai..? :|

P.S. - neEdito manus post :)

pareizi, cik var turēt 1 serveri ? 10 gadus ? un brīnaties ka nekas nemainas ?
- goldos ar sm, sist ar decay .. kamēr tu tur mīcīsies tikmēr BK nositīs gan gold gan tevi .. un tā ir laimes spēle bez fenrir ...
- arēnu NOST !
- par store runā, ka zinot kā izlabot , tāka darbojaties :!:

MORTAL
Юзер ценный

Postby MORTAL » 20 Nov 2013, 15:37

Ja piemeram max statiem kuriem ir pari par piemram 100k statu nonemt nost nedaudz un dotu kompensaciju itemu veida vai jebkada cita veida?

Tas butu pie idejas ja tiek atslegti visi questi kur varetu dabut free stats
Image

FingerFak
Писатель комментов

Postby FingerFak » 20 Nov 2013, 15:41

MORTAL wrote:Ja piemeram max statiem kuriem ir pari par piemram 100k statu nonemt nost nedaudz un dotu kompensaciju itemu veida vai jebkada cita veida?

nevajag atsleegt tos questus, jo tas jau butu negodigi, bet tik daudzi ir PAR grand reset, iesaku apsvert so domu
(c)Ant1chr1st
а кто меня не любит тот просто мне завидует

Flare
Юзер ценный

Postby Flare » 20 Nov 2013, 15:46

MORTAL wrote:Ja piemeram max statiem kuriem ir pari par piemram 100k statu nonemt nost nedaudz un dotu kompensaciju itemu veida vai jebkada cita veida?

nav vajadzība, vajadzība ir noņemt lotē iespēju kačāties ar 2999 statiem, kur dod daudz vairāk points par lvl.
jo BK tāpat ir jākačā pāri 100 resiem

casix
Маньяк

Postby casix » 20 Nov 2013, 16:45

убрать ЛОТ.
поставить классическую лоренсию
убрать заказ на аукцион.
Lexstor-Kasix

andrix
Маньяк

Postby andrix » 20 Nov 2013, 18:30

Lot i quest ubiratj nenado, eto budet ne4estno k ostalnim,
nado zdelatj starij bc+7 wtob on nebil takim dlinim, lorencia takaja nam nenuzhna, tam nekto nebjotsa, nu i labirint mi gdeto god uzhe zhdem :D moglibi i ego zdelatj.
Image

Admiral
Писатель комментов

Postby Admiral » 20 Nov 2013, 22:20

Ja kāds ņemtu manus ietekumus vērā tad es izspaustos šādi!

1. Aizvākt arēnu / jeb atgriezst tādu kāda viņa bija pirms 5 gadiem. Ja nemaldos arēnā bija melnais caurums no kura varēja izkļūt fonomani, bija tikai 2 CC spoti viens +4 otrs +5. Pārējie spoti nebija pārmāksloti kā ir tagad.
2. Pilnveidot PvP balansu. // Pilnveidot tos čarus kuri pat no safe nevar izlīst DL un MG.
3. Store atgriešana // Zinu ka ir grūtības atrast un izlabot to bug.
4. Kkādu vērtību Guild Point. // Viens no piemēriem lai mājas lapā izsceltos labākais guilds u.t.t jeb guild pointus varētu iemainīt pret kko.
5. RealTime kredītus. // Par online pavadīto laiku.
6. Amm piegriezst lielakus nodokļus zen vērtībā.
7. Vairāk Questus uz Contraktiem.
8. Atgriezst veco Blood Castle mapi // Atstāt kontraktus
9. Chaus Castle uzlikt Kontrakt Award // Plus lai vairak butu qestu uz kontraktiem lai butu kur viņus likt.
10. Veco Davias mapi // Neredzu nekādu jēgu no jaunā Devias
11. Pārveidot kkādu nelietojamu mapi uz PvP mapi // Piemeram Aida, neredzu viņai jēgu.. tur praktiski neviens nekačājās. To pašu mapi kas bija PvP tournamentā.
12. Sataisit Cry Wolf questu. // Pielikt viņai kkādus award lai būtu vispār jēga uz viņu iet.
13. Pamainīt lielō +3 dragonu DMG un DEF. // +3 Dragoni kas dzimst Daviasa un no kā krīt ārā zen, uzlikt citu drop kā piemēram Creationi.
14. Likvidēt Item Akcionu // Visiem itemiem krīt cenas, līdz ar to viņu vērtība.
RELEASE

edzhuliis
Мастер слова

Postby edzhuliis » 21 Nov 2013, 19:35

Palasot visus komentarus, rēāli viss ko varu pateikt ir, katrs meklēsev kā labāk, jo ja administracija uztaisītu tā kājūs šeit to gribat, tad uz jauniem speletajiem neceret, jo pievienosies tikai tādi kas mammam slauks kredītkartes, vai būs spējīgi laist normālu daudzumu naudas apgrozībā, jo ja rēķina latos tas sanak 20LVL tikai feņa, nerunājot par setu utml.
Es domaju ja noņemtu item aukcionu 50% vienkarši pazustu, ja vel paceļ kautkādus nodokļus Zen/Cred ka to uzrakstija 'Admiral' tad nūbiem šeit tiktiešām nav vietas, rēali visi jūs gribat to serveri iekartot tā, lai:
1.Tikai jums būtu ko darī
2.Iztīrītu kabatas tiem kam zen/cred ir daudz (kas protams arī nabadzīgākus spēlētājus ietekmē stipri)

Lotes noņemšana, tā jaunpienācējiem ir vienīgā iespeja izaugt, jo pat lote nav nemaz tik viegli sisties/uzkačāties kā jums liekas, jo deļ lotes jau arī ir tas ka spēlētāji parādas, savādāk piemeram parastam BK dev gate no safe izlīst spīd tikai pec kadi 2-4gadi (Liekot pointus ar fruits utt.) Un par izlīšanu no safe tas attiecas uz visiem acc.
Beztam lūdzu tikpat labi RELEASE paņem pīli, nogriež visas alliances, ņem tikai savejos kas tur jau tā Guilda praktiski visi ir Top pirmajā lapā, un viss nebus lotes.
Labi es jau pats sāku jukt visā, bet galvenāteksta doma ir tāda ka lielakai daļāi rūp tikai sava vieta serveri, un grozīt visu grib tikai savā labā un savos nolūkos.

Vel pie aukciona varētu piebilst, ja noņem aukcionu, tad jau praktiski uzreiz var taisit Wipe, vai vel komplekta uzlikt chaos drop 1% tā ka 1 chaos maksa 100cred un vaše krasava būs, :wink: tad pec visiem 8 gadiem parādīsies tikai kāds jauns pretinieks nevis malsies un stāves viena un tā pati tauta dev gate.
Image

Admiral
Писатель комментов

Postby Admiral » 21 Nov 2013, 20:21

edzhuliis wrote:Palasot visus komentarus, rēāli viss ko varu pateikt ir, katrs meklēsev kā labāk, jo ja administracija uztaisītu tā kājūs šeit to gribat, tad uz jauniem speletajiem neceret, jo pievienosies tikai tādi kas mammam slauks kredītkartes, vai būs spējīgi laist normālu daudzumu naudas apgrozībā, jo ja rēķina latos tas sanak 20LVL tikai feņa, nerunājot par setu utml.
Es domaju ja noņemtu item aukcionu 50% vienkarši pazustu, ja vel paceļ kautkādus nodokļus Zen/Cred ka to uzrakstija 'Admiral' tad nūbiem šeit tiktiešām nav vietas, rēali visi jūs gribat to serveri iekartot tā, lai:
1.Tikai jums būtu ko darī
2.Iztīrītu kabatas tiem kam zen/cred ir daudz (kas protams arī nabadzīgākus spēlētājus ietekmē stipri)

Lotes noņemšana, tā jaunpienācējiem ir vienīgā iespeja izaugt, jo pat lote nav nemaz tik viegli sisties/uzkačāties kā jums liekas, jo deļ lotes jau arī ir tas ka spēlētāji parādas, savādāk piemeram parastam BK dev gate no safe izlīst spīd tikai pec kadi 2-4gadi (Liekot pointus ar fruits utt.) Un par izlīšanu no safe tas attiecas uz visiem acc.
Beztam lūdzu tikpat labi RELEASE paņem pīli, nogriež visas alliances, ņem tikai savejos kas tur jau tā Guilda praktiski visi ir Top pirmajā lapā, un viss nebus lotes.
Labi es jau pats sāku jukt visā, bet galvenāteksta doma ir tāda ka lielakai daļāi rūp tikai sava vieta serveri, un grozīt visu grib tikai savā labā un savos nolūkos.

Vel pie aukciona varētu piebilst, ja noņem aukcionu, tad jau praktiski uzreiz var taisit Wipe, vai vel komplekta uzlikt chaos drop 1% tā ka 1 chaos maksa 100cred un vaše krasava būs, :wink: tad pec visiem 8 gadiem parādīsies tikai kāds jauns pretinieks nevis malsies un stāves viena un tā pati tauta dev gate.

Runājot par nodokļiem es nedomāju izstīrīt mazāk trūcīgākus spēlētājus bet gan ieviest kkādu balansu starp zen.. jo zen tik tiešām spēlē jau ir daudz. Un vērtība Zen'am ir daudz daudz mazāka kā bija agrāk.

Nez kapēc man vajadzētu nogriezst alliances ieņemot pili? Doma man ir tāda ''ja'' es viņu ieņemu es par savākto lotes naudu pirktu guild trūcigajiem spēlētājiem reseta itemus tāpat arī alliances spēlētājiem. Man ja godīgi vairs neko nevajag man viss ir ko varu vēlēties. Es gribu redzēt lielāku spēlētāju apjomu lai pašam būtu interesantāk.
Plus es necenšos spēlē kkā izvērsties jeb kā tu to esi izstēlojies es gribu palīdzēt citiem. Un ar saviem ieteikumiem es nedomāju ka viss tiks izspildīts kā tur ir teikts, tie ir vienkārši ieteikumi kuri man liktos tīri sakarīgi lai paceltu online un būtu interesantāka spēlēšana.

Par savu pēdējo punktu nedaudz pārspīlēji. :)
RELEASE

creepa
НЫТИК

Postby creepa » 21 Nov 2013, 20:51

jaunu serveri kura nav nekadas itemu izsoles utt.
Nobody gives a ***....

Return to “Features”