questions to winner

Вопросы к администрации
Jautājumi prekš Administrācijas

Moderators: Moderators, Admins, GM

Apophis
Почемучка

Re: questions to winner

Postby Apophis » 03 Apr 2014, 00:43

mne takoi vaprosik, legko li modificierovat ves6i v mu? naprimer tam Lether helm.. negavarju pro dobavki prostih exe options... No naprimer Polnau peredelku veshi... astaotsa tolko vnesnij vid tam nazvanie pomenat,defence. itd...
i daze cvet. .esli daze vozmozno eto...
Videl prosto vsakovo na drugih serverah.... prosto pojavilsa malenkij interes .. kak, kuda, po4emu i.t.d..
neznau kak i gde oni dostali veshi i prikoli v svoih mu...
No v golove razdautsa vsakie ideii.. :D
prosto neznau vozmozno li nekotorih iz etih idei voshe realizerovat... i gde info dostat . 4to vozmozno i 6to net...
esli vozmono to kak ...

sory for my bad interpretation of russian language :) i,m not good at ith...

Prosto est mnogo vsakih idei... iz katorih moz tolko odna budet norm.. nado znat est li smisl voshe 4oto dumat esli nevozmono to vso . Berjom sledusuju.. ideiku.. obsuzdaem , kritizieruem itd.

amm :roll: biku aizravos :D
Gala doma tada janu kkadu "treknaku" ideju gribas izpaust kam lai jauta padomu, lai ta gala doma nebutu parak insane.. Lai varetu uzraxtiit un izplanot ideju no A lidz Z ar visiem sikumiem un tad nodot kritizesanai...
Who woud be so helpful to ansver fev questions. Some of them coud sound kind,a INSANE.. bout i need to know.. to generate my ideas till end.

Raneje spasibo za kritiku :D

<c> Boulewar
бред какой то:
ответ -> да все возможно и все просто, с вопросами и просьбой дать инфу и т.д. и т.п. к gOOgle.com

Winner
Admin

Postby Winner » 05 Apr 2014, 00:43

Utilizator wrote:Vopros po povodu novih vehsei v igre (Mace of King i ostalnije):
V kakih lokacijah oni budut ili uzhe vibevajutsa?

Пока нигде их выбить нельзя. Планируется сделать доступными в лабиринте.

emillly
Маньяк

Postby emillly » 08 Apr 2014, 22:34

Labdien!
Jautajums sads- antichits bus vai nebus tuvakaja laika?

Visi runa, bet neviens aplam neko nezin. Tatad bus vai nebus? Ja bus, tad cik tuva laika, apmeram??
Paldies.
Greencore

Winner
Admin

Postby Winner » 09 Apr 2014, 16:03

Не могу давать никаких прогнозов, но мы над этим работаем.

BigBoss
Маньяк

Postby BigBoss » 04 Jul 2014, 09:10

Winner tu savu epastu vispār lasi kādreiz?

Boson
Мастер слова

Postby Boson » 08 Aug 2014, 19:13

Kad jus domajat s4 serveri taisit valja?
I am the god.......

Winner
Admin

Postby Winner » 08 Aug 2014, 20:14

BigBoss, да, ввиду отсутствия достаточного времени я почту проверяю редко. Туда обычно пишут те, кто "потерял" свои аккаунты, а для подобных случаев приоритет низкий.

Boson, в настоящий момент им некому заниматься. По сути со сборкой мы определились, она вполне рабочая. На данном этапе необходимо тестировать и настраивать, следующий этап - исправление или доработка новых фишек, ну и уже после прикручивание сайта и запуск.

FiveShot
Писатель комментов

Postby FiveShot » 09 Aug 2014, 21:07

Winner,kpc vairs nevar redzēt GMus online? kur visi palikuši? varbūt vajag jaunus? un ja es dabuju DC,un personāžs paliek ingame,ko man darīt? kad mēģinu ieiet pa jaunam man rāda ka already connected un webā arī nevar ieiet...tieši tpc ka vairs nav aktīvu GMu,tpc es rakstu to šeit.

Winner
Admin

Postby Winner » 14 Aug 2014, 00:05

ГМы последнее время отдыхали, сейчас думаю активность повысится. Вообще я не против набирать новых ГМов, но кого попало я брать в команду тоже не буду. По поводу дисконектов писать нужно мне, но и моя активность в последнее время очень слабая.

Дисконекты я так понимаю у игроков возникают проблемы с вылетом из игры при муве в лорен каньон. Я уже в процессе исправления этой проблемы и надеюсь после рестарта ее не будет.

Boson
Мастер слова

Postby Boson » 15 Aug 2014, 23:24

Kapec tika aizsleegta mape Aida? Vinju sleegs valja?
I am the god.......

Sjawa.
Маньяк

Postby Sjawa. » 16 Aug 2014, 00:30

Royal spēlē teica, lai spēlētāji raksta kvestu idejas un sūta viņam pa PM, vai veido ierakstu forumā, par ko varēšot saņemt kaut kādu balvu. Es uzrakstīju kvestu, kuru 100% pats izdomāju, izveidoju ierakstu forumā, aizsūtīju viņam pa PM. Pēc tam pajautāju, vai kaut kas tad īsti būs, viņš pateica, ka gaida, kad vēl kāds sūtīs. Tad man tagad būs 2 gadus jāgaida, kamēr kāds izdomās aizsūtīt kvestu? Es jau cik reizes pa PM viņam jautāju, kas tad būs, viņš vienkārši mani ignorē. Tak redzēt var, ka forumā ienāk.. Īsāk sakot, te būs jautājums: Kas tā par spēlētāju čakarēšanu no Royal puses?
ex. HasKijsGM

MORTAL
Юзер ценный

Postby MORTAL » 16 Aug 2014, 08:17

Nevis Royal cakare bet to megini tu lai uz halavu dabutu kadu mantu.
Kas attiecas uz questiem ja to radikali trukst un tapat trukst GM kas to var izdarit.
Image

Sjawa.
Маньяк

Postby Sjawa. » 18 Aug 2014, 11:24

Oh, malacis, izdzēsi ierakstu. Man nav grūti ierakstīt no jauna.

NE TU ESI ĪSTAIS, KURAM MULDĒT PAR "NA ŠARU DABŪT MANTU"! ROYAL PATS IEKŠ SPĒLES TEICA, KA PAR KVESTA IDEJĀM VARĒS SAŅEMT KAUT KĀDAS BALVAS, TĀ KĀ TĀ IR ČAKARĒŠANA NO VIŅA PUSES! TE IR JAUTĀJUMI WINNER'AM, NEVIS TEV!
ex. HasKijsGM

Jujubokar
Мастер слова

Postby Jujubokar » 18 Aug 2014, 17:08

Oh, malacis, izdzēsi. Es arī ierakstīšu no jauna. :D
MORTAL nonstopā dzēš ārā citu postus. Tā drīkst vispār darīt? Es jau kādu maybe ceturto reizi redzu, ka man kautkas ir izdzēsts.

Par tēmu - nebija noteikumos minēts, ka balvas dabū tie, kuru idejas tiek realizētas?
http://www.poink.lv

4eKiSt
Маньяк

Postby 4eKiSt » 19 Aug 2014, 11:38

Visi tadi mantkarigi. ^^ ;D
Cik te lasu. ^^
Un neparmetat kautko Mortal. ^^
Vins ir viens no tiem retajiem kas censas uzlabot Mu serveri. :)

Return to “Questions”