Full_Logic 110% speedhack

Вопросы к администрации
Jautājumi prekš Administrācijas

Moderators: Moderators, Admins, GM

Were_Wolf
Маньяк

Re: Full_Logic 110% speedhack

Postby Were_Wolf » 25 Jan 2016, 00:07

Ja magu podcti ljubova tak snesti :) Daze pre frozene ja snasil 2 kak nubov Frozen proveril daze menaj i td! Mne nevihodit snesti 3 opc set rate dd hp! Nado popihtetj no snawu toza Mozete u Seashell sprasitj :)! Vot vam vidio max bk za 1 sekundu upal!

https://youtu.be/dWLnShEyKh0

BigBoss
Маньяк

Postby BigBoss » 25 Jan 2016, 19:43

Kāds GM atrakstīsies te ar savu viedokli? Ir vai nav tur sh?

MORTAL
Юзер ценный

Postby MORTAL » 25 Jan 2016, 19:54

Ir tapec ari neatrakstis :D
Image

Flare
Юзер ценный

Postby Flare » 26 Jan 2016, 12:37

njā, šis serveris nekad nemainīsies..

- visi kas spēlē ar BK domā ka ir batjkas, un ja nosit tad srazu sh ^^
- pasaki ka tev lago, un tiksi atbrīvots no bana par sh, un ja vēl pats spēj parādīt video ar lagiem tad 100% :lol:
- un jau gadu gadiem solīts antičīts tā arī netiek uzlikts :DD

p.s. zinot kā GM pret wolfu attiecās jau labu laiku atpakaļ, jūs tiešām cerat ka viņu te kādreiz banotu par sh? :lol:
we are made from broken parts
we are broken from the start
our hearts, they were beating in the dark

Were_Wolf
Маньяк

Postby Were_Wolf » 26 Jan 2016, 14:22

Vse dokozateljstva ja predastavil nu esli ih nehvotaet, to neznaju cto delatj! Nascet sebja skazu odno Mne nezacem ispoljzavatj Speed Hack. Zametil odno v etom poste otpisalisj Druzja Cardinala ili ego saplemenci Spleded! Eto ljudi davno uze kamne ne rovna diwut a kogda ja kupil max bk na aukcione i nacel ih lazitj vidna eto u nih bil poslednij sriv i rewili otamstitj takim obrazom zasaditj i - stati! Kak mne i oni gavarili skoro nebudew radavatsja kogda budet - stati! Ja vrode vse skozal vse pokozal i mne ne interesna boljwe eta tema! Praveljna Frozen skozal pustj gavarjat, tebe ta cto :) Tut procetal poslednij postj, precom mojo prowloje? Bil ja gm i cto dajwe? Terj ja nepoderzivaju nekakih kontaktov s GM i pri pervoi moijej holatnosti oni menja zabanjat poverte, tak kak ja im toza nasalil ne menjwe kamu liba! A za poslednij postj po ideji dalzni ban datj nu hatja za pravdu ne derutsja!

- un jau gadu gadiem solīts antičīts tā arī netiek uzlikts :DD
Edinstvennoja praveljnaja fraza v etoj teme, ja kak sliwal MORTALU dali set 3-4 opciji ( po jeg ze slovam) - za to cto on sdelal anticit! Uvazajemaja administracija (Winner, GM) gde ANTICIT? Esli ANT nerabotaet to znaceet mozet Nado zabratj voznagrazdeniaj za eto ili pustj delajet do konca? Hotelosj bi kanewna usliwatj mnenije kindexa nascet etogo no nam takogo udavoljstvija ne vipadet! Vsem sposiba za stolj boljwoje udelennoje mne vnemanija no ja v nem ne nuzdajusj! P.S Wolf

ShadowShuffler
Маньяк

Postby ShadowShuffler » 27 Jan 2016, 07:30

Бред, бред, бред.)))

Эта херня тут всегда была и будет по вине ГМов))) Начали прикрывать жопы своих друзей и делали чёрные делишки и поэтому щас и молчат на форуме. Мол если щас забанят бывшего ГМа Волфа, то говно какоето сплывет про каждого...)) Или я не прав, ГМы?))

Я просто не понемаю какого х... Волф ещё не забанен по ИП. Вся эта хрень которую он нёс, несёт и будет нести о ГМах, о игроках, о самом сервере... 150% он уже давно должен быть забанен на форуме за оскорбления, маты итд. (мне хватило сказать ГМу "безмозглый" и меня забанили на форуме навсегда), а Волф тут может всех идиотами, дебилами называть и это норм... 99% он уже должен быть УДАЛЁН со всем аккаунтом отсюда хотябы за то что он тут походу уже перепробовал все возможные читы и до сих пор на ногах... Тупо берёт продаёт чар и покупает новый и живёт дальше. ЭТО тупо.
Он был, и больше его нет.

Were_Wolf
Маньяк

Postby Were_Wolf » 30 Jan 2016, 02:21

GM smatrite vnemateljna ja s sh 110% a uze do 150% vozroslo :D

https://youtu.be/_0bFBu8OMPQ
https://youtu.be/0Dpo7mQpu7Y
https://youtu.be/k4eO5jOZ0iU
https://youtu.be/_JhV9pibjLc
https://youtu.be/EjLI0RkKxOM

Howlett sh poljubasu smotrim na 1.50 minute https://youtu.be/L7OvSW-K-yc

Cardinal takze slivaet tok zalj ne zasnjal

execut99
Мастер слова

Postby execut99 » 30 Jan 2016, 12:01

Ko Tu te tagad vsp pļūti ept. zajebal jau likt kkādus dirsīgus video. Galvā sists laikam esi..

Atceries ko minēji pirms tam.?

ja magu takih vidio kucamu predastavljatj! Ja znal cto takoij bardak budet i snemaju terj kazdij raz ctob bilop cto pokozatj!

Parādi mums tad tos video kuri mums nofilmēti arī augstāk.. Atbilde zināma : Tev nav. Jo viss labi redzams ka nopaļīts.
BIja vienreiz mums cīņa, teici ka ieraksti .. Sāki griezties kā vilciņš n shit, paprasiju vai arī šo uzņēmi.. bet kāda bija tava atbilde.? : Nē.

Viss skaidrs ar Tevi. Tāpat ka tavi gaļimie video . Es te uzņemu, es te filmēju.. Weh, GMi arī tipo laikam draugi ka vispār nekādi interesi neizrāda. GL. and fuk u m8 forward.

Were_Wolf
Маньяк

Postby Were_Wolf » 30 Jan 2016, 14:43

Idi lecisj parenjok u tja mzgi v kiselj prevratilisj!

dzendzutsu
Ламер

Postby dzendzutsu » 05 Feb 2016, 13:50

Daudzi saka Full_Logic SH izmanto tam es ticu..

4eKiSt
Маньяк

Postby 4eKiSt » 17 Feb 2016, 15:06

Lasot sito visu man rodas jautajums.

JUMS TIESAM NAV NEKAS LABAKS KO DARIIT?

Man vienigam liekas ka te 99% ir iznakusi no bernudarza?!

Ja nav JanDer ir Full logic ja nav vins esmu es ja nesmu es bus kads cits bet nostopa sitais sviests jadzen ne?

Ta pat cik te nav nomelnots JanDer? Pec principa paskatoties ka vinam min uz papeziem un vinu bano nebrinos kapec vins mu serveri nenak!
Un vinam vel sodien nav sh bans a te pus forums sastav no habby un citu filmetiem video par vinu!! Kur vins ar speed spelejot ja ir brizi kad liekas tik tiesam gruti vinu kill bet nav neiespejami! Un lai spele! Kuru tas uztrauc?!

Paldies dievam ka es atmetu mu!! Un mani vins vairs nesaist! Tik cik es ieeju 1x pa 2 nedelam patirgot itemus viss!
Jus vispar pasi lasat ko rakstat gan Foruma gan muo.lv serveri?

Nav brinums ka GM ignore sitos topic un nepievers tam uzmanibu ja ta tad katrs 2 sedetu sh bana es ari esmu 2x dabujis Speed hack banu tas nozime ka es vinu izmantoju?
Tur daudzi ar daudz ko spele un ko tas maina mu serveri vai foruma bezmaz vai naudet par sh. Tas ko maina ka tu pasaki SH izledz bot noob utt?
Kipa tas ir baigi aizkarosi. Aizvianojosi es par to vel pasmejos. Citam vel tas varbut ir glaimojosi. Sitie teksti man atgadina Habby variantus tam ari nebija ko darit ka tik foruma topic taisit par SH kadu nomelnot un grabet ka sapista hadema!! Tas ir jusu daba gudri dirst?

Atbildiet man visi kas te murgo un topi uz vienu jautajumu? KADS PONTS IR RAKSTIT NOSTOPA UN TAISIT TOPIKUS PAR SPEED HECK? Mu serveri naudet tev ir SH tev ir hp clicker. Tu to tu sito. Bet neviens nav par otru labaks neviens neliek iet ara pret to pasu Full logic un sisties. ja jau vinam ir sh un tad nebus sadu topiku kur visi teiks cik slikti esot.

Es ari zinu kas sekoste bus paris cilveki kas kaut ko man topis preti 4ek tads 4ek sitads ja godigi man pie vienas vietas!

Vienakrsi sen ir saprasts un pieradits vairak kart ka vaig dizi ko lukt un prasit gaidit nav lielas jegas!!!

RaimY_s
Маньяк

Postby RaimY_s » 17 Feb 2016, 15:26

Stulbs vai vienkārši stulbs,.? :D

Ko Tu te čugunu lej. :D ir labi video kur viņš ar sh nopaļījas.. A viņš saka ka vienmēr ieraksta visu, bet kāpēc nav neviena video kur viņš nogirež mūs kā Dievvs,.? a lai gan saka ka vnmr filmē.. Ja jau nespēlē te tad nelien forumā un sēdi savā sulā. āksts ept. :D
Image
Image

4eKiSt
Маньяк

Postby 4eKiSt » 18 Feb 2016, 16:59

Vari jau te sudzeties cik gribi man jau poh. Stulbs jo kipa pateicu ka ir? Tas ka tev nav smadzenu lai sparastu un man nav laika lai tev skaidrotu?
KAD TU VIENREIZ IEBRAUKSI!! Ka viss sitais uztais tevi mulka loma un full logic vel ierec? Jo ja par mani sadu topic uztaisitu es ari pasmietos

Man tevis tik tiesam zeel man vel liaks ka tev ir smadzenes Raimi. Bet izradas ka tur svilpo vejs....

Return to “Questions”