Набор в ГМы

Новости
Jaunumi

Moderators: Moderators, Admins, GM

Winner
Admin

Re: Набор в ГМы

Postby Winner » 17 Mar 2013, 11:14

О своих идеях можно писать и на форуме. Зачем для этого проситься в ГМы?

uganda
Ламер

Postby uganda » 17 Mar 2013, 20:20

я и не прошусь=)

Winner
Admin

Postby Winner » 17 Mar 2013, 20:58

Кидай тогда скайп в личку, если желаешь.

shnapy
Писатель комментов

Postby shnapy » 18 Mar 2013, 18:35

[quote="Winner"][b]Tjoma[/b], отказ сразу.[/quote]

1.Имя Artjom
2.Возраст 18+
3.Город Jelgava
4.Nick shnappy
5.Были ли вы GMAM- HET!
6.Примерное время on-line на сервере (На даный момент в отпуске ! бомбить могу смело!, отпуск пройдет 18:00-21:00! easy)
7.Для чего вам нужны администраторские права на нашем сервере? ( Как зачем ? чтоб люди могли спокойно играть! Проводить квесты, делать людам приятно!)
8.Пару слов о своих личных качествах / интересов.(Занемаюсь спортом, играю в покер, стараюсь заташить огромную суму $! ну все со временям !
9.Согласны ли вы с правилами и обязанностями администраторов ?ДА конечно согласен, уважаю их!
10. Готовы ли Вы принимать участие в развитии проекта ,в том числе материально ? ГОТОВ
11.Контакты для связи. skype zekmna29
Играл в муо Ранше как чёрт сутакми просто :)! ну шас играю, но не так коншно! ну зима после работа! достаточно буду уделять время, следить за порядком, помогать игрокам, в том чесле кражи и..т.д!

чётко всё по пунктам! толко что 3аявка с цса! не понятно что она тебя так 3адела ? :)))000 Датошный человек ^^^^^^мог от руки, но тут всё по пунктам красиво!

Winner
Admin

Postby Winner » 18 Mar 2013, 22:41

Если тебе не ясны мои причуды и заморочки, как ты собираешься быть ГМом под моим руководством?

shnapy
Писатель комментов

Postby shnapy » 20 Mar 2013, 16:26

Твои причуды мне ясны! :) Ну ето я так датошый к слову написал! просто я везде искал форму подачи 3аявление! и везде такое как у меня! ну и я решил что такое пойдет.. А тем более под твоим руководством все будет отличтно УВЕРЕНО! я целеустремленный,не боюсь работы,умеющий дружить с коллективом!всегда готов учится чему-то новому, так что я думаю чтоб вы серьезно рассмотрели мою кандидатуру!
Last edited by ДэнНн on 08 Apr 2013, 19:44, edited 1 time in total.
Reason: Последнее предложение где нарыл ? Прям как мёд с уст , в ГМ-ы пробиваются иначе ;) на будущее.

MORTAL
Юзер ценный

Postby MORTAL » 08 Apr 2013, 14:48

Velos izvirzit sevi GM kandidaturai!
Ir Zinasanas par MUOnline pasauli labi parvaldu valodas(LAT RUS ENG)
Laika ierobezojumu piekluvei pie interneta/muo.lv nav!
Velos klut par GM lai varetu palidzet projektam ar:
Idejam pasakumiem un vadit tos,Sodit tos kuri nespele pec noteikumiem.
MUonline parzinu jau ilgus gadus un esmu uz muo.lv jau kops 1sezonas ;) un saja laika esmu apguvis lietas kas notiek ieks muo un to kas vajadzigs labakai atmosferai spele.
Online status ieks speles es domaju ir pietiekams ;)
Uzdevums kuru veletos izpildit ieklustot GM vidu ir palielinat tekoso online statusu ar jauniem speletajiem.
Esmu spejigs palidzet GM/Administratoriem ar dazada veida tehniskajam problemam un palidzet ieviest kadu jaunu funkciju ieks WEB ;)

Par to ko esmu solijis darit atbildu ar pilnu atbildibu un darisu to pec vislabakas apzinas ;)

GrandKain
Ламер

Postby GrandKain » 09 May 2013, 22:54

Был бы не против попробовать себя в роли ГМа)
Стаж игры в му если убрать перерывы между играми- пару лет, но ГМом быть не приходилось)
Отучился на менеджмент и управление, считаю, что у меня высокие организаторские способности)
Вроде как быстро обучаем)
Стараюсь не предвзято относиться к людям, что помогает рассуждать более справедливо)
Для MUO я помог бы держать порядок на сервере ( хотя стоит заметить, что на сервере и так царит порядок), так же было бы интересно проводить евенты. Для меня ГМство- это что-то новое, новый опыт. Ведь все приходит с опытом)
К сожалению, язык общения только русский ( + ломаный английский)
На сервере чуть больше месяца, но уже полностью прочувствовал атмосферу сервера)

На счет свободного времени. Сейчас я оканчиваю обучение, в другом городе меня уже ждет моё рабочее место, возможно я не смогу уделять серверу уйму времени, все таки есть девушки, друзья, работа, но думаю, куда важнее качество, чем количество) Пару часов в день точно провожу в игре.

______
Забыл добавить:
Сергей, 21 год, живу в Эстонии, г. Нарва)
___
2 раза редактировал данное сообщение, дополняя новой информацией, в ходе прочтения предыдущих заявлений во избежании повтора чужих ошибок)

Как говорится: Попытка не пытка)

creepa
НЫТИК

Postby creepa » 10 May 2013, 20:58

[quote="MORTAL"]Velos izvirzit sevi GM kandidaturai!
MUonline parzinu jau ilgus gadus un esmu uz muo.lv jau kops 1sezonas ;) un saja laika esmu apguvis lietas kas notiek ieks muo un to kas vajadzigs labakai atmosferai spele.
Uzdevums kuru veletos izpildit ieklustot GM vidu ir palielinat tekoso online statusu ar jauniem speletajiem.
Esmu spejigs palidzet GM/Administratoriem ar dazada veida tehniskajam problemam un palidzet ieviest kadu jaunu funkciju ieks WEB ;)

Par to ko esmu solijis darit atbildu ar pilnu atbildibu un darisu to pec vislabakas apzinas ;)[/quote]

1x jau bija tev iespeja 2x nedos neviens

MORTAL
Юзер ценный

Postby MORTAL » 10 May 2013, 21:13

[quote="creepa"][quote="MORTAL"]Velos izvirzit sevi GM kandidaturai!

Par to ko esmu solijis darit atbildu ar pilnu atbildibu un darisu to pec vislabakas apzinas ;)[/quote]

1x jau bija tev iespeja 2x nedos neviens[/quote]

Es ta4u saprotu !''Kas neriske tas nevinne kas nevinne nedzer sampanieti ;)''

RaimY_s
Маньяк

Postby RaimY_s » 18 May 2013, 21:25

Sveiki visi muo.lv spēlētāji.. tātad nolēmu pieteiktos GM'os. Apraksts :
1. Vārds - Raimonds
2. Vecums - 19
3. Dzimums - Vīrietis
4. E-Mail - [email protected]
5. Vasts - Latvija
6. Pilsēta - Ogre
7. Valodu zināšanas. - Latviešu (dzimtā), Krievu (sarunvalodas līmenī), Angļu (nepārāk labi)
8. Skype nick - sniffy199
9. Galvenais personāža nick spēlē - RaimY_s
10. Pieredze saistībā ar GM'iem - biju 1 serverī par TestGM, bet tas serveris izputēja(bankrotēja).
11. Cik stundas pavadu spēlējot MUO.LV. - 2 - 5h dienā.
12. Cik ilgi spēleju šo projektu. - ~ 6 gadi, bet ar pārtaukumiem, pēdējā laikā bez.
13. Kāpēc vēlos kļūt par GM.? - Vēlos kļūt par GM, jo redzu ka serverī notiek daudz likumpārkāpumu, visbiežāk - mat un zagšana, un tāpēc vēlos palīdzēt GM'iem šajā saistībā, jo tie ieiet online salīdzinājuma reti.. ir arī idejas uz Event un Questiem gan priekš resetniekiem, gan priekš noobiem, lai spēlētājiem būtu jautri te pavadīt laiku, nevis sūdzeties par to ka, cik te ir slikti utt. Esmu jau tāpat vien uztaisījis Eventus no savas kabatas kā teikt.
Un darīt visu to lai te butu paši laimīgakie spēlētaji, salīdzinājumā ar parējiem mu..
14. Par sevi. - Omulīgs, apsviedīgs, negausīgs ideju ģenerators, kuram nepatīk vienmuļība. Ideju apsēstība Raimondu trenc no viena krasta uz otru. Redzot otra cilvēka aprobežotību, viņam rodas mokoša tukšuma izjūta. Visu mūžu viņš deg. Nepacietīgi tiecas pēc spožuma un mirdzuma, taču visur viņu pārprot. Raimonds ir arī labs praktiķis, kas prot apstrādāt zemi un vairot materiālo labklājību.. no google materiāliem. :D hehe. ^^
tas īsumā ari viss itkā..

ar cieņu Raimonds (c) RaimY_s. :)

creepa
НЫТИК

Postby creepa » 19 May 2013, 12:42

Tatad MUO degradeejumi izdomaju pieteikties ATKAL par GM:
* Biju jau GM laiku atpakal.........
* iemesls kapec gribu atpakal? tapec ka tagad GM var darit visu ko grib (ka jau redzams piemeera no Royal......)
* lai gan lai to darit nav jabut GM vnk jabut labam prasmeem ar datoru ka to nodemonstreja 2 speletaji kad biju GM starpaa.......
galvena doma butu Winner mekle GM kuri pasi sito mu nespele savadak pats redzi kas notiek pedeja laika ar taviem GM saakot jau no Snooopy!

Winner
Admin

Postby Winner » 20 Jul 2013, 23:40

Что значит в совершенстве?

Adequate
Мастер слова

Postby Adequate » 21 Jul 2013, 00:44

Sveiki! :)

Tātad motivācija darbam.
1) Taisīt kvestus kuros varēs piedalīties netikkai spēlētāji ar lieliem resiem, bet arī 0 resīgie noobi ! :) (kvesti tgd ļoti reti notiek)
2) Palīdzēt iesācējiem kuri neko nesaprot un palīdzēt viņiem. (Protams visiem palīdzēšu, kā vien spēšu)
3) Ieviest kārtību tiem kuri lamājas,zog mantas un izmanto SH ! No manis neviens netiks žēlots un visi tiks sodīti !

Valodas (Latviešu,krievu, pietiekoši angļu)

Pieņemat kaut uz pārbaudes laiku, lai varu pierādīt, ka augšā minētajs nav meli !

Paldies !

DumBass
Почемучка

(GM)

Postby DumBass » 05 Oct 2013, 13:41

Sveiki Visiem .
1. Vārds - Artūrs
2. Vecums - 16
3. Dzimums - Vīrietis
4. E-Mail - [email protected]
5. Vasts - Latvija
6. Pilsēta - Dobele
7. Valodu zināšanas. - Latviešu , Krievu Angļu
8. Skype nick - arturs.rooperts
9. Galvenais personāža nick spēlē - _Helicon_
10. Pieredze saistībā ar GM'iem - Esmu bijis GM 2vos serveros . 1bij AhonyMu otra nosaukumu īsti neaceros Shine kautka līdzīgi ..
11. Cik stundas pavadu spēlējot MUO.LV. -Katru dienu vismāz 4h esmu pie datora .
12. Cik ilgi spēleju šo projektu. - ~ 3gadi /
13. Kāpēc vēlos kļūt par GM.? - Vēlos kļut par GM jo serverī parasti notiek vainu MAT-Zagšanas un es vēletos palīdzēt ikvienam kā ari ir idejas par Eventiem gan priekš Resetniekiem kā ari priekš Noobiem .
Un vēl gribētu lai visi kas sēle tieši šo mū ir Laimiigi . )
14. Par sevi. - Jautrs , laimīgs puišelis , patīk atpūsties ar draugiem , aizieet uz kādu balliti , nepatīk skola tapēc gandriz kā neapmeklēju viņu , bet tas tā , ja vajadzēs varēšu pastāstīt daudz vairāk par sevi .

Return to “News”