Поиск талантов

Новости
Jaunumi

Moderators: Moderators, Admins, GM

User avatar
Classic
Свой человек
Posts: 46
Joined: 01 Apr 2011, 23:26

Поиск талантов

Postby Classic » 09 Jun 2011, 19:29

Rus

Администрация MUO находится в поисках талантов. Рад вам сообщить, что я объявляю конкурс на самую творческую личность на нашем сервере. Докажите, что у вас есть талант и фантазия - создайте что-то своё на тему Му о сервере MUO или для сервера MUO. Вы можете написать стих, сочинение, сказку, нарисовать рисунок, сделать обои для рабочего стола, написать музыку, сделать ремикс на музыку из му. В общем выбор все цело предоставляется вам.

Первые три места получат подарки от администрации, а работы остальных будут выложены на обозрение другим игрокам.

Правила конкурса таковы: всё должно быть сделано вами, плагиат не приветствуется. Вы можете оставить свой копирайт где угодно на вашей работе.

Ваши работы можно присылать на [email protected]

Конкурс начнется 9 июня, и продлится до 20 июня 2011 года.LAT

MUO Administrācija,kā jau jums zināms atrodas talantu meklējumos.Ar prieku jums paziņoju,ka es izsludinu konkursu par pašu radošāko personību mūsu serverī.Pierādiet ka jums ir talants un fantāzija,sastādiet kautko savu par tēmu MU vai serveri MUO. Jūs varat uzrakstīt dzejoli,sacerējumu,stāstu,uzzīmēt zīmējumu,uztaisīt tapetes priekš darba galda,ierakstīt mūziku,uztaisīt dziesmas remiksu par MU.Vispār izvēle paliek jūsu ziņā.

Pirmās trīs vietas iegūs dāvanas no administrācijas,bet parējos darbus izliks apskatei citiem spēlētājiem.

Konkursa noteikumi ir šādi: Visam jābūt pašu taisītam,plaģiāti netiek pieņemti.

Jūs darbus varat sūtīt uz [email protected]

Konkurss sāksies no 9. jūnijā un turpināsies līdz 20.


Tur/Az

MUO Administracija, size teze konkurs tegdim edir! Size lazim olacag bizim proekta ucun gostermeje oz talanti! Seir, mahni, cizim, film ve her sey ne isteyirsiz!

Birinci, ikinci ve ucuncu yerlar hediye bizden alacag, ve sizin isiniz burda hami ucun olacag.

Hamisini siz ozunuz elemesiniz!

Sizin isderi siz bura gondere bilersiniz [email protected]

Konkurs baslayir 9 junie, 20-ne geder.

Eng

Administration of MUO,as you know are looking for talanted players.With pleasure I announce competition to the most creative personality in our server.Prove that you have talant and fantasy,compose something about MU or MUO server.You can write poem,essay,story,you can draw picture,make wallpapers for desktop,record music,make a remix about MU.At all you can choose by your own.

First three places will get a gift from administration,but remainder works will be displayed for all players.

Competition rules : everything must be made by your own,we will not accept duplication(plagiarism)

You can send your work to [email protected]

Competition will be started at 9 june and will be finished at 20 june

Коронкус

Нашайникаме MUO, кэк вама известанама сешас находиша в писках талантамэ пизец просто как надо талантамэ. Радамэ сашить вамэ, чтоо я абиляюме конкурсама на порево лищенносте на нашеме сервера. Дакажитынама чтоо у ваша есть планама, сожайтанэме что та сваэ на пену Му, или жама о сэрвэрэ MUO.
Вы мужатанама напискать псих, сошенение, каску, нарывосаватаме рысункамэ, телять сбои, напискать музыкамэ, наделать ремиксамэ на музыкамэ з Му. В тещем выбырамэ за вами.

Оформление by Boulewar

NeeLix
Ламер
Posts: 5
Joined: 31 May 2011, 20:06

Postby NeeLix » 11 Jun 2011, 16:04

Vismaz butu pareizi uzrakstijis Talantu, nevis Talatu :D

kkkk
Писатель комментов
Posts: 26
Joined: 01 May 2011, 18:03

Re: Поиск талантов

Postby kkkk » 17 Jun 2011, 07:21

:lol: estj uzhe nad kem posmejatsa? :twisted:

Winner
Admin
Posts: 3085
Joined: 16 Apr 2007, 17:25

Re: Поиск талантов

Postby Winner » 17 Jun 2011, 13:48

kkkk wrote::lol: estj uzhe nad kem posmejatsa? :twisted:


Твоей работы не хватает.

User avatar
Classic
Свой человек
Posts: 46
Joined: 01 Apr 2011, 23:26

Postby Classic » 21 Jun 2011, 15:50

Работы больше не принимаются!
Результаты огласим сегодня вечером.

User avatar
Classic
Свой человек
Posts: 46
Joined: 01 Apr 2011, 23:26

Postby Classic » 21 Jun 2011, 21:46

Первое место : KapRizKa
Image
Второе место : CekToP
Image
Третье место : SkyStar
Видео :)
Четвёртое место : попросил не говорить ник :)
Leģenda par s2.muo.lv

Senos laikos pastāvēja karaļvalsts, kurā dzīvoja ļoti drosmīgi karavīri, kuri aizstāvēja savu zemi no ļaunuma.

Šo karaļvalsti sauca MuLand( :D ). Karalis tur bija vārdā Kindex, kurš valdija pār savām zemēm kopā ar saviem padotajiem (GM"mi). Kindex bija sadalijis karaļvalsti 29 daļās. Karaļvalstī varēja dzīvot visi, kas pirmkārt varēja izdzīvot un tie kuri spēja izdarīt karaļa uzdotos uzdevumus. Visi kareivji ienākot Kindex"a zemēs vajadzēja izvēlēties klasi, kurai tie vēlējās piederēt(DW DK FE), kareivji cīnijās ar nezvēriem, lai palielinātu savu pieredzi un palielinātu savus prasmju limeni, lai pierādītu Kindex, ka tiem pietiek drosmes, lai cīnītos ar ļaunumu, kas uzbruka karaļvalstij. Kad kareivis sasniedza nepieciešamo līmeni karalis uzdeva uzdevumu, kurš kā balvu deva pariešanu savas klases augstākajā līmenī (DK=BK:DW=SM:FE=ME)kā arī atklāt jaunas kaujas taktikas un kareivis varētu izmantot augstākas kvalitātes ieročus un ekipējumu(ne visi kareivji to spēja izdarīt).
Pēc šī uzdevuma Kindex uzdeva nākamo atrast "ring of honor" (kuru varēja dabūt nogalinot viss briesmīgākos un spēcīgākos nezvērus), kurš jau nosaukumā pasaka, ka Kindex gribēja, lai kareivji varētu pierādīt savu godīgumu un parādīt savu drosmi, lepnumu u.t.t. karalim un blade knight klasei bija vēlviens speciāls uzdevums atrast "dark stone" lai pilnveidotu savas speciālās spējas (combo).
Kindex to visu darīja ar nolūku, lai izveidotu pilnvērtīgu armiju, kura spētu aizsargāt karaļvalsti no Baltā burvja, Pūķiem un Goldiem, kuri centās iekarot Kindex zemes.

Mūsdienās šī zeme vēlaizvien nav atrasta, apkārt pasaulei klīst baumas, ka šī zeme pastāvot vēl aizvien un Kindex esot tās karalis!
Пятое место : опять-же KapRizKa :D
Позитивное слайд-шоу

Ещё 1 достойная работа : Идея для квеста
1. Stiprakaa accounta turnirs. tas notiek taa - speletaji piesaka turniram savu accountu. turnira piedalas visas 5 rases no viena accounta - SM, BK, ELF, MG, DL. katram no siem chariem jabut vismaz 1 resetam lai piedalitos turnira. ciinas BK pret BK, SM pret SM utt. katrs chars cinas liidz kadam noteiktam uzvaru skaitam, tas paliek jusu zinjaa. uzvaru izcina tas accounts kurs ir spejis uzvaret ar vismaz trijiem no saviem 5 chariem. so konkursu varetu izsludinat kadu menesi pirms sii turnira sakuma. muo serverim tas ari naks par labu, domaju ka krasi palielinasies acc aukcion tirgus aktivitate.

2. Devias castle event. iesakumam izvelas divus kapteinus. piemeram, admins liek vinju atrast devias pilseta vai lorencia un pirmie divi kas vinju atrod klust par kapteiniem. tad kapteinu izvelas komandu, sasauc pazistamos draugus, gildes biedrus, nu jebkuru kuru velas. resetu skaits ka ari rasu variaciaj(Visa komanda sastav no BK vai jaukta komanda sm bk elf elf elf sm bk..) nav svariga. savaakt komandu butu ieteicams izdarit 15min laikaa, lai neieilgtu sii padariisana.
Talak komandas izvelas kuru pili njems, vai ta kura atrodas devias2 vai ta kura devias3.
Komanda sastav no 10 speletajiem - 5 uzbruceji, 5 aizsargi. Uzbruceji dodas uz pretinieku pili NETELEPORTEJOTIES, TELEPORTESANAS AIZLIEGTA!!! Uz pretinieka pili dodas ar kajam(lidojot vai skrienot ja nav sparnu :D ) Speletaji kas teleportejas tiek diskvalificeti un komanda paliek mazakuma(pec tam drosi var piespriest banu uz kadu neilgu laiku, jo iespejams ka speciali iegaz komandu un diezvai ka cilveks varetu but tik loti retarted, ka nesaprot.) Teleporteties drikst tikai tada gadijuma ja speletajs tiek nogalinats, bet speletajs drikst teleporteties tikai uz savu pili. Ja uzbrucejs tiek nogalinats, vinjs teleportejas uz savu pili, bet nedrikst iesaistities aizsardziba, vinjs uzreiz lasaas prom no pils un dodas uzbrukuma.
Uzvaretaju nosaka ta - kadam no uzbrucejiem jasakauj aizsardziba vai vnk jatiek cauri aizsardzibai un jaapsezas pils karalja kresla. Cik reizes jaapsezas lai uzvaretu nosakiet juus.
Ja celja uz pretinieku pili katras pils uzbruceji satiekas vinji drikst ''noskaidrot attiecibas'' jau tur.Всем спасибо кто участвовал !


Return to “News”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest