Конкурс на лучшее видео прохождения лабиринта

Новости
Jaunumi

Moderators: Moderators, Admins, GM

Stro
Маньяк

Конкурс на лучшее видео прохождения лабиринта

Postby Stro » 09 Jan 2016, 21:29

Tātad, sakarā ar nesen atvērto Labirintu - mums jums ir piedāvājums!

Komandas darbs - komanda var sastāvēt no 3 cilvēkiem. Ieteiktu arī paskatīties uz mazajiem resiem, jo kas to lai zin - varbūt tieši kāds no viņiem mācēs uzmontēt vislabāko video.
Kā jau sapratāt, būs jāsamontē video.

Radošs uzdevums:

* Nofilmēt, kā jūs izejat Labirintu;
* Samontēt maksimums 2,5 minūtes garu video;
* Video jābūt iekļautam:
1) 4-5 momentiem no ceļa līdz bosam;
2) Bosa sišana;
3) Vismaz viena nāve (kurā tieši boss kādu nosit);
4) Kā izkrīt Ancient metal;
5) Ar pelīti iekš inventory jāuzbrauc uz šī Ancient Metal;
6) MUO.LV logotipam (pašu izveidotam vēlams (Tas dos vairāk punktu));
7) Frāzei "In Mu we trust";
8 ) http://muo.lv/ ;
9) Video sākumā "UNIQUE EVENT - ONLY IN MUO.LV" un kartes nosaukuma "Labyrinth" (Vai kaut kā citādāk, taču lai cilvēki saprot, ka tas ir Events, kas ir tikai muo.lv, un to sauc Labirints);
* Video augšuplādēt gan youtube.com gan failiem.lv (Linkus uz video jāsūta uz [email protected] ar tematu "Labyrinth video contest");
* Komanda var iesniegt vairākus video - galvenais, lai tie ir dažādi (taču uzvarēs tikai komandas labākais video);
* Viens spēlētājs var atrasties tikai vienā komandā!

Video vērtēšana:

Mēs šos video izvietosim muo.lv facebook.com lapā. Komanda, kuras video savāks visvairāk "Like" un "Share", kā arī administācijas simpātijas - uzvarēs!
Kā mēs rēķināsim, cik punktus piešķirt?
* 1 Like = 3 punkti;
* 1 Share = 7 punkti;
* Administrācijas simpātija = 50 punkti (Katram administrācijas pārstāvim piederēs 1 balss);
* Pašu veidots MUO.LV logo = 10 punkti.;
* Tāpat arī jums ir atļauts publicēt savu video, kas atrodas vietnē http://youtube.com/, kur vien vēlaties, tas arī tiks vērtēts;
* 1 youtube like = 1 punkts.

Apbalvojums par centībām:

* Visi dalībnieki saņems 0.3 reputācijas;
* 1. vietas ieguvēji varēs izvēlēties starp 380 lvl ieroci pēc izvēles ar 2 opcijām +11+Luck+skill vai vienu no jaunajiem itemiem +10+Luck+2 opcijas;
* 2. vietas ieguvēji varēs izvēlēties starp 380 lvl ieroci pēc izvēles ar 2 opcijām +9+Luck+skill vai fenriru (melno vai zilo), vai vienu no jaunajiem itemiem ar 1 opciju +11;
* 3. vietas ieguvēji varēs izvēlēties starp 380 lvl ieroci pēc izvēles ar 1 opciju +11+Luck+skill vai sarkano fenriru, vai vienu no jaunajiem itemiem +9+Luck ar 1 opciju;
* 4. un 5. vietas ieguvēji saņems katrs pa 10kkk zena un 5 box of kundum +5.

Norādītās balvas - tās ir tās, kuras jūs tiešām saņemsiet par saviem centieniem. Ja nu jūsu video izdosies patiešām superīgs, jūs varat cerēt uz papildus balvām.
Centieties, cik spēka, mēs to noteikti pamanīsim!

Let the game of creative people begin!
Vēlam jums visiem veiksmi! Ceram sagaidīt interesantus video!

Дата окончания конкурса 24 января 2016 года, но дминистрация оставляет за собой право продлевать конкурс. Максимальная дата окончания конкурса 1 марта 2016 года.
Если вы не успеваете сделать видео в срок, присылайте всё, что у вас есть, чтобы мы были в курсе и продлили для вас конкурс. В случае продлений для тех, кто уже сдаст свои работы, будет шанс улучшить уже отосланное видео или сделать новое. Каждая работа будет оцениваться по отдельности, то есть одна команда может сделать несколько роликов и претендовать на несколько призов.

Konkursa beigu datums - 2016. gada 24. janvāris, taču administrācija saglabā tiesības pagarināt konkursu gadījumā. Pats vēlākais konkursa beigu datums ir 01.03.2016.
Ja jūs nevarat paspēt pabeigt video laikā, sūtiet visu, kas jums ir, lai mēs būtu informēti un pagarinātu priekš jums konkursu. Konkursa pagarināšanas gadījumā, jau iesūtīto video autoriem būs iespēja uzlabot jau atsūtīto video vai izveidot jaunu.
Katrs darbs tiks vērtēts atsevišķi, t.i., viena komanda var izveidot vairākus video un pretendēt uz vairākām balvām.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

В связи с недавно открытым Лабиринтом у нас есть предложение!

Командная работа - команда может состоять из 3 человек. Советуем присмотреться к маленьким ресетам тоже - может именно кто-то из них сумеет смонтировать лучшее видео.
Как вы уже могли догадаться необходимо сделать видео.

Творческая задача:

* Заснять видео, как вы проходите Лабиринт;
* Смонтировать видео с максимальной длинной 2.5 минуты;
* В видео должно быть:
1) 4-5 момента с дороги к боссу;
2) как вы бьете босса;
3) как минимум одна смерть от рук босса;
4) как выпадает Ancient Metal;
5) мышкой в инвентори навести на Аncient Metal;
6) логотип MUO.LV (желательно самодельный - это даст больше очков);
7) фраза "In Mu we trust";
8 ) http://muo.lv/
9) в начале видео "UNIQUE EVENT - ONLY IN MUO.LV" и название карты "Labyrinth" (можно и как-то иначе, но люди должны понять, что это ивент, который только в muo.lv и его зовут лабиринтом);
* видео надо залить на youtube.com и failiem.lv (можно и другой файлообменник) - ссылки на почту ГМам ([email protected]) с темой "Labyrinth video contest";
* команда может участвовать с несколькими видео (главное чтобы они были разные), но победит лучшее видео из всех.
* один игрок может находиться только в одной команде;

Как будем оценивать видео:

Видео разместим на muo.lv группе в facebook.com. Команда, которая соберет наибольшее количество "Like" и "Share", а так же симпатии администрации - победит!
Как мы будем считать очки?

* 1 Like = 3 очка;
* 1 Share = 7 очков;
* Симпатия администрации = 50 очков (у каждого члена администрации будет по 1 голосу);
* Самодельный логотип muo.lv = 10 очков;
* Также вы можете ваше видео, которое находится в http://youtube.com/, выкладывать куда угодно;
* 1 youtube like = 1 очко;

Награда за труды:

* Все участники получат 0.3 репутации;
* 1. место - выбор между оружием 380 лвл +2опт+11+Лак+скилл или одним из новых итемов +10+Л+2опт;
* 2. место - выбор между оружием 380 лвл +2опт+9+Лак+скилл или одним из новых итемов +11+Л+1опт, или фенриром (синим/черным);
* 3. место - выбор между оружием 380 лвл +1опт+11+Лак+скилл или одним из новых итемов +9+Л+1опт, или красным фенриром;
* 4.-5. место = каждый получит по 10ккк и 5 боксов +5.

Указанные призы - это лишь то, что вы точно получите за свои старания. В случае, если ваше видео получится ну очень крутым, вы можете расчитывать на дополнительные награды. Старайтесь как можете и мы обязательно это заметим!

Let the game of creative people begin!
Желаем вам удачи! Надеемся увидеть интересные видео!

Дата окончания конкурса 24 января 2016 года, но дминистрация оставляет за собой право продлевать конкурс в случае. Максимальная дата окончания конкурса 1 марта 2016 года.
Если вы не успеваете сделать видео в срок, присылайте всё, что у вас есть, чтобы мы были в курсе и продлили для вас конкурс. В случае продлений для тех, кто уже сдаст свои работы, будет шанс улучшить уже отосланное видео или сделать новое. Каждая работа будет оцениваться по отдельности, то есть одна команда может сделать несколько роликов и претендовать на несколько призов.

DeHicka
Маньяк

Re: Конкурс на лучшее видео прохождения лабиринта

Postby DeHicka » 10 Jan 2016, 03:14

Есть такие паблики, где люди договариваются о обоюдном лайке и репосте. Так же ютуб не считает уникальные просмотры.
Тобишь, всего за 15 мин. Можно накрутить кучу голосов и просмотров.

Учтите этот факт.

Nezety
Мастер слова

Postby Nezety » 12 Jan 2016, 00:46

mjau
Last edited by Nezety on 12 Jan 2016, 18:35, edited 1 time in total.

Ugisk
Мастер слова

Postby Ugisk » 12 Jan 2016, 08:28

Ja jūs pa vienu dienu tikāt galā, tad jau nemaz tik baiss tas čakars nav :)

Stro
Маньяк

Postby Stro » 12 Jan 2016, 13:24

Es jums 2 vai 3 reizes piekodināju, lai kārtīgi izlasiet nosacījumus. Jums ir gana laika, lai pievienotu iztrūkstošos momentus no saraksta :) Pagaidām mēs nevaram pieņemt video, taču iesākums ir daudzsološs :) Tā tik turēt!

iversons6
Писатель комментов

Postby iversons6 » 12 Jan 2016, 17:09

AHAHa-- Mazak fantaze.

Ja jūs pa vienu dienu tikāt galā, tad jau nemaz tik baiss tas čakars nav :)

Nezety
Мастер слова

Postby Nezety » 12 Jan 2016, 18:29

es nočakarējos 12h tā vietā ,lai arā ar draudzenēm ko darītu vai pavadītu laiku ar ģimeni. bet ja tas viss kaķim zem astes,jo nav parādīts kā kādu nosit boss vai arī nemākutaisīt logo jo nekad neesmu strādājusi ar PS,bet visi parējie gaziljons punkti ir-sorry komentāru nav. pēdējo reiz piedalos:)

un publiskais fuj par sagrozītu informāciju,jo LEcterGM skaidri un gaiši pateica,kas pirmie iesūta,tie jau saņem balvu,nu neko,kārtējā vilšanās,nevar pat ticēt vairs pašas acīm lasītam tekstam. peivienošu šo folderim,kur jau mētājās fake sh bans,un winnera lagainā servera (vips nobrucis-lago kā traks logojoties iekšā,taisot banku vaļā vai pvp,vnk iesprūst un to visi zin) dēļ -2500 kredīti. Reizēm stāstot vīram visas šitās lietas,viņš man uzdod jautājumu "ja pret tevi tā,nafig tu vsp vēl spēlē tai mahu-mahu-mahināciju pasaulē",aizdomājos taisnība ir -vairs tak mani online neredzat ( beidzot sagaidījāt,kad arī man dastal :D ),te nekas nenotiek kā vajaga :) <--bez uzbraucieniem domāts!

Veiksmi konkursā utt.

Stro
Маньяк

Postby Stro » 12 Jan 2016, 18:39

1) Logo var paņemt jau esošu!
2) Ja bija tāds punkts par nosišanu, tad arī jābūt!
3) Es nevienā vietā neminēju, ka pirmais, kas iesūta, dabūs balvu! Kāda tad jēga būtu no konkursa? Teicu, ka smieklīgākais ir tas, ka, ja tiks iesūtīts tikai viens video, balvu saņems bez konkurences.
Nevajag aplamu informāciju tagad izplatīt :) Neviens nav vainīgs, ja saproti to, ko citi saka, sev vēlamā veidā.

Nezety
Мастер слова

Postby Nezety » 12 Jan 2016, 18:51

1) Blinj es arabiski rakstu vai ? Es NEJEDZU PIEVIENOT BILDES VIDEO,nebus logo. Video jau visur delate un ejam katrs savu celju. Kāds cits,kas vnk vairāk apveltīts ar kompjūter spējām arī paņēms quests,tur visa atslēga. Kamēr es informātikas stundā ar puišiem ārdījos,cits zubrījās ko tā učene tur stāsta.tas arī tagad paņems šo konkursu,cītīgi mācīdamies to fakino informātiku. Man šādu prasmju nav,es nevaru sniegt to ko nemāku,tur arī viss apstājās. Tas būtu tas pats,kas pajautāt tev miljonu ,kura tev nav,bet redzi,man vajaga.labi nevermind,es nevelku uz kašķi vai kas tamlīdzīgs,esmu jau sen pabalējis spoks šeit, spoks atradis citu spēli.

2) Skatoties pēc citiem šāda veida konkursiem,neazidomājos ,ka šis būs liktenīgais,kur visu pēkšņi prasīs nevis kā citos,kuros piedalījos,darot visu pēc prasīta,balvu saņēma vienalga vnk populārākais...kā es varēju zināt,ka šī būs tā liktenīgā reize? (atsauce-komiksi,reklamas rullitis par tadu ka mu..prasības bija sarakstītas kā te,-uzvarēja vnk populārākais,kam nebija visas prasības (pačeko mu lapu (jā visas 51.lpp-sapratīsi par ko runāju) / forumu ). Man nav vengas spējas,es nevaru pareģot nākotni,ka šī būs tā reize,bet nekas,man jau tik daudz apdedzinātas vietas (tēlaini izsakoties),ka vairs jau pat nesāp jauni apdegumi,turpinat svilināt ar šķiltavām pa to manu ādu,nebūs ne kwii ne aaa ne eee :)

3) no comment

P.S Cīnās,es pazūdu,te vairs nebāzīšu degunu,tā teikt nepiesārņošu gaisu,uzvarētājiem,kas te plosīsies :)

Ugisk
Мастер слова

Postby Ugisk » 12 Jan 2016, 20:53

Nezety, Tev taču teica ka video vari rediģēt, viss ko viņš no Tevis tagad prasīja lai pievieno pāris trūkstošos punktus, un laiks taču vēl ir daudz, jēga pabeigt 90% no tā kas jādara un tad vnk apvainoties uz visu pasauli par to ka pasaka ka nepieciešams vēl pabeigt...
Nesaprotu par ko tieši Tu tik ļoti šoreiz sacepies . :)

Nezety
Мастер слова

Postby Nezety » 13 Jan 2016, 00:29

@ugis .tāpēc,ka tas ir randerots caur sony vegas,viņu nevar vairs editot. Sagataves tika izdzēstas,kad video tika pabeigts. un fails ir gala darbs spec youtube .mp4.tmpl. tāpēc,ja gribētu izpildīt šos divus trūkstošos momentus,būtu jāveido atkal viss no absolūtas 0,ar visu bosa sišanu,sorry nav man tās 12 h.iegūldīju dvēseli cik mācēju,izbrāķēja,otreiz sirdi un dvēseli neļautu plosīt,jo arī tur kkas nebūtu ar to logo,nemāku un viss. ja pēc mp4.tmpl. ,nesaprati kāpēc cepiens,tad nezinu kā tev izskaidrot.

Pirozhkov
Маньяк

Postby Pirozhkov » 13 Jan 2016, 18:02

Ja jau esat izdomajushi tadu kvestu,tad ludzu SOFT v studiju!!!
soft atradu,ilgi jamekle=]
Last edited by Pirozhkov on 17 Jan 2016, 14:32, edited 1 time in total.

Stro
Маньяк

Postby Stro » 13 Jan 2016, 19:31

Citēju sevi:
1) Logo var paņemt jau esošu!

2) Renderētu video var sagriezt gabalos tajā pašā sony vegas.

Tevi neviens neizbrāķēja. No sākuma piekodināju izlasīt nosacījumus! Ja nemācējāt paši, neviens neliedza sameklēt kādu spēlētāju, kas mācēs. Balva tāpat katram būtu ;)

Winner
Admin

Postby Winner » 17 Jan 2016, 23:11

Pirozhkov wrote:https://www.youtube.com/watch?v=b9lk5Si9jP4

Выставлено на фейсбук.

Return to “News”